Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

14 lip 2009, 11:54

malutkaniunia88, moze Igorek chce masy nabrać :ico_oczko: żeby wrazenie zrobić :ico_oczko: chłopcy są leniwi i lubią sie ociągać :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

14 lip 2009, 12:13

moze Igorek chce masy nabrać
taaa i jak dociągnie do terminu to możliwe ze bedzie wazyl 4 kg i jak ja go urodze :ico_olaboga:
chłopcy są leniwi i lubią sie ociągać
jak on taki to teraz niech siedzi i czeka na ginke az do 23 :-P

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

14 lip 2009, 12:21

betinka tak to ja Ci pisałam, tak właśnie myślałam że pewnie saldo zerowe :ico_oczko: dobrze że jeszcze się trzymacie w dupaku :ico_ciezarowka:

malutkaniunia Twój chyba musi z nim taką męską rozmowę przeprowadzić jak mamy nie słucha :ico_oczko:

A ja się Wam pochwalę że się na licencjat dostałam :-D :-D w poniedziałek jadę papiery złożyć :ico_brawa_01: tylko muszę zdjęcia sobie zrobić jeszcze :ico_noniewiem:

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

14 lip 2009, 12:23

Twój chyba musi z nim taką męską rozmowę przeprowadzić jak mamy nie słucha
eeeee z mojego to tam zadnego pozytku nie ma :/ nawet od przytulanek sie wymiguje :ico_nienie:
A ja się Wam pochwalę że się na licencjat dostałam
gratulacje :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

14 lip 2009, 12:28

Renia0601, gartulacje :ico_brawa_01:

ja posiedziałam chwile na balkonie pod parasolem, wystawiłam tylko nogi i mam czerwone :ico_szoking: :ico_szoking: ale grzeje strasznie...

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

14 lip 2009, 12:30

ale grzeje strasznie...
u nas tez upał okropny :ico_olaboga: na szczescie mam rolety zaciagniete to narazie chłodno :ico_sorki: a po południu słonce bedzie grzac prosto w moje okno :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

14 lip 2009, 13:21

no ja w sypialni mam chłodniusio, dzieki roletom :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: Haker leży plackiem na podłodze w sypialni :-D :-D

a ja włsnie zjadłam pomidorówke na balkonie, upał jak cholerka, rzeczy Amelci schną szybciutko w słoneczku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

14 lip 2009, 13:29

u kogo słońce u tego słońce. U mnie duchota i niebo przykryte gęstymi chmurami. W każdej chwili moze coś z nich spaść.

Rano byłam na pobraniu krwi i kurcze godzine musialam czekac w kolejce. Najpierw była kolejka do okienka gdzie sie płaci, oddaje mocz i mówi co sie chce. W tym samym okienku odbiera sie wyniki. Przyszedł jeden dziadziu i jak była moja kolej i dawałam kobiecie w okienku papierek z moimi badaniami to sie wcisnął i ze on tylko wyniki poprosi. Ja mówie: ' mógł Pan chwile poczekać' A on mi: i tak Pani bedzie za chwile dalej stać i czekac wiec co za różnica" a ja mu: tak, ale tam sobie usiąde a mi się ciężko stoi, nie wiem czy Pan zauwazył'. A on tylko: 'przepraszam' ale swoje i tak załatwił wpychając sie przede mnie.
Potem jeden chłopak, młody przed trzydziestką, zemdlał dwa razy przy pobieraniu krwi, raz jak sie ocucił to wstał z krzesła i chciał uciekac i sie wywalił i musiał na kozetce lezec az doszedł do siebie. Dobrze, ze nie bylam zaraz po nim w kolejce, bo kobiecie co pobierała krew podobno ręce się trzęsły bo sie wystraszyła. Później przyszła moja koleżanka z córeczką dwuletnią więc ją wpuściłam przede mną. Mała tak płakała przy pobieraniu krwi, ze prawie sama się poryczałam jak słyszałam ten przeraźliwy płacz. No i wreszcie była moja kolej, ale godzine musiałam sie naczekać.

Awatar użytkownika
Tagar
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 413
Rejestracja: 14 mar 2007, 00:34

14 lip 2009, 13:54

Jej... co oni porobili z tym forum :ico_olaboga:
Nie moglam tu trafic!!! grrrr

Olala, ale mialas przeboje. Gdzie bylas na pobraniu?
dobrze że jeszcze się trzymacie w dupaku
- okreslenie nonono bardzo mnie ujelo :-D

Renia gratulacje!!! :ico_tort:

Malutkaniunia - przeginasz!!! Przestan zaciskac te nozki!!!

A ja wlasnie gotuje sobie obiadek. Powiem wam ze ostatnio takie zmeczenie mnie wzielo ze ledwo rekoma i nogami poruszam, glowa mi opada... Juz chyba nie mam na nic sily. Dzisiaj sie pakuje do szpitala. Mysle ze juz czas. Chociaz gdybym teraz zaczela rodzic to powiem szczerze jestem niewyspana i wymeczona i wcale mi sie nie chce rodzic...
Bylam w piatek u gina. Maly ma 2500kg. Szyjka 0,5, rozwarcie 1cm. Ale leki ciagle trzymaja. Gin stwierdzil ze chlopcy gorzej radza sobie z wczesniejszymi porodami, wiec kaze mi na lekach byc jeszcze o tydzien dluzej.

Mykam bo ziemniaczki i fasolka zaraz same z garow wyjda...

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

14 lip 2009, 14:11

okreslenie nonono bardzo mnie ujelo :-D
no ja czasem zjadam literki, o dwupak oczywiście mi chodziło :ico_wstydzioch:

Tagar, to już mały ładnie waży jeżeli by tyle miał przy porodzie to nie tak źle, le oczywiście każdy dzień dla rozwoju jest ważny

Moje synko śpi, jak wstanie to idzie się pluskać na dworze bo jest w sam raz, to będzie jego pierwszy raz z babcia to się chyba zadziama co ja robię, że zapalenia dostanie i takie tam, eh... no cóż taka jest

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość