Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

24 lip 2009, 12:18

boshe nawet nie chcę myślec o tym jakby ten wasz pies mógł pogryźć Eryczka :ico_zly: :ico_placzek: :ico_olaboga:
ja tez nie, to jest maly pies typu sarenka, ale ona chyba jest zazdrosna o Erika
weź karteczkę papieru, postaw stópkę i ją szybciutko odrysuj, potem weź linijkę i zmierz długość od czubka dużego palca do krawędzi piętki, środkowej krawędzi ;-)
o kurcze, bedzie to troche trudne :-D

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

24 lip 2009, 12:20

o kurcze, bedzie to troche trudne :-D
to może spróbuj na początku samą linijką mu zmierzyć stópkę

wiem, że trudne - u nas tez tak było :D

Gie Su ma już taką dużą stópkę??? Majka ma buciki, rozmiar 18 i są dobre, akurat.
A Su 21, trochę duże mi sie wydaje :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

24 lip 2009, 12:21

cielęce, tak?? no, ja raczej nie bede malej podawala...
chyba tak, bym musiala sprawdzic jak jest cielecinya po niemiecku

[ Dodano: 2009-07-24, 12:29 ]
to może spróbuj na początku samą linijką mu zmierzyć stópkę
zmierzylam, zy to mozliwe, zeby mial tylko 11 :ico_szoking: nic mu nei urosla :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2009-07-24, 12:31 ]
Paroweczki sa ze swinki, sprawdzilam wlasnie

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

24 lip 2009, 13:14

MARGARITA - tesciowa zmierzyla buciki, ktore Zuzia nosi teraz - zewnetrzna podeszwa ma prawie 14 cm, dlatego kupilam buciki na 13-13,5 cm. Gdyby byly troche za duze, to i tak nie szkodzi, bo jak pisalam - Zuzia w sandalkach bedzie pewnie jezdzic tylko w wozku, a w tych drugich bedzie codzic, ale to za jakis czas dopiero...

Poza tym - mi juz na usg lekarz mowil, ze mala ma duze stopy - no tak, po rodzicach - Pan ma wielka stope, jak to facet, a ja tez mam duza, jak na kobiete, bo az 40 :ico_placzek:

PATI - czyli wieprzowe... to chyba nie za dobre... z tego, co wiem - jesli juz rodzice kupuja dzieciom parowki, to wlasnie cielece, one sa niby dla dzieci...

[ Dodano: 2009-07-24, 13:17 ]
PATI - ja czytalam gdzies ostatnio, ze takim mlaym dzieciom nie powinno sie nawet podawac wedlin zadnych... a co dopiero parowek.. no, ale bedziesz robila, jak bedziesz uwazala za stosowne...

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

24 lip 2009, 14:16

Gie, buciki super... my jeszcze nie mamy zadnych bucikow, bo tez slyszalam, ze lepiej, jak dziecko chodzi na boso... a co do bucikow do wozka, to owszem, ladnie to wyglada, ale to wszystko :-) no bo po co dziecku buty w wozku? oprocz efektu wizualnego...
kostiumy tez fajne... widzialam wlasnie, ze babka z Grecji wysyla i zastanowilo mnie, jak ona to robi, ze przeylka do Polski jej tak tanio wychodzi... 7 zl to mniej niz 2 euro :ico_noniewiem:

Pati85, co do parowek, to podzielam zdanie dziewczyn... przeciez parowki to same "sciepki", woda i tluszcz... ja wedlin na razie nie podaje, moze podam mu kawalek, jak pojedziemy do Polski i rodzice kupia taka specjalna gotowana szynke

aha i nastepnym razem, powiedz Twojemu P., zeby sam sprzatal te gowna - tak, jak ktoras z dziewczyn juz napisala - zaraz mu sie odwidzi i wywali tego psa :ico_zly:

margarita83, pytalas, kiedy A. wylatuje.... leci jutro, a wraca w przyszla sobote, lub niedziele... kurs mu sie zaczyna w poniedzialek, a w weekend ma zaplanowane spotkania z kolegami z klasy (z liceum), ktorych znalazl na Facebooku..

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

24 lip 2009, 14:19

juupiii... przyszedl fotelik...
:ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

24 lip 2009, 14:22

Fotki za chwilę, ładują się

Gie, zukupy dla Su extra, choć ja trochę bałabym się zamawiać buty przez net :ico_noniewiem: , nie ma to jak przymierzyć i zobaczyć jak nóżka leży. Paulince już kilka razy mierzyłam buciki w sklepie i nie wszystkie były dobre, Paula ma wysokie podbicie i do niektórych ciężko nóżka wchodziła.

Pati, co do rozmiaru i zmierzenia stopy, to jeszcze możesz iść do sklepu z obuwiem dziecięcym, tam na pewno miarki będą mieli.

Jeśli chodzi o parówki, to też jestem przeciwna a jajecznicę Paula też już próbowała, lubi jajka.

[ Dodano: 2009-07-24, 14:24 ]
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2009-07-24, 14:28 ]
a co do bucikow do wozka, to owszem, ladnie to wyglada, ale to wszystko :-) no bo po co dziecku buty w wozku? oprocz efektu wizualnego...
też tak myślę, zresztą nie ma co przesadzać z ilością, dziecku szybko stópka rośnie, lada moment i pójdą w kąt. A niedługo będzie trzeba rozglądać się za butami na jesień.

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

24 lip 2009, 14:52

witajcie SHOO i IWONKA

po to dziecku buty w wozku, zeby jak Mala ma ochote wyjsc z wozka, bo Jej sie juz nudzi, to zebym mogla ja postawic na ziemi, czy jakiejs innej powierzchni - mi chodzi tylko o to... Tyle razy mala byla w samych skarpetkach, a jak sie rozdarla w wozku, to nawet nie mialam co z nia zrobic, bo nie miala bucikow, wiec pozstalo mi noszenie na rekach...

drugie butki beda do chodzenia pozniej, ale gdyby sie okazalo, ze nie pasuja na stopke, to pewnie skoncze z zakupami obuwia przez net...

lece do domku, paaa

PS. Zdjecia Pauli super... nie moge sie doczekac Su w takim rowerku :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-07-24, 14:54 ]
też tak myślę, zresztą nie ma co przesadzać z ilością, dziecku szybko stópka rośnie, lada moment i pójdą w kąt. A niedługo będzie trzeba rozglądać się za butami na jesień.
Zuzia nie ma zadnych letnich butow... :ico_noniewiem: 2 pary, to chyba nie przesada?? :ico_noniewiem: Tym bardziej, ze tak naprawde tylko te sandalki sa letnie... no nie wiem...

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

24 lip 2009, 14:58

Iwona H napisał/a:
też tak myślę, zresztą nie ma co przesadzać z ilością, dziecku szybko stópka rośnie, lada moment i pójdą w kąt. A niedługo będzie trzeba rozglądać się za butami na jesień.

Zuzia nie ma zadnych letnich butow... :ico_noniewiem: 2 pary, to chyba nie przesada?? :ico_noniewiem: Tym bardziej, ze tak naprawde tylko te sandalki sa letnie... no nie wiem...
nie chodziło mi tu już o Zuzię, pisałam ogólnie

[ Dodano: 2009-07-24, 15:02 ]
PS. Zdjecia Pauli super...
:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
po to dziecku buty w wozku, zeby jak Mala ma ochote wyjsc z wozka, bo Jej sie juz nudzi, to zebym mogla ja postawic na ziemi, czy jakiejs innej powierzchni - mi chodzi tylko o to... Tyle razy mala byla w samych skarpetkach, a jak sie rozdarla w wozku, to nawet nie mialam co z nia zrobic, bo nie miala bucikow, wiec pozstalo mi noszenie na rekach...

rozumiem Cię, u nas też czasami tak bywa,że nie może już wysiedzieć w wózku, wtedy wystarczy,że na kilka minut wyciągam z wózka, chwilę poprowadzam czy wezmę nawet na ręce i już jest lepiej

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

24 lip 2009, 15:06

PATI - czyli wieprzowe... to chyba nie za dobre... z tego, co wiem - jesli juz rodzice kupuja dzieciom parowki, to wlasnie cielece, one sa niby dla dzieci...
no wieprzowe, tu innych nie ma, ale na nich pisze ze to sa dla dzieci, z tylu na opakowaniu tez czytalam.


Wedlinke tez juz jadl z kurczaczka, chudziutka i smaczna i bardzo mu smakowala.
Musi cos jesc, on mleka mi nie chce pic, pije tylko na wieczor i nad ranem jak mu zrobie to wypija na spiocha.

Gdybysmy tak na wszystko patrzyli, to nic bysmy nie jedli i nasze dzieci tez- nie uwazam , ze mu to zaszkodzi, ale to jest moje zdanie.
Pati, co do rozmiaru i zmierzenia stopy, to jeszcze możesz iść do sklepu z obuwiem dziecięcym, tam na pewno miarki będą mieli.
no jutro chce sie wybrac do Deichmana tam na pewno beda mieli, a buciki musze kupic, bo maly chce chodzic za raczki, i tak jak wlasnie Gie pisala, ze jak maly zacznie plakac, to mozna z nim pochodzic, a na gloych nozkach albo na skarpetkach na ziemi to nie bardzo

Iwonka, super fotki, Paulinka wyglada super na rowerku, widac, ze jest zadowolona :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
juupiii... przyszedl fotelik...
:ico_brawa_01:
no to super :ico_brawa_01:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości