Awatar użytkownika
Tweety123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2358
Rejestracja: 20 sie 2008, 08:08

24 lip 2009, 19:04

Beata_Tychy, o nareszcie w domku! gratulacje!!!!

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

24 lip 2009, 19:07

Beata_Tychy, super ze jesteś :ico_oczko:

ide Was doczytać :-D :-D Przemcio pojechał z kolegami na koncert do parku "ku przestrodze" a ja kibluję w domciu bo zmeczona jestem strasznie...

[ Dodano: 2009-07-24, 19:40 ]
no... doczytałam :ico_brawa_01:

ech... w tym miesiacu Mała miała tyle usg ze głowa boli :ico_oczko: :ico_oczko:
wczoraj w szpitalu tez jedno usg robił mi specjalista, przepływy mam ok... troszke ciśnienie w tętnicy głównej Malutkiej było podwyzszone, ale lekarz mówił ze to moze być reakcja na stres, leki, upał... mam sie nie przejmować bo to chwilowe, cała reszta wyszła ok...

wyszłam ze szpitala bo nawet nowego antybiotyku na ten mój mocz mi nie podali a ja nie miałam jak go wykupić wieczorem, moja ginka kazała mi brać tez luteine pod jezyk, no-spe i nystatynę, bo nabłonki w moczu pewnie z infekcji pochwy (mimo lactovaginalu), choć wydzieliny zwiekszonej nie mam :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

zobaczymy jak to będzie :ico_oczko: myśle że jak bede dwa tygodnie lezeć plackiem i brać te leki to nie powinnam sie szybko rozdwoić, wszystko sie okaże z czasem :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Mała waży już około 2600, wiec do maluszków nie należy

wiecie co... troszke zaczełam bać sie tego bólu, bo ta Asia z mojej sali miała skurcze całą noc... o 6.00 rano położne ją zbadały tak ze odeszły jej wody na koźle i wysłały ją na porodówkę, ale biedaczka cała noc meczyła się ze skurczami z kręgosłupa :ico_olaboga: :ico_olaboga: a ja mam wrażenie ze też bede miała takie skurcze bo już mialam kilka od kręgosłupa i to coś okropnego :ico_placzek: :ico_placzek:

w niedziele Przemcio z Łukaszem zrobią remoncik w naszej sypialni :ico_brawa_01:
wreszcie bede mogła rozłożyć łózeczko, komody poprzestawiać :ico_oczko: wystroic okno :-D

acha... no i Amelka dostała Tatusiową propozycje nowego imionka- Majeczka :-D
doszlismy do wniosku ze zadecydujemy ostatecznie jak Mała sie urodzi :ico_oczko:

Awatar użytkownika
megi5566
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3536
Rejestracja: 04 lis 2008, 12:04

24 lip 2009, 19:55

Beata_Tychy, super ze juz jestes z Zółtym :-P

izuś_85, ale mialas przejscia. Tylko prosze Cie, jak nie musisz to odpsc sobie ta nospe :-)

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

24 lip 2009, 20:03

izuś_85, ale mialas przejscia. Tylko prosze Cie, jak nie musisz to odpsc sobie ta nospe :-)
wiem... póki mi brzuch nie twardnieje to nie biore :ico_oczko: mam nadzieje że nie bedzie potrzebna, pije magnez w zamian :ico_oczko: :ico_oczko: tez zapobiega skurczom jako tako

a jak Twoje skurcze tez zanikły?

Awatar użytkownika
megi5566
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3536
Rejestracja: 04 lis 2008, 12:04

24 lip 2009, 20:27

Skurcze mam ale na szczescie juz nie takie bolesne. Czasami sie budze w nocy i boli jak na @ i brzuchol twardy ale nic nie zazywam. Raczej staram sie oszczedzac :-D
Oczywiscie skurcze pojawiaja sie i znikaja, takze nawet przestalam patrzec ile razy w ciagu dnia tak mam. najgorsze jaest jak sie pojawiaja i Mlody sie obudzi, bo sie stracha i zaczyna wierzgac a brzuchol jak balon, to to juz jest przesada,b o to boli :-P

Takze Izus, to tylko przepowiadajace, wiec nie strachamy sie i czekamy cierpliwie na nasza kolej :-D

A i przezornie zakupilismy juz wszystko ( mam nadzieje), teraz tylko poprac i popakowac ale tych ubranek jest tyle, ze glowa boli :ico_olaboga: :-D

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

24 lip 2009, 20:39

Takze Izus, to tylko przepowiadajace, wiec nie strachamy sie i czekamy cierpliwie na nasza kolej :-D
tak jest :-D :-D :-D tzn ja czekam przynajmniej do 6 sierpnia tatusiowi na urodziny moze sie uda niespodziewanke zrobić :ico_haha_01: to akurat za dwa tygodnie :-D :-D

tyle ze ja te skurcze jak już są to mam je z kręgosłupa... potem brzuch twardnieje :ico_olaboga: boli każdy kopniaczek... mała ma ułozenie boczne główkowe i kopie mnie prosto w lewą nerkę :ico_placzek: albo w żebro

Awatar użytkownika
megi5566
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3536
Rejestracja: 04 lis 2008, 12:04

24 lip 2009, 20:49

albo w żebro
, u mnie to najgorsze, bo nawet kaszlec nie moge :ico_sorki: :ico_sorki:
Ja to chce poczekac do 19 sierpnia i jakos wtedy Maluszek niech wychodzi :-D tylko jak go do tego naklonic?????? :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :-D

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

24 lip 2009, 20:55

Słonka ie doczytam bo padam z nóg, dzisiaj 'wiłam gniazdo' :ico_oczko: i nie mam czasu melduję się tylko ze u mnie ok

Awatar użytkownika
megi5566
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3536
Rejestracja: 04 lis 2008, 12:04

24 lip 2009, 21:17

Renia0601, a Ty nie wij tego gniazda zbyt intensywnie, bo jeszcze wyprzedzisz wszystkie sierpniowki :-P

Awatar użytkownika
Tweety123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2358
Rejestracja: 20 sie 2008, 08:08

24 lip 2009, 22:10

betinasuper filmiki

[ Dodano: 2009-07-24, 22:11 ]
ide spać, bo już dawno przekroczyłam moją porę
do jutra!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość