Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

13 lip 2009, 10:05

czesc... chyba nasze forum bylo wylaczone przez caly weekend... :ico_noniewiem: zajrzalam 3 razy i byla "przerwa techniczna", ale dobrze, ze juz dziala :-)

my bardzo przyjemnie spedzilismy weekend... plazowalismy sie przez sobote i niedziele, wczoraj wieczorem skoczylismy na kolacje na miasto, Jaspi dostal lyzeczke lodow waniliowych :-) baardzo mu smakowaly :ico_brawa_01: w ogole, wodzil wzrokiem za jedna kelnerka, usmiechal sie do niej, wyciagal raczki... no mowie Wam, ewidentnie sie zakochal :-D :-D :-D nigdy nie widzialam, zeby tak sie interesowal obca osoba, a dziewczyna byla naprawde ladna ;-)

a w piatek ja sobie wyskoczylam na impreze z kumpelami (urodziny jednej z nich), bylo nas 10 bab i swietnie sie bawilysmy... zaliczylysmy 2 puby i 2 dyskoteki :-D wytanczylam sie za wszystkie czasy.. :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

13 lip 2009, 11:13

Hej :))

Shoo ja tez wytanczylam sie za wszystkie czasy ;) bylam co prawda ze swoja przyjaciolka na imprezie, ale bylo super! Ubralam szpilki swoje ze slubu (maja chyba z 12 cm :O) a przetanczylam w nich do 2 nad ranem :D na szczescie wzielam plaskie do torebki na wszelki wypadek i moglam tanczyc dalej :)

Mezczyzni stawiali nam drinki, a my ich zlewalysmy, bo przeciez poszlysmy sie bawic a nie szukac meza (zwlaszcza, ze ja juz mam a moja przyjaciolka ma chlopaka ;)
Ale bylo wybornie!! Najlepsza byla muzyka! Byla rewelacyjna!! ;) nawet lecial przerobiony kawalek Conga :D o ten:

http://www.youtube.com/watch?v=b4A50EHwCjY

Kurde jak go slysze to sam tylek mi sie rwie do tanca :))

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

13 lip 2009, 21:36

witam :-)
oj miałam duuużu problem żeby móc się połączyć z wami, na szczęście sytuacja opanowana ;-)

no my znowu się ścieliśmy z P. :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
w piątek pojechaliśmy do łodzi kupić Majce fotelik do auta, na szczęście udało nam się :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
http://www.skapiec.pl/img/350648-2107-1 ... enith.html - dokładnie taki czerwoniutki ;-)
chyba spodobał sie Majce bo spała w nim całą powrotne drogę :-)

wczoraj w 1 rocznicę ślubu zostawiliśmy Majkę u jej chrzestnej i pojechaliśmy do kina i na pyszny obiad, też do łodzi ;-)
No a dziś P. mnie tak wqrwił że zotawiłam go samego z Majką na 3,5 godz, ale ma focha teraz na mnie...
jest na tym wypowiedzeniu teraz a z domu zrobił sobie hotel i jadłodajnie :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
jak nie weźmie się za siebie to niech się pakuje i wyper.... - zaczynam mieć serio dość i zaczynam sie ostro buntować

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

13 lip 2009, 22:20

Tak to juz jest z tymi mezczyznami, chociaz ja nie narzekam, bo dzis sobie uswiadomilam,ze to on pamieta o tym ze trzeba kupic szampon do wlosow, mydlo, papier toaletowy i inne takie, i sobie pomyslalam,ze odpadla mi kolejna "babska rzecz" :P

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

13 lip 2009, 22:53

Nareszcie, forum działa :-D :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

14 lip 2009, 08:45

hej, ja tez wczoraj mialam problemy, zeby tu wejsc... ogolnie z internetem mialam problemy

margarita83, przykro mi... ale musisz mu pokazac, ze dom to wlasnie nie hotel i ze ma w nim obowiazki (inne, poza utrzymywaniem go finansowo)... moj A. czasami ma co do tego obiekcje,ale tez z nim walcze ;-)
dzis sobie uswiadomilam,ze to on pamieta o tym ze trzeba kupic szampon do wlosow, mydlo, papier toaletowy i inne takie, i sobie pomyslalam,ze odpadla mi kolejna "babska rzecz
szczesciara :ico_haha_01:

wracam do gotowania obiadku dla malego, zajrze pozniej.. buzka!

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

14 lip 2009, 08:56

ja tez wczoraj mialam problemy, zeby tu wejsc...
podobno zmienił się właściciel i stąd ta przerwa techniczna tylko szkoda,że nas o tym nie poinformowali

A tak w ogóle to stawiam :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: dla 11-miesięczniaków Su, Emi, Majki oraz mojej Pauli.

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

14 lip 2009, 10:41

ja tez wczoraj mialam problemy, zeby tu wejsc...
podobno zmienił się właściciel i stąd ta przerwa techniczna tylko szkoda,że nas o tym nie poinformowali
aha.. no szkoda, ale dobrze, ze juz dziala :-)
A tak w ogóle to stawiam :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: dla 11-miesięczniaków Su, Emi, Majki oraz mojej Pauli.
przylaczam sie do zyczen :-) i rowniez stawiam torty dla naszych prawie rocznych dzieciaczkow :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_brawa_01:


w koncu udalo nam sie zdecydowac, gdzie spedzic wakacje... i na poczatku wrzesnia lecimy na Majorke na 2 tyg :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
lot to tylko godzina i 20 min.. takze nie powinno byc problemow z Jasperkiem :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

14 lip 2009, 11:49

w koncu udalo nam sie zdecydowac, gdzie spedzic wakacje... i na poczatku wrzesnia lecimy na Majorke na 2 tyg :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
super wakacje, zazdroszczę Wam :ico_oczko:

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

14 lip 2009, 13:37

i na poczatku wrzesnia lecimy na Majorke na 2 tyg :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
o rany ... mogłabyś już nas nie torturować ;-)
super, cieszę się razem z Tobą, a Jaspi na pewno będzie zadowolony :DD

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość