margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

09 lip 2009, 21:16

megi5566, mariquita, no wy macie łydek a ja tak jakby w pachwinach :ico_noniewiem:
megi5566, no no wieści jak najbardziej super :ico_oczko:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

09 lip 2009, 21:23

Renia0601, ja prowadze taki zeszyt od kiedy mieszkamy razem, pierwszy wpis jest z początku 2006 roku :ico_oczko: :ico_oczko: wiec wydatki mam zawsze pod kontrolą, do tego wpinam tam kwity- chyba ze płacę przelewem to wpisuje-przelew

megi5566, no i lux :ico_oczko: :ico_oczko: teraz mozesz skupić sie na przygotowaniach, dopiero lekarz otworzył ci oczęta :ico_oczko: :ico_oczko: ja nie panikuje- dopóki pierwsza sierpniówka nie pęknie- ja jestem bezpieczna :ico_oczko: :ico_oczko: ty pewnie tez a wiec lux

skurcze łydek :ico_chory: :ico_chory: :ico_chory: :ico_chory: :ico_chory: męczą mnie strasznie, ale najgorsze jak złapią nad ranem gdy chce sie "przeciągnać" odrobinke :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: ała wtedy zwijam sie z bólu

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

09 lip 2009, 21:25

ja nie panikuje- dopóki pierwsza sierpniówka nie pęknie- ja jestem bezpieczna
a ja nadal jestem spokojna :ico_oczko: mimo ze zostało nas tylko 2 ale mogło by być już po bo po nocach spać nie moge bo brakuje mi odpowiedniej pozycji do snu :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

09 lip 2009, 21:29

malutkaniunia88, oj ja ze spaniem też mam już powazny problem... szczególnie ze mała ostro daje sie w nocy we znaki kopaniem, dodam ze te kopanie jest już bardzo bolesne... nie wiem w co mi kopie ale mam taki punkt z lewej strony jakby nad nerką ze boli strasznie, ćmi... :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: jak mała trafi na to miejsce to tak jak ząb boli :ico_olaboga: :ico_olaboga: dziwne uczucie... wole po żebrach :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

09 lip 2009, 21:34

szczególnie ze mała ostro daje sie w nocy we znaki kopaniem,
mój już nie ma miejsca na kopanie tylko sie rozpycha i to tez boli
mi najgorzej jest sie ułożyć bo jak leze na boku to rece mi dretwieja a na plecach nie dam rady bo ciezko :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

09 lip 2009, 21:46

mój już nie ma miejsca na kopanie tylko sie rozpycha i to tez boli
moja mała też teoretycznie nie ma miejsca na kopanie ale jednak kopie i naciaga skóre az do progu wytrzymałosci :ico_olaboga: przy tym wystaje mi z brzucha lekkozidentyfikowany obiekt -kolano małej, mniejwięcej na wysokość 5cm :ico_puknij: :ico_puknij: a brzuch przez to mam bardzo niesymetryczny :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: pępek juz mi sie chyba na dobre przesunoł w prawo :-D :-D :-D
kojarzycie Flądry??? takie krzywe płaskie ryby??? to ja taka zdeformowana jestem :-D

ojej, zdjełam stanik i znów potop :ico_szoking: kapie mi na uda :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: chyba zaczne gdzieś zbierać tą siare :-D :-D :-D :-D

ide sie wykąpać, gardło dalej mnie boli wiec robie ciepła herbatkę i śmigam do łózeczka :-D :-D :-D :-D :-D
do jutra Kruszynki :ico_oczko: :ico_oczko:

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

09 lip 2009, 22:02

chyba zaczne gdzieś zbierać tą siare
ja też moge sie za to powoli zabierac
do jutra Kruszynki
papa Kolorowych snów

Awatar użytkownika
megi5566
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3536
Rejestracja: 04 lis 2008, 12:04

09 lip 2009, 22:03

A moj tak szalal na KTG, ze w kocu mu powiedzialam, zeby Matce nie robil wstydu na pierwszym badaniu :-D a Adrian po prostu prychal ze smiechu, bo co chwile pielegniarka przychodzila wystrachana czy wszystko w porzadku :ico_haha_01:
W koncu zawolala mojego gina, ktory ja uspokoil. Szalony na Matke sie chyba podal :ico_brawa_01:

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

09 lip 2009, 22:06

A moj tak szalal na KTG
a moj na ktg tylko 3 razy łaskawie sei pzreciagnał dosłownie a później ciagle sie ruszał a teraz chyba śpi :ico_noniewiem: wział pzrykład z tatusia który już od godziny chrapie

Awatar użytkownika
rybcia82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2068
Rejestracja: 22 wrz 2008, 12:26

10 lip 2009, 07:47

stawiam :ico_kawa: z ranka
,dzis pospalm od 4ej jeszcze do 6ej,uff
ale mam ostatnio koszary,ze az mi si nie usmiecha spac :ico_olaboga:
dzis to mi sie snilo,ze jestem w cazy tak jak teraz,ze moj M juz mnie nie kocha :ico_placzek: i znlazl sobie inna,widzialm ja w snie i chcialam jej nalać:)
no ,ze nie ialam sie gdzie podziac i sie do smietnika przy bloku wybieraalam z plecakiem moim...kurcze...i sie obudzilam na szczescie-dobrze,ze mieszkamy u mnie w domu :-D
co sny :ico_puknij:
megi5566, no to ci maly wykopal skurcze:))
ciekawe co moja niunia w pn,zademonstruje???
na moim 1szym ktg
malutkaniunia88, a twoj specjalnie tak robi bo ginka ma wolne:)izuś_85, dla mnie tez mozesz sie zajac perwsza strona,teoretycznie ja powinnam byc 1sza sierpniowka:))))))

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość