Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

09 lip 2009, 10:19

Siunia koniecznie czekamy na fotki pokoiku. Mati sie jeszcze zastanawia czy cars czy bob budowniczy. w sumie z bobem to ma wiecej ubranek, a cars to posciel, recznik, kocyk wiec zobaczymy jak zdecydujemy.

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

09 lip 2009, 11:31

Witajcie
Dziewczyny wasze brzuszki takie śliczne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i takie malutkie :ico_szoking: :-D
Moj juz troche widac hehe
moze poznije wkleje fotke :ico_oczko:

Siunia super te naklejki :ico_brawa_01:
Moja Wiki to by w Kucyki Pony chciala :ico_oczko:
Ale i tak bardzo fajony pomysl,czekamy na fotki :-D

Unas pogoda sie popsula troszke,wczoraj caly dzien padało Wiki szalała w kałuzach hehe]
wrocila cala mokra a ile radosci :-D :-D
Super w pewnych momentach sama sie smiałam i tez bym chciala tak poskakac w wielkich kałużach :-D :-D

Ja jutro mam Usg i ciekawi mnie czy dzidzia zechce pokazac czy znowu odwroci sie pupcia hehe :ico_oczko:
Wiki idzie zemna juz sie niemoze doczekac :-D tylko pyta kiedy ze juz chce zeby było jutro hehe

A tak po za to wszystko oki
Nogi juz niepuchna bo niema goracych dni takze fajnie,obraczke nadal nosze bo rece nie spuchły takze dobrze :-D :-D
Wczoraj byłam w sklepie i niemoglam sie napatrzec na te wszystkie ubranka takie śliczne to wszystko juz by sie chcialo kupowac hehe
mam juz troszke ciuszkow takze niechce za bardzo szalec ale jak tu sie nieoprzec jak takie piekne i malusie sa te rzeczy :-D :-D

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

10 lip 2009, 10:31

Mikusia najlepiej to chyba omijac sklepy duzym lukiem:) ale to nie takie latwe:)

U nas pogoda tez sie popsula. Dzis siedzimy do 17 sami, takze jak nie bedzie padac to pojdziemy na spacerek.

Dzidzia juz sie wypycha, czasem nawet to boli jak mnie dziobnie gdzies w bebeszki:) a Mati jaki szczesliwy, ze czuje ruchy.

Mikusia czekamy na relacje z badania:)

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

10 lip 2009, 12:05

mikusia1, to daj nam zaraz znac po wizycie :-) :-) :-) jestem ciekawa kto tam w twoim brzuszku mieszka :-D

matikasia, no wlasnie, zeby to bylo takie proste :-D ja tez co ide na zakupki to cos dla malej przyniose, to jest silniejsze :ico_haha_01: :ico_haha_01:

A my bylismy w srode ogladac mieszkanko, no i przeprowadzamy sie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: tak sie ciesze. Jest to mala prywatna kamienica, bardzo ladna i zadbana. Mieszkanko ma 96m :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: takze bedziemy sie gonic, 4 pokoje z czego 3 piekne duze, wiec juz mam podzielone, ostatni pokoj Agatki, potem nasza olbrzymia sypialnia i jeszcze wiekszy salon :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: . Jedyne co nas czeka to robienie centralnego ogrzewania bo tam sa piece. Wiec 1 sierpnia zaczynamy remont a 1 wrzesnia przeprowadzka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

10 lip 2009, 13:25

super!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

12 lip 2009, 21:05

Kobitki Ewka_82 zaprasza Was na nowe forum www.tik-tak.pl, ona nie może teraz tutaj zajrzeć z powodu tej nieszczęsnej awarii technicznej...

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

13 lip 2009, 06:54

Juz jestem tutaj :-) :-) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Najwazniejsze ze nasze stare forum dziala i nie musimy sie nigdzie przenosic :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

13 lip 2009, 11:54

A no wlasnie. Tez cos nie moglam wejsc na nasze forum. Weszlam tam i sie zarejestrowalam, ale skoro tu moezmy pisac to sie chyba nie przenosimy co nie? ja nie lubie takich zmian...juz sie tu i do was przyzwyczailam:)

U nas weekend fajny. W sobte swiatelowy festyn, a wczoraj wielki basen. Zjezdzalnia. Podgrzewana woda i inne atrakcje. Oczywiscie na koniec moja mala sierotka zdarla kolano i rozciela paluszek i po zabawie bo kazal sie nosic i wyl na caly basen:)

Ewa gratuluje remonciku i przeprowadzki. my zaczynamy 15 sierpnia robic cale mieszkanie w stanie deweloperskim, takze razem bedziemy szly z robota:)

Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

13 lip 2009, 18:10

Najwazniejsze ze nasze stare forum dziala i nie musimy sie nigdzie przenosic
oj tak... :ico_sorki:

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

13 lip 2009, 22:20

hej hej

pokazuje fotki pokoju
tu jak wygladal jako nasza sypialnia

Obrazek

a tu fotka po remoncie i zamianie na pokoj chlopcow

Obrazek

Obrazek

no i teraz fotka pokoju gdzie stal komputer przerobionego an nasza sypialnie

Obrazek

zdjecie po

w sumie za bogato tu nie jest bo nawet zaslon nie ma, ale kaska sie skonczyla, wiec narazie jest jak jest

Obrazek

Obrazek

Ewka_82, gratulacje mieszkanka, trzymam kciuki za remonty :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość