Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

16 lip 2009, 21:50

Iwona H, przesliczne zdjecia :ico_brawa_01: Paula miala zajecie i nie wygladala na znudzona :-) wrecz przeciwnie..
:ico_sorki:
yoanna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Niny!
ona nieźle już sobie radzi żeby zejść z łóżka, super.
oooo, witaj SHOO :-)
juz uciekła :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-07-16, 21:52 ]

o bos... ogladacie teraz TVN Style?? :ico_olaboga: :ico_olaboga:
nie, co jest? my nie mamy TVN Style

[ Dodano: 2009-07-16, 21:55 ]
IWONKO - u Was tez nie jest powiedziane, ze kiedys nie kupicie/wybudujecie domku...
może..... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

16 lip 2009, 22:57

Margarita, Iwona :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:


yoanna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Niny! a z Ciebie jaki zgrabny lachon :-D i paznokcie masz fajnie zrobione!
Dziekuje, dziekuje :ico_sorki: :ico_sorki: chociaz, co do paznokci to wlasnie przed chwila je przemalowalam ;) filmik slabej jakosci i nie widac na nim jak zeszedl mi lakier na koncach :PPPP fuuuuuuuuuu

Iwona, usmiech Paulinki z dwoma zebami na przodzie rozwala :DDD chcialabym kiedys zlapac moja rozrabiare z takimi wyraznie widocznymi zabkami, super! :) I widze ze tez taka ciekawska, ze wszystko chce podotykac :)

W ogole moja Nina od wczoraj caly czas chce sie przytulac i wszystkiego sie boi (zwlaszcza myszki miki ktora wydaje z siebie odglosy). Jak ja widzi, to sie chowa za stol - wyglada to komicznie bo nie widac Niny tylko od dolu widac jej stopki a ona sobie tak kuca.. ostatnio nawet przed moim M sie chowala.. no co nie zmienia faktu,ze wszyscy ja podziwiali za to ze jest dzielna i niczego sie nie boi, a teraz? Mala panikara - mam nadzieje,ze to chwilowe :) chociaz przytulanie do mamusi akurat mnie cieszy bo przez kilka miesiecy w ogole tego nie robila!!

Co do basenu to my tez mamy go za soba (tylko ja mam taras wiec nietrudno mi nalac tam ciepla wode i Nina kapie sie w wodzie podobnej do basenu - kolo 32 stopni, taka letnia, i wciaz w koszulce, bo boje sie ja rozebrac ... najgorsze jest jednak to ze mamy zasypany taras kamyczkami i ona zamiast sie pluskac to wyciaga kamyczki i wsadza do buzi :/

Mi tez sie marzyl zawsze domek :)) Chociaz jak pomieszkalam w ciazy u rodzicow i po porodzie tez, to odechcialo mi sie (byly takie momenty,ze przez miesiac nie wchodzilam na jakies pietro,albo do ktoregos pokoju,nie mowiac o tym,ze jak Nina spala u gory a ja gotowalam na dole to nie slyszalam jej w ogole i nie widzialam i nie moglam sie doczekac malego mieszkanka gdzie wszystko jest pod reka i nie trzeba biegac gora i dol) Ale rodzice maja duzy dom-wiec malutki kolo 120 metrow dalej mi sie marzy :))) z ogrodkiem i miejscem do biegania achhh najlepiej pieknym widokiem z tarasu :) i dwu stanowiskowym garazem ;) pomarze o nim lepiej jak bedzie mnie na taki stac - czyli pewnie za 40 lat :( a poki co narazie ciesze sie tym co mam :) a jak wylozymy wreszcie deski na tarasie, posadzimy drzewka, zrobimy altanke, to prawie jakbym miala swoj kawalek ogrodka ;)

Margarita zdrowka dla Majki i dla Ciebie, zebys sie bardziej nie rozchorowala!! Nienawidze chorowac :[


A to basenik Niny - z oslonka przed sloncem,ale akurat ja odsunelam zeby troche zaczerpnela wit D ;)


Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

17 lip 2009, 08:11

Witam z ranka :)

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

17 lip 2009, 08:18

dzien dobry, witam i ja :-)

yoanna, fajny ten basenik! sprytne z ta ochronka przeciwsloneczna...
i wspolczuje tego, ze Nina "je" kamienie... u nas nie ma tego problemu, bo nawet jak jedziemy na plaze i Jasper bawi sie piaskiem, to nie zdarzylo sie, zeby wlozyl go sobie do buzi :ico_sorki: on tylko bierze ten piach w garsc i rzuca sobie na glowe/plecy :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2009-07-17, 08:18 ]
lece karmic malego, zajrze za jakis czas

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

17 lip 2009, 08:53

SHOO - ja wlasnie myslalam nad tym piaskiem... boje sie, ze Zuzia bedzie go brala garsciami do buzi... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

17 lip 2009, 08:57

HEJ
SHOO - ja wlasnie myslalam nad tym piaskiem... boje sie, ze Zuzia bedzie go brala garsciami do buzi... :ico_noniewiem:
u nas tak właśnie było jak byliśmy na placu zabaw, dosłownie na sekundkę spuściłam ją z oka żeby zobaczyć gdzie jest Patryk, patrzę a cała buzia piasku.

[ Dodano: 2009-07-17, 08:58 ]
yoanno, super basenik. Fajny też macie taras, taki inny.

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

17 lip 2009, 09:10

SHOO - ja wlasnie myslalam nad tym piaskiem... boje sie, ze Zuzia bedzie go brala garsciami do buzi... :ico_noniewiem:
no u nas nie ma tego problemu, bo maly nie bierze do buzi zadnych rzeczy.. niby dobrze, ale troche mnie to martwi..

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

17 lip 2009, 09:15

bo maly nie bierze do buzi zadnych rzeczy.. niby dobrze, ale troche mnie to martwi..
martwisz sie tym ze nic nie bierze do buzi???

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

17 lip 2009, 09:15

No Zuzol bierze wszystko do buzi-niestety... piachu pewnie tez nie omieszka sprobowac...

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

17 lip 2009, 10:08

witam :-)
Maja już w miarę dobrze, mam nadzieję że po dzisiejszej dawce antybiotyku jej przejdzie, ale ja zaaplikowałam sobie tabcin i aspirynę - zobaczymy. Najgorsze jest to że P. też chyrla :ico_chory: :ico_chory: :ico_chory: - cała rodzinka podziebiona :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Maja też wszystko pakuje do buzi i niczego się nie boi :ico_szoking: :ico_olaboga:

A wiecie co wam powiem, zauważyłam że Majka świadomie woła "mama" - np. ja jestem w kuchni, a ona stoi przy bramce wejściowej wyciąga rączki i woła "mama" :ico_szoking: , druga sytuacja: w rocznicę ślubu zostawialiśmy ją u mojej bratowej, opowiadała mi że tylko wyszłam za furtkę to Maja w ryk i zaczęla wołać "mama". Za każdym razem kiedy coś się dzieje, albo mnie potrzebuje to woła "mama" - zastanawiam się czy to aby na pewno świadomie :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
Jutro P. ma urodziny 40-ste :-/ :DD
robimy grilla, będzie ok. 30 osób. Maja na początku będzie z nami, a później przyniosę ją do domu, wykapię, nakarmię i zaniosę do sąsiadki (tej fajowskiej) i tam będzie spała ;-)

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości