Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

13 lip 2009, 22:14

Dobry wieczor
Jejku tak nie mam sily na nic - a wszystko przez moja szalona core - poszlysmy dzis na 3h spacer, goraco tak ze spalilam sobie plecy i teraz sie drapie :[ no i wrocilam cala spocona do domu - po czym okazalo sie ze nie mam telefonu :ico_szoking: mala bawila sie przy wozku jak siadlysmy na chwile na trawce w parku do ktorego idzie sie pod okropna gore i po wertepach no i wrzucila go w trawe - wiec dalam jej tylko mleko do rak i pojechalam tam znowu :/ tak mnie do wykonczylo,ze chyba pojde spac :D

Nareszcie mam aparat wiec po 2 tygodniach zycia bez bede mogla zrobic mojej kruszynie zdjecia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: poza tym musze isc do lekarza po tablletki (ale u rodzinnego biore recepte na tabletki anty i ciekawe kiedy mnie zbeszta - bo juz z 7 pudelek mi tak przepisali .... )

No nic zmykam bo jakas taka bez zycia jestem
Milego wieczoru

[ Dodano: 2009-07-13, 23:21 ]
W ogole pralka nam sie troche uszkodzila (ma pol roku) i niby nieduze uszkodzenie i pierrze,ale wole nie uzywac zeby nie zepsuc bardziej a do serwisu mam kilkaset km ;( bo tylko tam gdzie kupilismy mozemy naprawic - i nie wiemy czy wysylac kurierem czy zaplacic komus tu na miejscu, ale stracimy gwarancje wtedy :( wiec poki co chyba zaczne chodzic w jednym i tym samym dopoki nie zbrudze totalnie :PPPPP juz dzis nina ubrudzila soczkiem odrobine bluzke - normalnie bym przebrala ale sobie mysle ze za chwiile znow ubrudzi to po co :ico_placzek: :ico_placzek: bo ja musze ja przebierac ze 3 razy dziennie bo rajstopki albo skarpetki czarne od szorowania podlog,to samo bluzki no i od jedzenia of course :)

Awatar użytkownika
myszka 81
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 254
Rejestracja: 10 cze 2009, 17:19

13 lip 2009, 22:32

witam mój Oskar dziś kończy 10 mięsięcy :ico_haha_02:
Poprosimy o głosy miłe kobiety :ico_sorki:

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

13 lip 2009, 23:26

myszka 81, :ico_tort: sto lat dla Oskarka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
zirka dzięki kochana :ico_sorki: :ico_sorki:

yoanna, kochana to się nazywa złośliwość rzeczy martwych zawsze się psuja kiedy ni e powinny

Dziś się uśmiałiśmy :-D Wronisia śpiewala po swojemu Adusi :-D :-D :-D :-D Przyjechali goscie a Werka najpierw obakala towarzystwo po czym zaczeła wolac Ada Ada i zaczela spiewac Ada da da Ada da da da da AAAAAA Ada da da ada ! Ada! itd a przy tym tanczyla trzymajac sie oparcia lozka i im ktos glosniej chcial cos powiedziec ty Wercia glosniej spiwala to bylo niesamowite plakalismy ze smiechu ona byla padnieta bo od 12 nie spala i dopiero przed 20 padla ale humor do konca dopisywal jej Imprezowa dziewczyna :ico_oczko:

Wiola jak poszlo bo mojego M siostra dzis zdala za 1 razem

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

14 lip 2009, 08:57

Hej dziewczyny pamiętacie nas jeszcze??
nie miałam kompa bo Piotrek zalal go piwem :ico_zly: :ico_zly: debil jeden
u nas wszystkook., a co z nowości to za dwa miechy wracam z Kacprem do Polski bede mieszkas u mamy potem piotreek zjedzie i kupimy jaks dzialke kolo poznania i bedziemy domek budowac :ico_brawa_01:
ciut was poczytalam ale nie jestem w stanie nadrobic :ico_noniewiem:
Marta dzieki za wspominanie o mnie milo wiedziec że pamiętalas :ico_sorki:
ok. spadam teraz bo kacper wlana prawdziwa bąbe :ico_noniewiem: w pielszce i jak sie tylko zbliza na metr wali jak cholera :ico_olaboga:
miłego dnia

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

14 lip 2009, 14:26

adia26, tak się cieszę że juz jesteście!!!! napisz jak tam postepy Kacperka :ico_sorki: nieźle że juz wracacie....i że stać Was na dom, pewnie długo byliscie w Irlandii?
a u nas po staremu-latanie za Alem i kojenie wrzasku jak gdzies rypnie.... :ico_olaboga:
jak tam wasze jadłospisy? dziś mamy-
*kombo-cyc poranny
*jajecznica z żółtka na maśle, kawałek chleba, sok, trochę cyca
*obiad-schabik w sosie serowym z brokułami i innymi warzywami
*cyc
*maliny z bananem
*kaszka na dobranoc bananowa
*mega cycowanie wieczorne

acha-napiszcie mi jeszcze ile wasze bejbiki spia w ciagu dnia :ico_sorki:

Awatar użytkownika
myszka 81
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 254
Rejestracja: 10 cze 2009, 17:19

14 lip 2009, 16:02

witam u nas nic nowego poza stresem że do pracy idę :ico_wstydzioch:
poproszę o głosy :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

14 lip 2009, 16:39

tak się cieszę że juz jesteście!!!!
ieźle że juz wracacie....i że stać Was na dom, pewnie długo byliscie w Irlandii?
hej wiesz byliśmy tu prawie trzy lata i tak szczerze to nie wiele odłożyliśmy dom budujemy bo mamy dwa mieszkania na sprzedaz w Polsce jedna kawlerke druga chata jest po ojcu Piotr ale to na współe z siostra maja :ico_noniewiem:
acha-napiszcie mi jeszcze ile wasze bejbiki spia w ciagu dnia :ico_sorki:
Kacper ma dwie drzemki tak po ok. 1,5 godziny i kladziemy go spac ok. 19
niezłe obiadki Alowi serwujesz sama mu gotujesz??

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

14 lip 2009, 21:11

Czesc dziewczynki moje kochane :-D juz jestem i teskniłam za forum bardzo.
Tez mielismy problemy z kompem, wiec nie zagladalam, jedynie czasami do tesciowej weszłam ale to tylko was poczytałam i nie miałam czasu odpiisywac.

dana, ciesze sie ze pamietalas o prawku moim, niestety nie zdalam :ico_placzek: :ico_placzek: wszystko szlo dobrze na placyku i na miescie tez do czasu az sama sobie zawaliłam sprawe :ico_wstydzioch:
Przed skrzyzowaniem nie wrzuciłam jedynki i z dwojki chciałam ruszac, wiec ciagle mi gaslo, az koles sie wkurzył i kazał sie przesiasc i po egzaminie.
Kurcze jestem wsciekła na siebie jak nie wiem, idiotka ze mnie normalnie mnie zamuliło, nie wiem czemu :ico_zly: koles tez był jakis daremny ciagle mi cos dogadywał i sie czepiał.
Najgorsze jest to ze kolejny termin mam na 20 pazdziernika :ico_szoking: co za #$%^^*@ .... normalnie brak slow, do tego czasu to ja juz w ogle nei bede umiala jezdzic.

Filipek zdrwiutki wazy 11.200 ma juz 3 zabki i reszta w drodze. Nocki nadal nie przesypia, a jezeli chodzi o jedzenie do prawie wszystko juz wcina z nami. A no i raczkuje i staje na nogi, wszsystkiego sie chwyta i podnosi sie w gore.

myszka 81, twoj Oskarek jest strasznie podobny do Antka od Kasi, jeju myslałam na tej fotce ze to on :-D

Dobrze zmykam, zajrze jutro w wolnej chwili bo ciagle na podworku siedziemy i sie pluskamy w basenie, buzka :-)

Awatar użytkownika
myszka 81
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 254
Rejestracja: 10 cze 2009, 17:19

14 lip 2009, 21:19

myszka 81, twoj Oskarek jest strasznie podobny do Antka od Kasi, jeju myslałam na tej fotce ze to on
:ico_haha_01:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

14 lip 2009, 22:47

hej pusto dzisiaj no tak wróciłam i wszystkie uciekły :ico_haha_01: :ico_haha_01:
Malutki juz śpi od godzinki duży tez poszedł spac i slysze przez nianie jak sobie ospokojnie oddychają.
Miłej nocki wam życze papa

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości