Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

05 lip 2009, 11:08

ananke, filmiki 1 klasa ale juz mówi :)

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

05 lip 2009, 11:22

Witam, u nas nocka ok, jedna pobudka na picie, bo gorąco w mieszkaniu niemiłosiernie, a druga na jedzenie. Udało mi sie Was doczytać.

manenka gratulacje za ząbka, no i zazdroszczę pogody, bo u nas w kratkę. Wczoraj burza była jak bylismy na rybach, ale i tak było fajnie. Kolega ma nad stawami altankę i tam przeczekaliśmy. Tylko niestety BARTEK nie mógł sobie pofikać na kocu, bo trawa była mokra.
gaga, jak tam u Was z glutenem?? bo ja Alkowi kupiłam dziś kaszkę z bananem, jabłkiem i 4 zbożami, zawiera gluten, wzięliśmy jeszcze deserki powyżej 6go miesiąca i też mają gluten... zastanawiam się, czy dzielić jeszcze, dozować jakoś, czy już dać np. cały słoiczek deserku? cały czas już mu daję do zupek owsianki z glutenem...
ja poczekam do pełnych dwóch miesięcy ekspozycji - minie nam 15 lipca i dopiero zacznę dawać normalnie produkty glutenowe, dużo nam już nie zostało. Zresztą ostatnio wprowadziłam młodemu mięsko i żółtko i nie będę za dużo na raz mu mieszać. No i super, że zakupy odzieżowo-butowe posuwają się do przodu :-D
my dzis 1/3 zaproszen rozdalismy reszte sie jakos porozdaje przy okazji :-D i bedzie git :-D
no to jesteście do przodu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Gusia ja swojego już od dawna niezapiętego w leżaczku nie trzymam, bo wychodził

jedwabna to Wam też się dzionek wczorajszy udał :-)
my dzis 1/3 zaproszen rozdalismy reszte sie jakos porozdaje przy okazji :-D i bedzie git :-D
a co to za ćwiczenia ? :ico_noniewiem:

milutka wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy, mam nadzieję, że co najmniej taki bukiet od męża dostaniesz Obrazek

donatka super, że impreza się udała

Wrzucam fotki za chwilę będą

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

05 lip 2009, 11:38

hej dziewczyny, gorąco prosimy z Wiktorkiem o glosik
z góry dziękujemy :)


http://smyki.pl/fotki/zobacz_940121_Z-k ... rowka.html

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

05 lip 2009, 11:48

ananke zapodziałam gdzieś linka do Twojego konta na youtubie :ico_placzek: podrzuć przy okazji :ico_sorki: będę dźwięczna :-D

Awatar użytkownika
Gusia90
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 625
Rejestracja: 28 maja 2009, 10:55

05 lip 2009, 12:05

gaga22, super fotki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
te puzle sa fajne :-) :-) bym kupila malemu ale narazie mijesca na podlodze nie mamy :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

05 lip 2009, 13:02

ananke zapodziałam gdzieś linka do Twojego konta na youtubie :ico_placzek: podrzuć przy okazji :ico_sorki: będę dźwięczna :-D
:ico_sorki: :ico_sorki:
http://www.youtube.com/user/anankewhisky
Zresztą ostatnio wprowadziłam młodemu mięsko i żółtko
noo, ja dzis z żółtkiem zaczynam :-D

[ Dodano: 2009-07-05, 13:02 ]
wrzuciłam jeszcze kilka fotek z dzisiaj :-)

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

05 lip 2009, 13:44

gaga22 napisał/a:
ananke zapodziałam gdzieś linka do Twojego konta na youtubie :ico_placzek: podrzuć przy okazji :ico_sorki: będę dźwięczna :-D
:ico_sorki: :ico_sorki:
http://www.youtube.com/user/anankewhisky
dzięki :ico_sorki: super Alutkowi idzie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: bo Bartek to robi z przewrotai na boki :ico_puknij: no bitwa na miecze gwiezdne ekstra :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ja też zakładam konto na you tube, bo mi się filmiki na Picasie nie mieszczą. Jak mi się uda, to linka na pw podrzucę

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

05 lip 2009, 13:57

he hej nareszcie dotralam..byłam na chwile u koleznaki na kawce zeby chwilke pogadac..teraz robie rosołek..a niunia fika na macie

pytałyscie o ćwiczenia..to co takiego
http://a6weidera.pl/

milutkawszytkiego najlepszego z okazji rocznicy :ico_prezent: :ico_prezent:

zaraz pędzę oglądac filmiki i zdjecia :-D :-D

Awatar użytkownika
Gusia90
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 625
Rejestracja: 28 maja 2009, 10:55

05 lip 2009, 14:07

ananke, świetne filmiki, ale wloski bosko alankowi stercza :ico_brawa_01:

maly pospal godzinke,a teraz jakies akrobacje w lozeczku wyczynia...

pada dzis u nas, jak przestanie to wezmiemy malego na spacer.

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

05 lip 2009, 14:41

dziekuję za miłe słówka :-D

ja tak na chwilkę, bo wyprawiłam chłopa do pracy i najmniejszy akurat zasnął na drzemkę, więc chcę wykorzystać te chwile i mykam do kuchni :-)
im szybciej naszykuję obiadek, tym szybciej wyjdę na spacerek z chłopami :-D

miłego popołudnia :-)

Obrazek

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości