Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

16 lip 2009, 13:25

dawno do Was nie zaladałm..jak tam kochne sie czujecie?brzuskzi rosną? :-D

ja uzywąłam przez cąłą ciąże kosmetyki dla mam z Ziajki... tanie a dobre..tak naprawde chodzi o nawilaznie skóry..niesety jak ktos ma predyspozycje do powstawania rostepów to ciezko tego uniknąć..

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

16 lip 2009, 13:28

.tak naprawde chodzi o nawilaznie skóry..niesety jak ktos ma predyspozycje do powstawania rostepów to ciezko tego uniknąć
dokladnie, nawet najdrozsze kosmetyki i zabiegi nic wtedy nie pomoga, nie ma co nadwyrezac portfela...

Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

16 lip 2009, 15:26

A ja się zbieram już do domku. Fajnie że jutro odpocznę, ale pewnie nie zajrzę tu przez weekend. Wybaczycie?
wMiłego weekendu kochane

Awatar użytkownika
anusiek
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1380
Rejestracja: 22 maja 2009, 20:17

16 lip 2009, 15:30

ojj dziewczyny kupiłam kilogram czereśni i zaraz zasiąde i zjem :)
ochłodziło się ciutkę...mamy 29 a nie 33 stopnie. Czekam w tym roku z utęsknieniem na jesień. Zawsze chciałam żeby lato trwało jak najdłużej a teraz wyjątkowo chcę trochę chłodu...
jak tam kochne sie czujecie?brzuskzi rosną?
raz lepiej raz gorzej ale ogólnie ja akurat nie mogę zbyt narzekać :)

[ Dodano: 2009-07-16, 20:21 ]
ja już się spakowałam, w sobotę rano wyjeżdżamy ale jutro to bym połowy zapomniała...a tak spakowana jestem już i nawet się zmieściłam w jedną torbę :ico_szoking:

jutro się odezwę i pożegnam na tydzień :)

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

16 lip 2009, 23:00

witam,ja dalej wypoczywam nad morzem ale wpadlam zajrzec co u was :-D

Ja mialam dzis USG ale nie wiem kto u mnie mieszka,wiem,ze dzidzia zdrowa i wazy 250 gram :ico_szoking: 27 mam kolejna wizyte,bo dal mi skierowanie na badania i zobaczymy,czy przeciwciala sie pojawily :ico_noniewiem: Oby nie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

17 lip 2009, 10:03

Witam serdecznie,wpadłam dosłownie na chwileczkę się przywitać.
Dziś ostatni dzien samotnosci bo kolejne 9 dni spędzę z mężulkiem bo mu się urlop zaczyna.Podejrzewam że czas upłynie na leniuchowaniu,no może czasem jakiś mały spacerek i tyle.Za bardzo szaleć to przecież nie mogę,zwłaszcza teraz jak leki odstawiam.
Ja mialam dzis USG ale nie wiem kto u mnie mieszka,wiem,ze dzidzia zdrowa i wazy 250 gram
Dokladnie najważniejsze że zdrowiutki. :ico_brawa_01:
ostatnio wpadła moja siostra i oglądała zdjecia z USG z 12 tyg.Powiedziała ze ona jest pewna ze mam w brzuszku Groszka a nie Fasolkę.Ja też mam takie przeczucie.Tylko mój maż się upiera przy dziewczynce.Ciekawe kto ma rację :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

17 lip 2009, 10:30

ona jest pewna ze mam w brzuszku Groszka a nie Fasolkę
mi tak powtarzaja siostra i brat mojego A. :-D moi bracia tez na pewno za chlopakiem, tylko moja mama chcialaby wnusie, bo sama ma 3 synow :ico_haha_01: a mi wszystko jedno, byleby malenstwo zdrowo sie rozwijalo :ico_sorki:

Awatar użytkownika
anusiek
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1380
Rejestracja: 22 maja 2009, 20:17

17 lip 2009, 12:46

a mi na pierwszym USG (ok 11 tc) lekarz powiedział że widzi obywatela. Inny lekarz na drugim usg (14tc) powiedział, że nie widzi jaka płeć bo to za wcześnie. No i czekam na 25 sierpnia bo może jak dziecko się ułoży ładnie będzie widać, no i idziemy na 3D.

Nastawiłam się na chłopca ale jak okaże się, że dziewczynka to będzie przemiła niespodzianka :)

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

17 lip 2009, 12:51

anusiek, ja nie chce sie na nic nastawiac, zeby jakiegos zawodu nie bylo :ico_oczko: nawet zastanawialam sie, czy nie poczekac do porodu na niespodzianke, ale moj A. chce wczesniej znac plec... ale nastepne usg mam dopiero za 2 miesiace, pewnie we wrzesniu, wiec troche sobie poczekamy...

Awatar użytkownika
anusiek
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1380
Rejestracja: 22 maja 2009, 20:17

17 lip 2009, 13:03

no to kawałek czasu, choć pewnie szybko zleci :-) ja nie chcę niespodzianek a cieszyć się będę tek samo z córeczki jak i z synka :-) ale nie chce o dziecku myśleć bezpłciowo, chce do Niego/Jej mówić już syneczku, córeczko :-D

choć różne są podejścia, moja bratowa 2 razy nie chciała wiedzieć i mąż musiał przetrzymać :-)

chce kupić parę rzeczy żeby wydatki nie zebrały mi się w jednym miesiącu :) i będę wiedziała czy brać różowe czy niebieskie :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 1 gość