Awatar użytkownika
felicity001
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 988
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:25

17 lip 2009, 12:53

kati gratuluje :ico_brawa_01: a co to za praca, bo chyba nie doczytalam? :ico_wstydzioch: :ico_noniewiem:
asia dzieki :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

17 lip 2009, 13:18

Kati Gratulacje!!Właśnie co to za praca?
Asia podeślij nam trochę waszego powietrza :ico_oczko: może i u nas trochę krwiopijcy przystopują.Podobno dużo wit C działa na nie odstraszająco.Ale czy to prawda?

Ciekawe co u Edytki?Nie ma innej opcji.Musi być jak najlepiej.

U mój Joachim środek lata i zachorował.Katarzy.Obudził się o 2 w nocy z gorączką i nie spał do 4:30,zasnął i o 6 znowu pobudka.Dziwne bo energi mu nie brakowało,wesoły jak skowronek szalał aż do 12.Teraz śpi.Dobrze.Bo wątpię czy by dotrwał do 20 wieczorem.

U nas upał.Żar leje się z nieba.

kati84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2043
Rejestracja: 28 cze 2007, 22:02

17 lip 2009, 13:21

To jest praca w nowo otwartej kawiarni,tzn w czw beda otwierac.
U nas upał.Żar leje się z nieba.
u nas to samo,w domu sie kisimy bo na dwor strach wyjsc.

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

17 lip 2009, 13:21

witam,

Kati załapię się jeszcze na :ico_kawa: ,bo jakaś dętka jestem , :ico_oczko: .Gratuluję pracy,rozłożyłaś konkurencje na łopatki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ,wcale się nie dziwię ,że Ciebie wybrali :-D

felicity001, -ależ Ci dzieci porosły :ico_oczko: ,jak patrzyłam na Filipka to aż nie dowierzałam :ico_olaboga: -śliczności :ico_brawa_01:

Anetko dajecie radę tyle czasu na powietrzu spedzać,ja dziś się poddałam,taki u nas żar,że wróciliśmy po godzince do domu :-)
jutro jedziemy do rodziców,może jakoś przyjaźniej się zrobi tempetraturka :ico_oczko:

ja wczoraj swoich chłopaków wystrzygłam na króciutko,bo głowy bez przerwy mokre były :ico_haha_01: ,dziś sie wiele nie zmieniło co do pocenia ,ale na pewno im wygodniej :ico_haha_02:

ucciekam na obiad,bo już stygnie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

17 lip 2009, 13:44

iwciu, mój też ma krótkie :ico_haha_01: Wygląda jak amerykański żołnierz :-D , może tym razem uda się go obciąć tak jak ja chcę, gdy tylko mu odrosną. Szkoda, że muszę mu takie ładne włoski obcinać. Niestety fryzjer to dla Macieja wielki problem.
kati, i ja gratuluję :ico_brawa_01: Takie blondynki to tylko z Polski są! Po włosku pewnie mówisz świetnie?
felicity, twoje dzieciaczki tak szybko urosły.A Ola ma śliczne włoski. maluchy są dwujęzyczne??
anetko, od jutra ma być chłodniej. Zdrówka życzę Joachimkowi.

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

17 lip 2009, 14:00

Chloe-Bartek też nie chce do fryzjera,ja sama mu obcinam,ostatnio nawet tak fajnie mi się udało,taką ala'pieczarkę mu uformowałam :-D .Co prawda nie jest to niesamowicie równo,ale fryzjerka mówi ,że jest ok,jak jej sie czasem jakiś wiercioch trafi to mówi,że jeszcze więcej schodków nawycina.Bartek nie chce do fryzjera,ale jak ja go strzygę to grzecznie siedzi :ico_brawa_01: ,nawet bardzo grzecznie :ico_haha_01:

Mery,Mazia czy już posprzątałyście u siebie,bo mi się tak nie chce to może i moje mieszkanko byście obskoczyły.No już Wam pomogę,żeby nie było że wyzysk czy coś takiego :ico_oczko:

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

17 lip 2009, 14:07

Noooooo i przyszła z przychodni wk...... :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: Wyobrazcie sobie że małpica nie chciała mi przepisac mleka do Matyldy :ico_olaboga: Naszej nie było bo poszła na urlop i ta co na zastępstwie mówi mi że nam się już nie nalezy mleczko na recepte tylko do 2 lat :ico_olaboga: Wiec się pytam co mam teraz dziecku dawac, jak po każdym innym jest chore. Wiec ona na to że za pełną odpłatnośc moge se kupywac ile zechce :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: A to 23zł mała puszka, która mi wystarcza na ok 4-5dni :ico_olaboga: W końcu jakoś dała się przekonac i wypisała ale tylko na 4 puszki. Mam nadzieje że mi to wystarczy, no jak nie to będe zmuszona kupic.


Kati wielkie brawa :ico_brawa_01: U nas tez ciepło ale fajnie w końcu jest lato :-D No tez mam problem z obcięciem Matyldzi, za chiny ludowe nie chce się dac obciąc. A do fryziera to zapomnij omija go z daleka :-) Felicity świetne dzieciaczki, córka to chyba po tobie ma takie ciemne włoski :-)

kati84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2043
Rejestracja: 28 cze 2007, 22:02

17 lip 2009, 14:15

Dzieki dziewczyny za gratulacje,mam nadzieje ze w srode pojdzie wszystko ok :ico_sorki:
Ja dzsi nic nie sprzatam bo jest taka goraco ze chyba bym sie roztopila,wiec nie ryzykuje :-D

Co do fryzjera to Ola jest pierwsza,sama sie nawet upomina ze trzeba isc do cioci zrobic ciach ciach :-D no fakt ma ta grzywke dluga,ale nie chce jej obcinac tylko zapuscic razem z reszta wloskow.jak narazie to podpinamy spinkami.Jakos mi sie nie wiedzi z grzywka :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

17 lip 2009, 14:29

a do nas idzie burza,dawno jej nie było :ico_szoking:

kati84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2043
Rejestracja: 28 cze 2007, 22:02

17 lip 2009, 14:31

Iwcia 33, dawaj ja do mnie pozniej :ico_sorki: :ico_sorki:

A tak na marginesie to ja jestem w szoku co to tutaj sie dzisiaj dzieje :-D normalnie ruch jak za starych czasow :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość