lilo

16 lip 2009, 10:54

geheimnis, ja się smarowałam całą pierwszą ciążę i było super aż do ostatniego tygodnia...... Widać moja skóra była przygotowana na 40 tyg. a nie na 41 :ico_oczko: Niestety 3 rozstępy na samym dole brzucha się pojawiły...

Więc w sumie nie wiem co ci polecić - ja myślę że warto kupić coś co dla ciężarnych jest przeznaczone bo niektóre kremy zawierają składniki których zalecają unikać w ciąży - wit. E czy kofeina.
to kto przed komputerem będzie siedział
No ja bo w pracy :-D

Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

16 lip 2009, 10:55

a mi nos cieknie...
Przeziębionko jakieś?Kup sobie miodzik,mleczko,czosneczek i może soczek z malin.Pij mleczko z miodem bo to działa bardzo dobrze na przeziębienia

[ Dodano: 2009-07-16, 10:56 ]
No ja bo w pracy :-D
Oj bidulka.

lilo

16 lip 2009, 11:02

Helen, mam nadzieję że cię Patrycja nie zaraziła :ico_oczko: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

16 lip 2009, 11:02

ja mam chroniczny katar, a teraz jeszcze bardziej...
zawierają składniki których zalecają unikać w ciąży - wit. E czy kofeina.
unikac powinno sie raczej skladnikow ropopochodnych, czy triclosanu, ktore zawiera sporo produktow...
znalazlam stronke z opisem roznych skladnikow
http://www.luskiewnik.strefa.pl/acne/toksyny.htm

lilo

16 lip 2009, 11:04

Oj bidulka.
Nie jest źle - czas szybciej leci i wszyscy teraz o mnie dbają, ciągle pytają jak się czuję itp. :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

16 lip 2009, 11:05

uciekam kochane, bo musze psa wyprowadzic i do ginki jechac... jak sie teraz z tym zalatwie, to bede miala spokoj :-) narazie :ico_papa:

lilo

16 lip 2009, 11:06

unikac powinno sie raczej skladnikow ropopochodnych, czy triclosanu
Helen, ja o tej wit. i kofeinie wyczytałam w jakiejś gazecie ciążowej, ile w tym prawdy to nie wiem.

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

16 lip 2009, 11:11

ja o tej wit. i kofeinie wyczytałam w jakiejś gazecie ciążowej, ile w tym prawdy to nie wiem.
chodzilo mi tylko o to, ze chemia jest na pewno jeszcze duzo bardziej szkodliwa :ico_oczko:
ale ja juz zmykam, pa

Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

16 lip 2009, 11:27

Wiecie co,przejrzałam kilka stron i wszedzie piszą że najlepsza jest oliwka połączona z delikatnym masażem.Tyle że ja skóre mam bardzo suchą,więc ta oliwka jakos tak średnio chce działać.zgłupieje za moment.Muszę dokładnie przeszukać ten internet moze coś jednak znajdę godnego uwagi.
A jeśli chodzi o substancje w kremach,to ja wiem że oprócz różnych dziwnych chemicznych zwiazków to faktycznie powinno się unikać witaminy E i podobno też A.
Nie jest źle - czas szybciej leci i wszyscy teraz o mnie dbają, ciągle pytają jak się czuję itp. :ico_oczko:
No to faktycznie fajna atmosfera.Co nie zmienia faktu że jednak pracujesz i czasem pewnie by Ci się przydało troszkę odsapnąć.
Ja miałam pracę biurową,tylko siedziałam przy komputerze,ale to i tak było męczące.Wklepywanie danych,ciągła koncentracja.Niczego nie można schrzanić. Z jednje strony dobrze że jestem na zwolnieniu

Awatar użytkownika
anusiek
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1380
Rejestracja: 22 maja 2009, 20:17

16 lip 2009, 13:04

cześć Dziewczyny,

ja kupię serię kosmetyków dla kobiet w ciąży w aptece. Jest taka specjalna linia dla mam. Będę miała pewność , że nie szkodzi.

Na razie w ruch poszła oliwka w żelu :)

Strasznie źle się dziś czuję, nie mam na nic siły i mam dziwne kołatania serca. Czuję, że wali mi jak oszalałe :ico_noniewiem: kiepskie uczucie. Czytałam w necie, że to normalne ale wolałabym tego nie mieć.
Co troszkę pochodzę muszę się kłaść i to przed wiatrakiem bo mam przy tym duszności i jest mi słabo. :ico_placzek:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], KellyRek i 1 gość