mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

20 lip 2009, 09:54

Iwciu u nas ma nie padac i tego się trzymam :-) Obiad mam od wczoraj, wiec mam dziś troche wolnego czasu :-) Chloee udanego wypoczynku i ostrożnie jedzcie, koszmar co na tych dorgach się dzieje :ico_olaboga: Ja znowu wysłucham we czwartek jak przyjdzie teściowa. Głowe będzie mi truła, o ostrożności ja tak tego nie lubię :ico_zly: Ona już po nocach nie śpi bo się martwi, bo my gdzieś jedziemy :ico_olaboga:

kati84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2043
Rejestracja: 28 cze 2007, 22:02

20 lip 2009, 09:57

Dybry :-D
Melduje sie z rana z kawka :ico_kawa:
U nas piekne sloneczko :ico_brawa_01:
Mazia masz prawo nie umiec jeszcze idealnie parkowac,w koncu tak ja napisalas"wciaz sie uczysz"wiec jak maz bedzie stekal cos nad uchem to go :wpale:
Nie dziwie sie troche twojej tesciowej bo to co sie dzieje na drogach to jest poprostu horror :ico_olaboga:

Milego dnia dziewczyny :ico_oczko:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

20 lip 2009, 10:25

Witam

Życzę miłego dzionka, tym razem z PL bo jestem u rodziców :-D

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

20 lip 2009, 10:30

Hej! :-D :-D
Na razie sprzątam, a pakowanko później. Mały poszedł z babcią po "ajka" i pomidory na targ.
kati, dużo zdrówka ci życzę. Gdzie ty się przeziębiłaś??
maziu, zapomniałam ci wcześniej napisać, że Maciej od gastroenterologa dostał zaświadczenie (do pediatry), że do 5go roku życia ma pić Nutramigen. Gdy zobaczyła moje zdziwienie, to powiedziała, "Żeby nie było problemów z wypisaniem recepty".
Ważne, że pediatra ci wypisuje recepty, u nas nie ma problemów z tym, że inna dr wypisze.
iwciu, ja też piorę jeszcze.
U nas ładna pogoda, pięknie świeci słoneczko, ale nie jest upalnie.
Jak będę mogła, to jeszcze zajrzę.
Dlaczego edulitka nie pisze nic??

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

20 lip 2009, 11:10

Witam!
Dziękuję za fotki, dzieciaki są cudne :ico_brawa_01:
witaj Witaminka :-D
Chloe udanego wypoczynku
Asiu witamy
Kati zdrówka
dzisiaj idę do gina, mam stresa na dokładkę mam problem z wymiotowaniem po 4-5 razy dziennie istny horror :ico_noniewiem:

kati84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2043
Rejestracja: 28 cze 2007, 22:02

20 lip 2009, 11:20

riterka,
po 4-5 razy dziennie istny horror
:ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: lo matko,wspolczuje ci kochana.
Napisz co i jak po wizycie :ico_sorki: :ico_sorki:
A co do kateru to ja nie jestem chora tylko to alergia,wczoraj jak mylam twarz zelem to troszke piany weszlo mi do nosa i sie zalatwilam.

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

20 lip 2009, 12:38

Riterko czekamy na wieści, współczuję dolegliwości kochana

Chloe Maciuś jeszcze pije to mleczko, wiki od pół roku pije Nestle junior, ale zwykłe też pije, tzn je z nim płatki :-) Co prawda pojawiają się jej jeszcze liszajki i rózne wysypki, ale po kremie emolium schodzi. Używasz też innego ale nazwy nie pamiętam

Edytko kochana ja też czekam na jakie kolwiek info

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

20 lip 2009, 13:02

jesteśmy po spacerku,u nas bardzo wieje :ico_szoking: ,poza tym nie jest najgorzej,słońce raz świeci ,raz się chowa za chmury,ale nie pada na szczęście :-D

Riterciu straszne te wymioty :ico_olaboga: ,koniecznie się zamelduj po wizycie,a na którą idziesz ???

Asiu a jak twoja mama-teraz mieszkacie tak daleko to chyba się cieszy jak ją wreszcie odwiedzicie,czy też różnie bywa,zależnie od humoru :ico_noniewiem:

Maziu mąż chyba oszalał z tym parkowaniem,czy on od razu wszystko robił perfekcyjnie :ico_puknij: ,nie poważny facet.Czym więcej będziesz jeździła i parkowała tym będzie wszystko szło lepiej :-) .Ja po tej przerwie w prowadzeniu też patrzę gdzie najwygodniej zaparkować,bo wcale mi to łatwo nie przychodzi :ico_wstydzioch:

Dominik został u babci,a my tylko z Barcikiem siedzimy w domu,idę pooglądać sąsiadów :ico_oczko:

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

20 lip 2009, 14:32

No zakupy w aptece zrobione :-) Co do mleka to powiedzieli mi że najlepiej przezucic ją na sojowe :ico_noniewiem: Zobaczymy jak przyjedziemy z wakacji co powie nasza pani dr. Asiu jej tez się robią liszaje po np. serkach czy kaszce błyskawicznej ale tym się nie przejmuje. Najgorsze jest to że po mleku takim zwykłym z kartoniku ma chore gardło :ico_noniewiem:

Riterko to ci współczuje, koniecznie zajżyj jak już przyjdziesz z gina. i pisz co mówił :-)

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

20 lip 2009, 15:04

coś wiem o uporczywych wymiotach,przechodziłam to w ciąży z joachimem,tyle,że ja zaczynałam rewolucję około 17 i tak do północy sobie kiblowałam...ciekawe co ci Riterko poradzi lekarz.

Iwciu zdjęcia doszły.Rewelacyjne chłopaki.A twoje zdjecie Joachimek skwitował najprawdziwszą prawdą tak: "jaka wspaniała pani!" :-D u niego teraz wszystko jest wspaniałe :ico_haha_01: książki,dzieci.

co do pogody to powiało,popadało i znowu jest słoneczko.Poszliśmy po zakupy.Kupiliśmy Franklina-książeczkę.Znowu zaczynamy kolecjonowac serię.Kiedyś był Mis Uszatek,teraz Franklin.

na szczescie my kłopotów z alergiami nie mamy.Ostatnio tylko troszke niechęci do mleka było,ale myślę,że mu minie.Taka lekka przekora.

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość