Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

23 lip 2009, 14:53

To coś z mojego języka zniknęło i to bez użycia żadnych leków więc to nie mogły być pleśniawki,bo grzyb sobie tak po prostu sam z siebie nie schodzi.Nie wiem co to bylo,ale ważne że już tego nie ma
to chyba naturalne, ja na tym etapie ciąży też miałam podobną dolegliwość, jednego dnia się pojawiało a drugiego juz nie było, tyle że pojawiało się spowrotem po jakimś czasiei miałam niemiły posmak w buzi. Pomagało manti jedynie :ico_sorki:

Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

23 lip 2009, 17:38

ja na tym etapie ciąży też miałam podobną dolegliwość, jednego dnia się pojawiało a drugiego juz nie było, tyle że pojawiało się spowrotem po jakimś czasiei miałam niemiły posmak w buzi.
No u mnie to się już 2 razy przytrafiło.Za każdym razem przechodzi samo.U mnie nie chodzi o dziwny posmak w buzi,mnie od tego czegoś bolała połowa języka.Tak jakbym sobie go czymś przecięła.Kiedyś jak miałam pleśniawki w buzi po kuracji antybiotykowej ( jakiś antybiotyk na bazie penicyliny ) odczuwałam to tak samo jak teraz,tyle że wtedy musiałam brać leki przeciwgrzybicze bo grzybek zajął mi cały język i dziąsła.Bolało jak nie wiem.Dlatego bardzo się cieszę ze to jednak nie było to samo i że przeszło tak szybko :ico_sorki:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

23 lip 2009, 18:28

geheimnis, moj synek mial cos takiego ostatnio i lekarz powiedzial,ze to afta i sama zniknie :ico_oczko:

lilo - ucichlo,Leona cieszy sie mezem i ja nadrabiam,bo moj maz na zstepstwa chodzi i dodatkowe sluzby wzial,wiec jak jest w domu,to sie "nacieszam".Straszny pieszczoch ze mnie sie zrobil :ico_wstydzioch:

uleczka170, a jak Ty sie czujesz,czytalam na blogu,ze bylas na pogotowiu :ico_olaboga: Gracjanek polozyl sie na jakims nerwie??

No i dobra wiadomosc dla mnie,bylam dzis odebrac wyniki badan i nie mam przeciwcial,czyli najprawdopodobniej,tym razem dzidzia ma moja krew :-D :-D :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

23 lip 2009, 18:52

iw_rybka, byłam na pogotowiu, lekarz powiedział że kości prawdopodobnie się przygotowują do porodu powoli, dlatego tak bolało. Teraz już się nie przeciążam i boli mniej, ale nadal ..... cóż taka moja postura :ico_ciezarowka: idę z psem :-D

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

23 lip 2009, 19:23

uleczka170, no tak,Ty chudzinka jestes :ico_oczko:

Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

23 lip 2009, 19:32

no właśnie, ale dla dzidzi mogę pocierpieć :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

23 lip 2009, 21:50

:ico_oczko:

[ Dodano: 2009-07-24, 10:46 ]
dzien dobry :ico_kawa:

Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

24 lip 2009, 10:55

Witam serdecznie.Nie wpadłam wczoraj wieczorem bo się straszna burza rozpętała i powyłączaliśmy z mężulkiem wszystko z prądu.A dziś się dowiedzieliśmy że u rodziny męża na wsi dachy ludziom pozrywało.Im na szczęscie tylko kawałek się oderwał :ico_sorki: Także nie będzie dużo do naprawy.
geheimnis, moj synek mial cos takiego ostatnio i lekarz powiedzial,ze to afta i sama zniknie :ico_oczko:
Być może ja też coś takiego właśnie miałam :ico_noniewiem:
A dziś się znowu zajmuję nicnierobieniem,także większość dnia spędzę leżąc na kanapie lub siedząc na balkoniku.Ale dziś w końcu mamy przyjemny wiaterek wiec dużo milej spędzi się czas.

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

24 lip 2009, 11:15

geheimnis, na innych watkach dziewczyny tez pisza o okropnej burzy w nocy,podobno 40 osob rannych jest i 2-3 zmarly :ico_szoking:

lilo

24 lip 2009, 11:24

U nas też wichura w nocy była :ico_olaboga: Stracha miałam, dobrze że maluch się nie obudził :ico_sorki:

Ja przeczytałam sobie nowy pomysł polityków i się musiałam zdenerwować z rana :ico_noniewiem: Ciekawe co zonacza to "bogatsi" bo ani tu ani w Wyborczej nie piszą jakie będą kryteria.... http://biznes.onet.pl/gw-bogatsi-bez-be ... news-detal

Wiadomo że człowiek normalny nie uzależnia posiadania dziecka od tego 1000 zł ale dopiero co zdecydowali się dawać i już kombinują :ico_olaboga: A płaczą że ujemny przyrost, kraj nam się starzeje i na emerytury nie ma kto zarobić...
Na Piotrusia nic nie dostałam więc w sumie się nie zdziwię jak teraz też nie dostanę....

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], maximllCeap i 1 gość