Awatar użytkownika
myszka 81
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 254
Rejestracja: 10 cze 2009, 17:19

08 lip 2009, 10:02

witam noc to koszmar mały z nami przyklejony do cyca nie wytrzymam :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

08 lip 2009, 11:01

witam
nas noc taka sobie :/
no ale w Igi przypadku nic nowego...
zaraz zmykam na silownie a pozniej na urodzinki do Igi kumpla :ico_haha_01:

pogoda taka sobie :/ pochmurno ale nie pada

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

08 lip 2009, 11:18

Witam

u nas nocka ok, jak zawsze bez pobudek, a za oknem pochmurno i pada, ale moze jeszcze sie wypogodzi, dzis nawet cieplo nie jest.

Erik wlasnie spi, a ja korzystam poki moge :-D

[ Dodano: 2009-07-08, 11:19 ]
pozniej na urodzinki do Igi kumpla :ico_haha_01:
no to udanej imprezki :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

08 lip 2009, 11:30

witajcie!!!!
wczoraj mielismy gosci i jak wiadomo-od rana masę latania, sprzatania, gotowania.....dlatego nie miałam kiedy zajrzeć. Ale faktycznie-pustki tu przeokropne :ico_olaboga: ja pisze jeszcze (choć na razie głównie czytam :ico_oczko: ) na forum o noszeniu w chustach. Obecnie wgłebiam się intensywnie w zagadnienie pieluch wielorazowych i zdecydowałam sie na próbę :ico_noniewiem: kupujemy bambino Mio, o takie
http://allegro.pl/item680561188_mam_dzi ... _12kg.html
poza aspektem ekologicznym, do wielorazówek przekonały mnie zeznania babeczek-większość dzieci wychowywanych na wielorazówkach odpieluchowało sie ostatecznie do 1,5 roku!!!! :ico_brawa_01:
yoanna, czekam na zdjęcia, strasznie jestem ciekawa jak wariowaliscie na basenie :ico_brawa_01:
mmarta81, o ryanair prawda :ico_olaboga: poupadali ci Irole na łby :ico_puknij: a słyszałaś że były u nich projekty pobierana opłat za korzystanie z wc???? :ico_puknij:

u nas rozpierducha na całego, Al non stop wstaje, więc trzeba go pilnować. Jeszcze mało stabilnie stoi, ugina kolana, pochyla sie do przodu....ale zaczyna wstawać sam :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-07-08, 11:35 ]
zupełnie zapomniałam-stawiamy :ico_tort: bo Al dziś ma 9 miesięcy!!!! :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

08 lip 2009, 12:31

zupełnie zapomniałam-stawiamy bo Al dziś ma 9 miesięcy!!!!
brawa dla Ala
Ja tez stawiam spóznione :ico_kawa: :ico_tort: na 9 miesięcy Antka zapomniałam wczoraj :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
zirca super te pampersy wygladaja napisz nam jak w praktyce sie sprawdzaja czy Al zadowolony z nich :-D
Erik wlasnie spi, a ja korzystam poki moge
ja tez teraz korzystam Antek zasnoł :ico_brawa_01: a ja dalej szukam sukienki na ślub juz jestem bardzo :ico_zly: bo jak cos mi sie podoba to nie ma rozmiaru oatatnio była super na Ebeyu ale ja nie jestem tam zalogowana no i sukienka była z niemiec a ja ani słowa po niemiecku :ico_zly: :ico_zly:
U nas tez pogoda w nocy była burza a teraz tak pochmurnie siedzimy w domku :ico_olaboga: Antek szaleje wszystkie pólki jego otwiera ubrania wyciąga i sie bawi co chwile sobie palucha przycisnie a ja juz nie mam siły mówic nie wolno :ico_olaboga: .
Ide obiadek robic a wieczorem do księdza idziemy znowu :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-07-08, 12:33 ]
jejku musze wkleic zdjęcie Antak bo znikło :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2009-07-08, 12:51 ]
Miszka gdzie jesteś ???? Daj nam znac co u Was słychac i co tam u Natalki

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

08 lip 2009, 13:06

Pati85, witaj :ico_haha_02:
powiedz sma obcinalas Erisa ???czy u fryzjera byl ???

zirca, pieluchy pierwsza klasa-aspek ekologiczny przekonujacy do tego odpieluchowanie szybsze :ico_sorki: no i finansowo pewnie wypada ok-pamietam ze jak bylam w ciazy dostalam ulotke ze jak bede uzywac pieluch wielorazowych dostane kupon na 50F na proszki i 50f na pralnie :-D
no ale my na pampersach jedziemy generalnie dlatego ze mam manie zmieniania pieluch :ico_noniewiem: i na maa co 2 h musze jej zmienic :ico_noniewiem: no i z braku czasu...kazde wytumaczenie dobra :ico_olaboga: powinnam sprobowac :ico_sorki:

:ico_tort: dla Ala i :ico_tort: dla Antka

slonko2008, znajdziesz cos zobaczysz :ico_sorki: i to bedzie wlasnie TO :-D
a no i powodzenia u ksiedza :ico_oczko:
no to udanej imprezki
:ico_sorki: dzieki wlasnie mykamy obym prezentu nie zapomniala :ico_sorki:
do wieczorka :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
myszka 81
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 254
Rejestracja: 10 cze 2009, 17:19

08 lip 2009, 13:08

witam
Teściowa jak była w sklepie to spotkała sąsiadkę mała spadła ze schodów i leży w szpitalu nie wiem co i jak tylko tyle że niezdążyli zamocować barierek i spadła szok oby nic takiego i szybciutko by wróciła do domu ;wciąż o tym myślę chwila nie uwagi i tragedia gotowa
Oskar śpi w wózku bo w łóżku niemogłabym nic zrobić tylko go pilnować by nie wstał a tak jest w pasach i mam go na oku. Posprzątane obiad się gotuje
_________________

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

08 lip 2009, 13:27

zirca, wszystkiego dobrego dla Ala, duzo zdrowka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
oatatnio była super na Ebeyu ale ja nie jestem tam zalogowana no i sukienka była z niemiec a ja ani słowa po niemiecku :ico_zly: :ico_zly:
to czemu nie dalas mi znac, przeciez ja w Niemczech mieszkam to bym Ci pomogla
Pati85, witaj :ico_haha_02:
witaj :-)
powiedz sma obcinalas Erisa ???czy u fryzjera byl ???
razem z moim P. przed kapiela, on obcinal a ja zabawialam Erika, zeby jakos w miare normalnei to wyszlo, ale chyba jeszcze az tak zle nie jest, ale strasznei ciezko obciac malemu dziecku, krecil sie na wszystkie wstrony :-D
Miszka gdzie jesteś ???? Daj nam znac co u Was słychac i co tam u Natalki
tez jestem ciekawa co u nich slychac
Teściowa jak była w sklepie to spotkała sąsiadkę mała spadła ze schodów i leży w szpitalu nie wiem co i jak tylko tyle że niezdążyli zamocować barierek i spadła
jejku, oby nic powaznego nie bylo

[ Dodano: 2009-07-08, 13:29 ]
Wczoraj ogladalam pogrzeb Michaela Jacksona, nadal nie moge uwierzyc, ze on nie zyje :ico_placzek: :ico_placzek: , smutno tak jakos, a na koniec jak jego rodzenstwo sie z nim zegnalo i jego corka to sie poplakalam :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

[ Dodano: 2009-07-08, 16:04 ]
Kobitki tak sie zastanawiam czy mozna juz podac dzieciakom naszym jajecznice na parze np ze szczypiorkiem????? Czytalam na innych forach, ze niektore dziewczyny juz podawaly jak dzieciaki mialy pol roku a niektore dopiero po skonczeniu roczku- co Wy myslicie, hyba nie zaskodzi co???

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

08 lip 2009, 16:28

Czesc!!
Moja Nina schodzi sama z lozka!!! Dzis ja puscilam bo cos mi nie gralo rano i wydawalo mi sie, ze sama zeszla, puscilam ja specjalnie glowa w dol, a ta na samym koncu obrocila sie i zeszla tylem :O:O jeszcze robi to troche nieudolnie - w sensie czasem pojdzie za daleko i przy obracaniu zamiast nozek najpierw to odrazu do pasa jest poza - ale i tak jestem w szoku!! :)))

Poza tym szaleje dzisiaj caly czas - wszyscy mowia, ze jest taka gadula i caly czas usmiechnieta :)))) bylysmy dzis u dentysty (jeszcze tylko jedna wizyta i wszystkie zeby po ciazy zrobione jupiiiiiiii :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ) a pozniej musialam popracowac i posprzatac - bo dzisiaj jade z sasiadka na obrone pracy dyplomowej (ale zdenerwowala mnie bo wczoraj pyta czy z nia pojade ja wesprzec - wiec mowie, ze spoko moge jechac, a po chwili pyta czy moge jechac swoim autem :O i ze ona oczywiscie zaplaci... ZA PARKING POD UCZELNIA!!! No sorry.. poczulam sie jak taxi za ktora sie nie placi dodatkowo - nie dosc ze poswiecam czas.. w ogole gdyby zagrala inaczej i powiedziala - czy pojechalabys, bo ja sie tak stresuje ze boje sie ze nie dojade, i oczywiscie ja place za paliwo - to bym powiedziala, ze nie ma problemy i ze nie trzeba, piwo mi postawi a tak to mnie troche zdenerwowalo :[ no ale przy okazji podjade popatrzec na prezent dla rodzicow - chyba ze jej sie bedzie tak spieszylo :ico_zly: :ico_zly: w ogole przez to nie poszlam na silownie i to jest najgorsze, bo nie wyrobilam sie ;( jeszcze musze sie umyc, ubrac jakos elegancko, bo chyba wypada nie? :/ no i pomalowac paznokcie :ico_zly: :ico_zly: koles z allegro mi nie odpisal czy filizanki ktore tam znalazlam sa pakowane w ladne ozdobne pudelko, wiec ogolnie lipa :/ musze znalezc cos sama :(

Dobra zmykam bo czas goni, milego dnia!

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

08 lip 2009, 21:08

znajdziesz cos zobaczysz i to bedzie wlasnie TO
no ja też mam taką nadzieje bo chyba sie załamie .Jak tam Iga po urodzinkach ??? impreza się udała klocki sie podobały ????????
to czemu nie dalas mi znac, przeciez ja w Niemczech mieszkam to bym Ci pomogla
zupełnie zapomniałam ze mam was :-D myslałm o wszystkich znajomych do koła .Teraz to juz wiem do kogo bic z tłumaczeniem niemieckiego :ico_oczko: :ico_oczko:
Kobitki tak sie zastanawiam czy mozna juz podac dzieciakom naszym jajecznice na parze np ze szczypiorkiem?????
wiesz co moja znajoma dawała synkowi jajecznice na parze i mu smakowała wiec pewnie nie zaszkodzi Erykowi , tylko to białko moze być uczulające ale myśłe ze Eryk obejdzie sie bez uczulenia .

Antek już spi a ja ide sprzątać :ico_zly: , kto wytrzyma to ząbkowanie normalnie masakra ale już widac z jednej strony się przebił wiec jutro już będzie :ico_noniewiem:
Jarkowi wbił sie do oka jakiś opiłek , był w szpitalu zeby mu to wyciągli :ico_olaboga:
U księdza poszło bardzo szybko spieszył sie bo było duzo ludzi i jeszcze spotkałam znajomych tez w sprawie slubu przyszli :-D :-D

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość