Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

08 lip 2009, 12:05

aniabella, ja juz dałam małej marchewkę, pietruszkę, ziemniaka i kalafior. Teraz chce dodać brokuły. Jabłuszko wciana aż jej się uszy trzesa a z resztą jest różnie zależy jaki ma dzien. Problem był z marchewka ale jak zmniejszyłam jej ilośc a zwiększyłam ziemniaka to zajada. :-)
spróbowałam i okropne w smaku
ja sie swoim smakiem nie sugeruje bo wiem ze mi moze nie smakować bo dorosły ma juz wyrobiony smak a taki maluszek jeszcze nie i wszystko jest dla niego nowe

[ Dodano: 2009-07-08, 13:06 ]
gaga, nie idzie otworzyć tego co przesłałaś :ico_placzek:
no ja tez nie moge :ico_placzek: cosik jest nie tak

Awatar użytkownika
Gusia90
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 625
Rejestracja: 28 maja 2009, 10:55

08 lip 2009, 12:12

a ja linka od gagi skopiowalam i wrzucilam w wyszukiwarke i chodzi :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

08 lip 2009, 12:20

milutka :ico_tort: najlepszego dla Klaudusi za pol roczku :ico_brawa_01: :-D

donatka co ci pieprzy takie glupoty ta lekarka :ico_olaboga: kazde dziecko rozwija sie w swoim tempie. jedne szybciej siedza inne wolniej to zalezy od ich indywidualnego tempa. to tak jak z chodzeniem, ja zaczelam dopiero jak mialam 13 miesiecy, a moj maz 8! nie martw sie i nie zaprzataj sobie niepotrzebnie glowy :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

a dynia jest od 4 miesiaca bo ja tez juz dawalam i misiowy ogrodek tez jest z dynia od 4. no i ja tez sie nie sugeruje swoim smakiem bo wiadomo ze my mamy juz swoj utarty smak a taki maluszek dopiero wszystko poznaje.

moj maly zaczal sie lapac za stopki, ale jeszcze ich nie wklada do buzki, no i chyba zaczynaja nam zeby isc cos mi sie wydaje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

08 lip 2009, 12:22

Dziewczyny już poprawiłam linka - działa :-)

[ Dodano: 2009-07-08, 12:23 ]
Mój mały jak na razie je wszystko co mu dam, dynię też i nawet mu smakuje, jakiś taki mało wybredny jest :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

08 lip 2009, 12:27

no moja niesety narazie nie je zupek..bo na wszytko uczulona :ico_olaboga: zobaczymy czy to odczulenie marchwi wyjdzie..oby :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

08 lip 2009, 12:33

dziewczynki dziekuej za życzonka i buziaki od Klaudusii :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:


a wiec Donata moja rowniez marudliwa i podobnie jak twoj Szymus nie chce usnac drze sie i prezy ... ale widac dziurke w dziaselkku i zabka...ale jeszcze nie jest przebity wiec chyba to jej tak dokucza :-D moim zdaniem powinien na tyg wyjsc

Marcia77, my odczulamy na wszystko na mleko musimy 3 razy, napewno ci sie uda odczulic zobaczysz ja w to weirze bo akurat podejrzewalam ze ma na to alergie a ten sprzet to wykryl!! :-D

no wiecie bylam w rossmanie no i nakupywalam malej obiadki i deserki takie ktore ja nie uczulaja i wydalam 85 zł dwie herbatki itd ile to kasy idzie juz dzis wydalam 400 zł z lekarzami.... no i zaraz szczepienie na zoltaczke.... :ico_olaboga: :ico_olaboga:


a u nas pogoda barowa M jedzie do zabrza na wieczor ja u mamy

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

08 lip 2009, 12:35

gaga ja synek zacznie fikac nożkami to taki jakby film leciał w przxyspieszonym tempie :-D :-D

[ Dodano: 2009-07-08, 12:36 ]
my odczulamy na wszystko na mleko musimy 3 razy,
a czemu az tak duzo razy??koleznaka ma roczne dziecko i dwa razy wystraczyło

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

08 lip 2009, 12:38

milutka204 napisał/a:
my odczulamy na wszystko na mleko musimy 3 razy,
a czemu az tak duzo razy??koleznaka ma roczne dziecko i dwa razy wystraczyło
nie wiem czego podobno 3 razy jest skuteczne mamy nastepne w pon i srode kazde 30 zł.... mam nadzieje ze to pomoze bo bedziemy mogli przejsc na normalne mleko i jogurciki itd

Awatar użytkownika
aniabella
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1309
Rejestracja: 03 lip 2008, 13:07

08 lip 2009, 12:39

ja wiem, ze nie ma co się sugerowac swoim smakiem, tak tylko napisałam, ze z ciekawości spróbowałam i że mi nie smakuje kompletnie. generalnie Ola woli owoce zamiast jakis zupek warzywnych.
moj maly zaczal sie lapac za stopki, ale jeszcze ich nie wklada do buzki
tak samo jest u naszej Oli :-)

własnie mała zasnęła więc mam chwilę na siedzenie w necie. marudna od kilku dni, drugi ząbek chyba idzie i jest płaczliwa strasznie. kupiłam wczoraj bobodent i na noc posmarowalam dziąsełka

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

08 lip 2009, 12:43

kupiłam wczoraj bobodent i na noc posmarowalam dziąsełka
u nas to nie pomaga tylko dentinox :ico_sorki: :ico_sorki: u nas dopiero pierwszy idzie i nie wiemn kiedy wyjdzie ale sporo u nas trwa juz to z ąbkowanie :ico_placzek:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość