Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

08 lip 2009, 10:06

plum :-)

ja w nocy dwa razy nakarmiłam Alka mlekiem :-D po 150ml wypił :-D plus to przed kąpielą to nie jest źle :-D tylko ciut niewyspana jestem, ale to pikuś :-)

u nas zapowiada się ładnie, więc też dziś mykam z dziećmi do koleżanki :-D i nad wodę pojdziemy zaś :-D
Alane to chyba juz ma ładnie buzke opaloną. :-)
taaa, potwierdzam, Aluś łapie słonko od wiatru, jak tatuś jego :-D faktorem wysmarowany, w cieniu ciągle i wygląda jak Mulat prawie :-D

a u Was jakie plany?? :-D

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

08 lip 2009, 10:36

a u Was jakie plany??
no u nas zapowiada sie nieciekawy dzien bo cały czas leje :ico_placzek: wiec pewnie przesiedzimy w domu

Awatar użytkownika
aniabella
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1309
Rejestracja: 03 lip 2008, 13:07

08 lip 2009, 10:41

siemanko :ico_oczko:

ja właśnie wróciłam z Olą z rehabilitacji. Jak zawsze płakała trochę przy ćwiczeniach. Muszę kupić takie specjalne plastry i pani od reh. będzie podklejać Oli stópki. Zasnęła w taksówce w drodze powrotnej w foteliku to nawet jej nie wyjmowałam, niech sobie pośpi.

Pogoda beznadziejna, co chwila jakaś burza przechodzi, robi się ciemno, za chwilę słońce błysnie i tak na zmianę. spacer mam dzis z głowy przy takiej pogodzie.

Głodna jestem więc zaraz coś zjem i biorę się za sprzątanie, muszę ogarnąć mieszkanie bo jest niezły bałagan...

[ Dodano: 2009-07-08, 10:46 ]
właśnie się doczytałam, że synek donatki ma ząbek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: gratulacje!! Ola też ma jednego, czekamy na następne bo marudna strasznie :ico_noniewiem:

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

08 lip 2009, 10:49

jesteśmy :)
Szymka szczepili na żółtaczkę ostatnie i pierwsze na pneumokoki, które udało nam się w promocji nowa rozszerzona szczepionka :-)
waży 8700, jedno co mnie martwi to pani powiedziała, ze on powinien sam siedzieć, a on sam nie siedzi :(, czy wasze pociechy siedzą same??? dała nam jeszcze miesiąc, jak nie będzie siedzieć sam to mamy się zgłosić i da nam skierowanie do jakiegoś specjalisty :ico_placzek:

[ Dodano: 2009-07-08, 10:52 ]
właśnie się doczytałam, że synek donatki ma ząbek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: gratulacje!! Ola też ma jednego, czekamy na następne bo marudna strasznie :ico_noniewiem:
dziękujemy, mój tez synek strasznie marudny

a u nas leje i leje z małymi przerwami, spać mi się chce :ico_spanko:

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

08 lip 2009, 10:56

witam i ja ..nie mogłam sie zwlec z łozka ..pospałam wiec do 10 :ico_olaboga:

u nas znowu leje -jest okropnie

umowóiłam sie z koleznaką na spacerek i chyba nic z tego tzn pojechabym ale niesety tesciowa jest jeszcze a miała jechac rano :ico_zly:

aniabella a jaką metod tehabilituja Ci niunie- bo moja metodą bobath i ona praktycznie nie płacze a słyszałam ze jest jeszcze jaks druga metaoda i oona jest dla dzieci bolesna choc szybciej mozna efekty uzyskac..ale ja bym nie mogła słuchac jak ona płacze

[ Dodano: 2009-07-08, 10:57 ]
e on powinien sam siedzieć, a on sam nie siedzi
moja nie siedzi..tylko jak sie ja podeprze

Awatar użytkownika
aniabella
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1309
Rejestracja: 03 lip 2008, 13:07

08 lip 2009, 11:02

Ola jeszcze nie siedzi, pani od reh mówi, że ma jeszcze czas, żeby nie sadzać jej na siłę tylko czekać aż sama zacznie siadać. No więc cierpliwie czekam aż to nastąpi.

Ja to mam łeb do inetersów :ico_oczko: : kupiłam dla Oli 5 płyt z muzyką bobasa http://www.muzykabobasa.pl/ no ale na laptopie źle mi się słuchało jakoś więc musiałam też bumboxa kupić. ale nie żałuję bo Ola bardzo lubi słuchać tego, zwłaszcza płyty mądry bobas. mąż się śmieje ze mnie, że mogłam ściągnąć za darmo.. a tak to wydałam i na płyty i na sprzęt :ico_oczko:

mała już nie śpi, idę ją przewinąć, nakarmić i dam na matę. co sądzicie o puzzlach piankowych? własnie oglądam na allegro i chcę kupić

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

08 lip 2009, 11:09

co sądzicie o puzzlach piankowych? własnie oglądam na allegro i chcę kupić
ja wczoraj kupiłam, myślę, ze to dobry pomysł, bo i dziecko może tam się kulać i bawić, i nie będzie mu zimno od podłogi, tak jak pisałam wcześniej to my panele mamy, także jak zacznie raczkować to te puzzle będą bezpieczniejsze

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

08 lip 2009, 11:11

Witam i ja u nas marudzenia młodego ciąg dalszy, jak mu się coś nie podoba to od razu krzyczy :ico_olaboga: najlepiej jest poza domem, albo żebym z nim siedziała na podłodze na puzzlach i się bawiła, wtedy jest zadowolony

wczoraj wieczorem chłop polazł na piwo i nie miałam jak zajrzeć na forum, a potem padlam

donatka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Szymka za ząbka

aniabella fajnie, że się odzywasz, super fotka w podpisie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Marcia dobrze, że Milence się poprawia :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Ragazza, ananke, Gusia ekstra fotki

milutka dla Klaudii z okazji połowy roczku Obrazek

i więcej nie pamiętam

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

08 lip 2009, 11:12

Obrazek STAWIAM ZA PÓL ROCZKU MOJEJ KOCHANEJ CÓRCII!!



bYLISMY NA TESTACH MAŁA UCZULONA NA JABLKA BANANA POMARANCZA GREJPRUTA, WELNA OWCZA PIERZE GESIE I KURZE , KAKAO I NA PROSZKI I JAKIS SKLADNI BEO...e 211+ I OCZYWISCIE MLEKO! KAZDEGO RODZAJU DZIS JUZ ODCZULALISMY NA MLEKO A POTEM IDZIEMY NA SZCZEPIENIE

donatka26, MOJA ROWNIEZ SAMA NIE SIEDZI JESZCZE A OSTATNIO COS WOGOLE O TYM ZAPOMINA SIE PODNOSIC TYLKO JAK JA JA BIORE TO SIE PODCIAGA ALE SAMA NEI SUSIEDZI BO LECI

[ Dodano: 2009-07-08, 11:12 ]
milutka dla Klaudii z okazji połowy roczku
DZIEKUJEMY :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

08 lip 2009, 11:13

jedno co mnie martwi to pani powiedziała, ze on powinien sam siedzieć, a on sam nie siedzi
ty sie nie przejmuj jej gadaniem :ico_pocieszyciel: Wszystkie mamy dzieci w podobnym wieku a zadne jeszcze samo nie siedzi. Emilka tylko posiedzi chwilke jak ja posadze i obłoze poduszkami ale i tak zaraz fiknie nogami i zjezdza do lezenia
co sądzicie o puzzlach piankowych?
my mamy (w spadku po bratanku) ale przyznam sie ze w domu jeszcze ich ani razu nie rozłozyłam :-) A dziewczyny ostatnio pisały ze kupuja

[ Dodano: 2009-07-08, 12:15 ]
Ragazza, ananke, Gusia ekstra fotki
:ico_sorki:
STAWIAM ZA PÓL ROCZKU MOJEJ KOCHANEJ CÓRCII!!
STO LAT DLA KLAUDUSI :ico_prezent:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość