Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

21 lip 2009, 20:16

geheimnis, plesniawki?????A skad Ty to dziadostwo podlapalas?
Najprawdopodobniej musiałam mieć przybrudzone ręce,a że mam glupi nawyk obgryzania paznokci więc pleśniawki gotowe.Mało przyjemna dolegliwość,mnie na szczęście zaatakowało tylko czybek języka i troszke po boku.Ale lepiej działać póki mało jest jeszcze tego dziadostwa.
Ja dzis wesola,bo dzidzia caly czas aktywna :-D :-D :-D
Jejku jak ja Ci zazdroszczę,też już bym chciała czuć maluszka.

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

21 lip 2009, 21:26

geheimnis, :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: nie wolno obgryzac paznokci,mnie siostra w dziecinstwie nastraszyla,ze jak bede obgryzac paznokcie,to od tego brudu pod nimi zalegna mi sie w brzuchu robaki i zjedza mnie od srodka :ico_szoking: Drastyczne i bardzo mi na psychike podzialalo,od tego czasu juz nie obgryzam :ico_oczko:

A wiesz jaki jest podobno najskuteczniejszy sposob na plesniawki w buzce?..........podobno trzeba je wycierac pieluszka tetrowa,na ktora wczesniej dziecko nasiusialo....ale nie polecam...jakos to do mnie nie przemawia :ico_wstydzioch:

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

21 lip 2009, 22:41

Dziekuje:) moj wynik beta to 179 w pon wizyta u lekarza :)
pozdrowionka

lilo

22 lip 2009, 09:18

geheimnis, niestety różne grzybki lubią się przyplątywać w ciąży :ico_sorki:
mnie siostra w dziecinstwie nastraszyla,ze jak bede obgryzac paznokcie,to od tego brudu pod nimi zalegna mi sie w brzuchu robaki i zjedza mnie od srodka
Na dzieci to działa - mój jest maniakiem mycia zębów bo mu powiedzieliśmy że jak nie będzie mył to ząbki zjedzą robaki :ico_oczko: Mój tata ma jednego srebrnego zęba i go ciągle Piotruś męczy pytaniem czemu nie mył zębów i musi teraz mieć sztucznego :ico_oczko:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

22 lip 2009, 11:37

wisnia3006, czyli 4 tydzien ciazy,bardzo sie ciesze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

lilo, he,he - dobre,kolezanki corka wlosow myc nie chciala,to tez jej powiedziala,ze robaki sie zalegna i teraz musi jej myc codziennie :ico_oczko:

My nocke mielismy nawet ok,tylko nad ranem synek znowu do nas przyszedl do lozka :ico_szoking: Meza nie ma juz druga nocke,bo w pracy a ten wykorzystuje sytuacje :ico_olaboga: Wynioslam go o 6 rano i spalismy do 10 :-D

Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

22 lip 2009, 12:51

:ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: nie wolno obgryzac paznokci,mnie siostra w dziecinstwie nastraszyla,ze jak bede obgryzac paznokcie,to od tego brudu pod nimi zalegna mi sie w brzuchu robaki i zjedza mnie od srodka :ico_szoking:
Ja obgryzam paznokcie od 10 roku życia.wszystkim zawsze się strasznie przejmuje i stresuje i trudno mi sie pozbyć tego nieładnego nawyku.Moja mama też obgryza.Nic na mnie nie działa.No może chwilowo te pleśniawki jedynie jakoś przemawiają żeby brudnych rąk do buzi nie wkladać.Na razie to działa i ok kilku dni się powstrzymuje.
A wiesz jaki jest podobno najskuteczniejszy sposob na plesniawki w buzce?..........podobno trzeba je wycierac pieluszka tetrowa,na ktora wczesniej dziecko nasiusialo
Za pomysł serdecznie dziękuje,ale nie skorzystam :513:
dziś rano byłam w szoku.Już ok 2 tyg mnie nie ganiało do łazieki,aż do dzisiaj.Ledwo wstałam a już musiałam się z kibelkiem witać.Dobrze że śniadania nie zdążyłam zjeść.Do południa miałam mdłosci że hej
Dziekuje:) moj wynik beta to 179 w pon wizyta u lekarza :)
pozdrowionka
Gratuluję serdecznie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

22 lip 2009, 14:44

No może chwilowo te pleśniawki jedynie
-hmmm,to czego ci tu zyczyc,szybkiego pozbycia sie plesniawek czy raczej niech jeszcze troszke pobeda :ico_oczko:
ale nie skorzystam
- jakos sie nie dziwie :-D

U nas upal,nie ma czym oddychac,kolezanka ma termin na 4 wrzesnia i biedna mowi,ze puchnie w oczach :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

lilo

22 lip 2009, 14:59

kolezanka ma termin na 4 wrzesnia i biedna mowi,ze puchnie w oczach
Z tego względu dobrze, że my ciągle bardziej na początku :ico_sorki: Ale i tak czuję się kiepsko, no w tym tygodniu to masakra znowu z tymi mdłościami i dusznościami :ico_olaboga: :ico_sorki:

[ Dodano: 2009-07-23, 08:54 ]
Hop. hop!!!!!!! Jest tu jeszcze ktoś????????? Ale cisza się zrobiła....... :ico_noniewiem:

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

23 lip 2009, 13:40

Hej

Mam do sprzedania nieużywane ciuszki

http://www.naobcasach.pl/forum/viewtopi ... 59#4980059

Zapraszam :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

23 lip 2009, 14:26

Witam serdecznie.
Wczoraj popołudniu już nie chodziłam bo mialam wizytę koleżanki,pół dnia u mnie spędziła a pod wieczor dopadł mnie bol głowy,który skonczył się dopiero dzisiaj przed południem.Całą noc sie męczyłam.
-hmmm,to czego ci tu zyczyc,szybkiego pozbycia sie plesniawek czy raczej niech jeszcze troszke pobeda :ico_oczko:
To coś z mojego języka zniknęło i to bez użycia żadnych leków więc to nie mogły być pleśniawki,bo grzyb sobie tak po prostu sam z siebie nie schodzi.Nie wiem co to bylo,ale ważne że już tego nie ma :-D
Nie wiem jak Was,ale mnie pogoda wykancza.Matko co za duchota.Okna mam pozamykane,bo w domu mam chłodniej niż na dworze.
No tyle na razie,idę się nudzić dalej.Moze wpadne wieczorkiem,bo popołudniu mam dziś kolejną wizytę koleżanek.Miłego dzionka

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], maximllCeap i 1 gość