Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

22 lip 2009, 21:14

ja tak szybko, bo dzień zabiegany,wyjeżdźony... na rower,piaskownica,zakupy,znowu na rower i maraton po osiedlu.Padam.Marzy się tylko podusia i kołderka...

Kati i jak żołądek po pierwszym dniu w pracy? :-D Napewno nie było najgorzej.Zmęczona napewno.
Weszłam na Obcasy z nadzieją,że może Edytka się odewała a tu cisza :567: nic poczekamy dalej...

Kasiula Buziaki z Okazji Urodzin :-) Magiczna liczba przekroczona :-D

Mazia jak buziaczek Matyldzi? U nas też sa takie przeboje z padaniem.Tyle,że naszczęście siniaki i zadrapania tylko,ale zaczepia się na prostej drodze czesto.

uciekam.jutro pewnie znowu maratony.pa
Ostatnio zmieniony 23 lip 2009, 08:53 przez aaneta25, łącznie zmieniany 6 razy.

Awatar użytkownika
KarolaGD_30
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 54
Rejestracja: 08 mar 2007, 11:47

22 lip 2009, 22:53

witajcie nocna pora :-)

Kasiula - wszystkiego naj, naj, naj lepszego, duzo szczescia, milosci i spelnienia wszystkich marzen :ico_prezent:

Karolina - jak sie czujesz? jak - :587:

Kati - jak pierwszy dzien w pracy? prosimy o relacje!

Anetka - to idz odpoczywac do podusi i slodziutkich snow Ci zycze.

Asiu - a Ty na wakacjach i chora? Kuruj sie szybciutko, zeby skorzystac z wolnego czasu...

My tez dzis wszystko w biegu, szczegolnie latanie po sklepie, bo moje dwa szkraby zostaly z dziadkami, a my na duuuze zakupy przed wyjazdem na urlop.
Nie wiem czy macie u Was sklepy Auchan, jesli tak to sa ogromne wyprzedaze, my za 120 zl nakupowalismy mnostwo ciuchow dla siebie po 3 zl za szt i dla dzieci po 3 zl za szt. (w tym komplety letnie, spodnie, spodenki, bluzki - SZOK!)

Zycze milej nocy, uciekam spac, bo jutro musze byc wyspana, bo czeka mmnie mega pakowanie ;-)

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

23 lip 2009, 07:34

Witam z ranka :-) Na kawke zapraszam :ico_kawa: Ja oczywiście skrobne teraz coś bo napewno mnie znowu intensywny dzień czeka. Wczoraj pojechałam robic włosy do koleżanki, z tych pasemek wyszłam cud blondyna :-D Byłam jasniutka jak gołąbek :-D Mężowi się nie podobało określił teraz to wyglądasz 10 lat starsza :ico_zly: No to poszłyśmy z powrotem do łazienki i dodalismy troche czerwonego teraz wyglądam :-D troche czerwono troche blond, no może byc. Fajnie jest :-D

Przyjechała Martynka i myślałam że się bedą teraz tylko kochac i w ogóle :-) a tu awantury od samego wyjścia. Matyldzia wiecznie ją tuli ściska, chodzi za nią a Martyna się od niej odpycha :ico_olaboga:

Kasiula spóznione życzonka urodzinowe. :ico_prezent:

Lece zaraz znowu do tego mojego dermatologa nogi okropnie swędza nie chce mi to schodzic, chyba oszaleje :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

23 lip 2009, 08:48

Obrazek

zapraszam na kawę i cos słodkiego Obrazek
dzień długi i pracowity to porządny zastrzyk energetyczny się przyda :-D

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

23 lip 2009, 09:29

cześć
co za smakołyki Aneta serwujesz mniam, a ja mam odchudzać brzuchol

znowu upał, narazie w domu siedze, Edyta się nieodzywa, mam nadzieję, ze wszystko dobrze

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

23 lip 2009, 12:27

Witam dziewczynki niestety nie mam czasu nawet na podczytywanie, wpadłam na moment powiedzieć wam kochane cioteczki że choć stan Idy nadal cięzki(nadal jest zaintubowana, czeka ją przetaczanie krwi już jedno miała,karmiona sondą dostaje dwa antybiotyki i ma zalegania w płucach i grzybice w uszku ) to walczy maluszek mój kochany i już od wczoraj dostaje po 3-4 ml mleczka mamusinego i nie ma narazie zalegań :ico_brawa_01: Wczoraj mogłam ją znowu dotknąć już trzeci raz dostałam pozwolenie aby włozyć dłoń do inkubatora. Iduś ma juz tydzień i 5 dni a z każdym dniem wydaje mi się że przybiera na wadze choć ile teraz waży to nikt nie wie bo nie wyciągają jej z inkubatora i nie ważą ale na moje oko zaokrągliła się tu i ówdzie
Pozdrawiam was mamuśki , jak tylko będe miała chwilkę to będe zaglądała. Dziękuje za troske i pamięć :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

23 lip 2009, 12:31

hej

u nas dziś gorąco :ico_haha_01: ,byliśmy na spacerku ,ale tylko 1,5h i przed 11 spowrotem do domu,bo wytrzymać ciężko w tym słońcu :ico_haha_02:

Karola dzięki za fotki chłopaków -podobni do siebie bardzo ,przynajmniej na zdjęciach,a oczy -tak niebieskie oczy to ma tylko jeden mój kuzyn i Twoi chłopcy :ico_szoking:

Riterciu a Ty czemu nas zaniedbujesz,czy znów wróciłaś do pracy???Zajrzyj napisz jak się czujesz,

Maziu jak buziaczek Matyldzi ???Kiedy wyjeżdżacie ???

idę sprzątać ,bo przez ten upał wcale mi się nie chce :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2009-07-23, 12:35 ]
Edulitko ciesze się ,że zajrzałaś,strasznie się martwiłam twoim milczeniem,ale skoro Idunia taka dzielna to na pewno będzie tylko lepiej .Cały czas trzymam kciuki,musisz być dzielna :-)

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

23 lip 2009, 14:06

No witaj Edulitko super że zajżałaś, a mała taka dzielna :-)

Iwciu Matyldzie się gi już buzinka juz nawet łobuzuje i pyskuje. Tylko jak karze jej jesc obiadek to ją boli, ale słodnkosci może jeśc :-D Bylismy na spacerku zachaczyłam o kosmetyczke i fryziera. Martynce kupiłam tenisówki. Ale upałłłłłłłł mała marudzi chyba ją położe spac :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

23 lip 2009, 14:25

Edytko bardzo dobre wieści, cieszę się, że zajrzałaś, dużo myślimy o WAS, trzymamy kciukasy na maleńką i Ciebie.

kati84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2043
Rejestracja: 28 cze 2007, 22:02

23 lip 2009, 15:08

Czesc dziewczyny :-D
Wpadlam tylko na chwilke bo zaraz wracam do pracy.Dzis jest otwarcie wiec od wczoraj jest istne urwani glowy :ico_olaboga:
Wczoraj wrocilam pozno i madlam na pysk.dzisiaj juz tez nie wpadne do was bo wroce nie wczesniej jak po polnocy :ico_sorki: Moze jutro sie uda,ale jeszcze nie wiem na ktora jutro ide.
Musze sie przestawic z leniuchowania do pracowania bo ja narazie to jestem zrypana jak kon po westernie :ico_sorki: :ico_sorki:
Ogolnie to mam takiego stresa prze tym otwarciem ze najchetniej to bym wcale nie posla,ale jak przezyje dzisiejszy wieczor to bede zyc i powinno byc dobrze.

edulita, super ze z malutka dobrze,napewno zdnia na dzien bedzie lepiej.My tu wszystkie oczywiscie nadal 3mamy kciuki :ico_sorki: :ico_sorki:

Dobra uciekam pod prysznic i do tyry,wiec papa i 3macie za mnie mocno kciuki bo ja juz sraczki dostaje :ico_sorki: :ico_sorki:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość