Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

17 lip 2009, 23:02

Jutro idziemy na obiad do teściowej. Zatem będę miała odpoczynek od gotowania.
kati, ja teraz też nie mam apetytu, Maciej to samo.
Do jutra. Idę spać. Dobrej nocy... :ico_papa:

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

17 lip 2009, 23:10

smacznego obiadku zatem życzę :ico_obiadek: ,ja też mam jutro wolne od obowiązków,bo zmykamy do rodziców :-D

slooowgirl
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 153
Rejestracja: 17 wrz 2007, 07:37

18 lip 2009, 08:43

Dzień dobryyyyyy :-D

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

18 lip 2009, 18:20

Hej!
My już po obiadku :ico_haha_01: Fajnie bylo.
U nas zmiana pogody, ochlodziło się, wieje i na razie tyle. Burza chyba przeszła obok

Cześć Asiu-witaminko :-) Maciej też ma 16 zębów. Pisz, co u Ciebie słychać.

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

18 lip 2009, 18:57

witam i ja wieczorkiem :-D

U nas od rana 18 stopni, cały dzień deszcz, dopiero teraz na wieczór słonko wyjrzało.

Cześć Asiu, co u Was?

Życzę miłego, pozostałego weekendu

kati84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2043
Rejestracja: 28 cze 2007, 22:02

18 lip 2009, 19:01

Hej laski :-D
U mnie dzis troszke wieje ale i tak jest bardzo cieplo.
Ja mam dzis lenia do potegi,caly dzien siedze w domu.Ola poszla z babcia na spacer i na lody,wiec mam luzik :-D

Iwcia 33, dzieki za foteczki,super chlopaki.Dominik to juz nie dlugo dziewczyne do domu przyprowadzi taki kawaler juz z niego :ico_brawa_01: a Bartek jaki fajny pyzaty :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

18 lip 2009, 20:25

I u nas pada, i to ostro. Maciej zanął ok. 18.30. Sama nie wiem, o której bo akurat byłam zajęta prasowaniem.
Edulitko! Zajrzyj do nas...

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

18 lip 2009, 22:21

no to i ja.
U nas juz po katarze.Chyba jakaś jednodniowa szybka infekcja była.
Żar jak był od początku tygodnia tak i dziś nie oszczędzał.Wiatr też powiewał,ale słaby.

Joachim ma jakieś blokady.Przestał wołać,że mu się chce sikac :ico_olaboga: i dziś na zakupach w wielkim sklepie najnormalniej się zsikał.Przed wyjściem z domu sikał,potem nic nie pił więc skad nagle po przyjściu znowu siku? Zwykle po przyjściu do C idziemy do toalety aby niespodzianek nie było dziś takiej potzreby nie było i... :ico_olaboga:

Iwciu u mnie fotek brak.

Awatar użytkownika
KarolaGD_30
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 54
Rejestracja: 08 mar 2007, 11:47

18 lip 2009, 22:35

Edulitka - skrobnij cos, bo my sie tu wszystkie denerwujemy...

Iwcia - dzieki za zdjecia, Bartus taki okraglutki Ci sie zrobil, fajnnie masz, bo moj to patyczak ;-)

U nas dzis do poludnia byla super pogoda, takze posiedzielismy na plazy, najlepsze jest to, ze Bartek boi sie morza, za nic nie chce wejsc, nawet nogi pomoczyc, a Kuba boi sie piasku, jak go posadzilam, to zaraz zwiewal na moje kolana i na dechy. Takie dwa "boidudki" mam :-)
A teraz od 2 godz. leje jak z cebra, wala pioruny, blyska sie - super - prawdziwa letnia burza...

A tak przy okazji, jesli Wasze przedszkolaki potrzebuja takich metek do naszywania lub naprasowywania np. na posciel lub reczniczek, zeby nie bawic sie w wyszywanie, to podaje Wam fajna stronke, gdzie mozna zamowic: http://www.metki.pl/

Jutro pewnie dopiero wieczorem wstapie do Was, bo wybieramy sie do Oceanarium, wstyd sie przyznac, mieszkam w Gdansku, a nigdy nie bylam w Akwarium Morskim ;-) bardzo jestem ciekawa, mam nadzieje, ze Bartkowi sie spodoba....
Pozdrawiam i bawcie sie dobrze

[ Dodano: 2009-07-18, 23:21 ]
wyslalam fotki, ale mi powracaly, podajcie Wasze adresy, dzieki

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

19 lip 2009, 21:12

Hej!
U nas dzisiaj zmiana pogody.Przyjemnie, chłodno.
karola, oto mój adres chloe1@op.pl.Faktycznie twoi chłopcy strachliwi, mój łobuz niczego się nie boi. No z wyjątkiem strzyżenia włosów :-D A wodę wręcz uwielbia, już się boję, jak to będzie nad morzem :ico_szoking: Moja teściowa kupiła mu nawet kamizelkę ratunkową na tę okoliczność.

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość