Awatar użytkownika
felicity001
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 988
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:25

14 lip 2009, 15:50

Hej!

Witam po przerwie ;) Dzis zeszlam z ostatniej nocki i mam wolne! :) Dopiero w sobote na wieczor wracam znowu...

Powiem,ze troche wdrozylam sie w prace, poznalam ludzi i...nawet fajnie mi sie pracuje ;) No moze poza tym, ze przez 12h jest sie na nogach - nie ma czasu na siedzenie...Ale przynajmniej czas szybciej plynie:) Do nocek ciezko sie bylo przestawic, ale ogolnie nie jest zle...Choc teraz gdy juz sie przestawilam, to znowu mam wolne ;)

Dzieciaki po 2 dniach w nursery maja sie super. Wracaja pelne energii, a Filip nawet nie placze jak tato go tam zostawia (czyli jego zly humor ostatnio byl wynikiem szczepienia).

edulitko, trzymamy kciuki za Ide... Nie sadzilam,ze jak mnie na forum nie bedzie, to az takie wiadomosci mnie tu zastana :ico_olaboga: ... Pozdrowionka!! :-)


Popisalam troche o sobie - ale jakos zapomnialam co wy pisalyscie. W kazdym razie do soboty bede regularnie wchodzic na forum ;) Buzki - bo musze isc powiesic pranie...

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

14 lip 2009, 21:49

A nam dzisiaj przywieźli tapczanik dla Macieja i jestem pozytywnie zaskoczona! Mały zadowolony, skakał po nim i wołał: "Mój...to"hehhe.
maziu, to faktycznie się wstrzymaj z kupnem. A mała nie obija się o szczebelki? My właśnie dlatego musieliśmy zmienić...
Jej, ja tu o takich sprawach :ico_wstydzioch: ... a tam Edulitka, Ida...
felicity, a ty gdzie teraz pracujesz, kiedyś mówiłaś o zmianie kwalifikacji, ale nie pamiętam. Wcześniej chyba o jakieś laboratorium chodziło?? Czy coś pomieszałam??

kati84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2043
Rejestracja: 28 cze 2007, 22:02

14 lip 2009, 23:12

chloee, super ze maly tak sie ucieszyl.Ola juz odstawila lozeczko ponad rok temu.Mala lubi sie rozlozyc a w lozeczku miala za malo miejsca.
A mała nie obija się o szczebelki? My właśnie dlatego musieliśmy zmienić...
i dlatego uwazam ze lozeczka z materialu sa o wiele lepsze i bezpieczniejsze,nie ma np obawy ze w czasie snu dziecko wlozy nogi miedzy szczebelki.

Wlasnie ciekawe jak tam Edulita i Idusia,mam nadzieje ze jest coraz lepiej :ico_sorki: :ico_sorki:

Maritta79
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 14 lip 2009, 23:11

14 lip 2009, 23:56

Edulitko :ico_buziaczki_big: dla Idusi i dla Ciebie...

hej dziewczęta :-)

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

15 lip 2009, 06:57

Witam :-) No niemoge spac już wiem po czym miałam takie uczulenie 3 tyg. temu :ico_placzek: Nie po truskawkach tylko po balsamie :ico_olaboga: Wczoraj się znowu nim wysmarowałam i kropki pokryły moje nogi :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_placzek:

No jak narazie nie zauważyłam żeby się obijała o szczebelki, mam nawet taki plan że jak już jej będzie nie wygodnie w łóżeczku :-) To wyciągne jeden bok, i będzie miała takie łóżko. Martynie też tak zrobiłam, tylko ona nie chciała wogóle nam spac w łóżeczku i to nie przeszło. Chloee no to świetnie że mały taki ucieszony ,ciekawa jestem jak tam po pierwszej nocy. Jakie wrażenie :-)

Marittko witaj ale co tak skromniutko :-) No też cały czas myśle o Edulicie i małej, ciekawe co tam u nich :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
felicity001
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 988
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:25

15 lip 2009, 09:32

chloee, ja zaczelam prace jako kontroler jakosci (firma produkuje kielbasy dla najwiekszych supermarketow w Anglii - m.in. Asdy - w sumie nie wiem, czy sa one w Polsce)...Teraz produkuja 24/7 wiec pracuje na nocki (4 pod rzad, a potem 4 wolne) :-)
Fajnie,ze Maciusiowi spodobal sie tapczanik...my jak Ole przeprowadzalismy na normalne lozeczko (w zeszlym roku na wakacjach), to tez bardzo szybko jej sie spodobalo i nie ma problemu ze spaniem w nim :ico_haha_02: Ja nie wyobrazam sobie mojej Oli w lozeczku ze szczebelkami az do teraz :ico_szoking: chyba by sie za bardzo tam nie miescila, bo dluga jest :ico_haha_01: albo predzej roznioslaby je :ico_noniewiem: (Ola bardzo skakala w lozeczku ,wiec dlugo by ono nie przetrwalo)...
Filip tez pewnie na drugie urodzinki dostanie juz lozeczko :-)
Maritta79, witaj!

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

15 lip 2009, 12:33

Witam
Wpadam tylko na moment napisać co u nas - Iduś stabilna i jest lekka poprawa wczoraj poprosili o 1,5 ml mojego mleka z czego podali 0,5 zobaczymy jak na nie zareaguje. Rano wiozłam mleczko a po 13 mam porozmawiać z lekarzem o małej zobaczymy co powie. Narzie cieszy mnie to co już mała osiągneła i tylko marze o chwilach kiedy moge na pare minut stanąć obok inkubatora i na nią popatrzec, bo nawet dotknąć jej nie wolno :ico_noniewiem:
Dziękuje za modlitwy i wsparcie duchowe jesteście kochne cioteczki :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

15 lip 2009, 13:30

Edulita Dzięki Bogu Idusia stabilna, Kochana nadal trzymamy kciuki i modlimy się za Was

kati84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2043
Rejestracja: 28 cze 2007, 22:02

15 lip 2009, 13:48

Hej laseczki.
edulita, tak sie ciesze ze Idusia jest stabilna,teraz musi byc juz tylko lepiej,3mam kciuki zeby pila twoje mleczko :ico_sorki: :ico_sorki:
Ja nie wyobrazam sobie mojej Oli w lozeczku ze szczebelkami az do teraz
ja tez nie :ico_szoking:

Marita witaj,co tam u ciebie,jak dziewczynki?

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

15 lip 2009, 16:17

Hej!
Nasza malutka Idusia :562: :-) Oby tylko było lepiej.
Moja kuzynka też tak szybko urodziła, ale dzieci było troje... Trzy miesiące byli w szpitalu, a teraz się świetnie rozwijają i we wrześniu też idą doprzedszkola.
maritta! Pisz, co u was.
Dzięki felicity.
Ostatnio zmieniony 15 lip 2009, 21:33 przez chloee, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości