Awatar użytkownika
Tagar
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 413
Rejestracja: 14 mar 2007, 00:34

24 lip 2009, 22:49

Izus, nospa to standardowa procedura. Ja lezalam tydzien w szpitalu z Hania w ciazy i dostawalam tylko nospe. Moja znajoma ma w ogole mega problemy w kazdej ciazy, czesto od 8 tygodnia ma juz rozwarcie (w pierwszej ciazy miala rozwarcie 5cm pare miesiecy :ico_szoking: ) i dostaje tylko relanium - nawet lekaz nie daje jej typowego fenoterolu na skorcze. Kobieta urodzila tak juz trojke dzieci.

Jejku, juz taka koncowka a mam wrazenie ze kazda z nas coraz wieksze problemy ma.

Dziewczyny, jeszcze troszeczke!!!

Ja dzis odstawilam leki. Caly dzien mam napiety brzuch, ale to norma. Najdziwniejsze jest ulozenie mojego brzucha - strasznie mi opadl, az mam ciuchy luzne na wysokosci zeber. Mysle ze jakies dwa trzy dni i pecherz dluzej juz nie wytrzyma, wiec torba spakowana. Dzis jeszcze polecialam na ostatnie zakupy. Kupilam smoczek dla malego do szpitala i wlasciwie jestem ready. Tylko strasznie zmeczona jestem...

Nasza Hania od wczoraj spi w nowym pokoiku i o dziwo bardzo szybko dala rade sie przestawic. Dzisiaj nawet sama mnie tam zaprowadzila jak juz byla zmeczona. Pokoik jest sliczny - az sama chcialabym tam pomieszkac. Ma klimatyczne lampeczki, ladne kolory, a jej lozeczko to cudenko. Wczoraj maz polozyl sie w nim razem z nia bo byla straszna burza :-D

Ide spac bo padam z nog!
Trzymajcie sie kochane i nie dajcie. I nie pijcie tyle tej kawy bo mozna kawa tez wywoluje porod!!!

Awatar użytkownika
mariquita
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2870
Rejestracja: 05 sty 2009, 14:44

25 lip 2009, 07:03

:ico_kawa: dzieńdoberek :-D
głód mnie zbudził, idę na śniadanko...ja juz bym chciała urodzic po weekendzie, ale co z tego, że ja sobie chcę :ico_puknij:
dzidzia uparta, pół nocy się wiercę i tyle :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
megi5566
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3536
Rejestracja: 04 lis 2008, 12:04

25 lip 2009, 08:35

Dobry :ico_sorki:
Ja nadal chora :ico_chory:
Chyba mi sie na struny glosowe rzucilo, bo ledwo mowie.
No i cukier mam podwyzszony, nie wiem czy nie przez to przeziebienie :ico_zly: bo diety sie trzymam :ico_sorki:
Koniec swiata :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

25 lip 2009, 09:21

Witam i ja o poranku :-)

megi5566, nie no myślę że wytrzymam jeszcze te trzy tygodnie jakoś :ico_sorki:
a Ty kuruj się, mniodek i mleczko

Awatar użytkownika
megi5566
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3536
Rejestracja: 04 lis 2008, 12:04

25 lip 2009, 09:31

Renia0601, zebym ja tylko mogla ten miodek i mleko :ico_sorki: ale dzisiaj chyba sobie odpuszecze i rzeczywiscie wypije szklanke cieplego mleka z maslem i czosnkiem... fuj :ico_sorki:

Awatar użytkownika
rybcia82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2068
Rejestracja: 22 wrz 2008, 12:26

25 lip 2009, 09:40

witajcie laleczki
cos mi net nawala ostatnoio-polaczyc sie to cud :ico_olaboga:
ja tez zauwazylam,ze moj brzusio jest nizej,bo mialm strasznie wysoko...a i jakos od paru dni mam taki luzniejszy stolec :-D
moze sie za bardzo strresuje?
Beatka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: super ze juz jestescie w domku,czekam na opis porodu,bo to ostatnio moja ulubiona lektora :-D
zjhem sniadanko i umyje łepek:)bo wczoraj sie cala depilowalam-jestem łysa :-D

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

25 lip 2009, 09:41

Cześć moje Brzuchatki :-D

stawiam :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: za ostatni cudny kwiatuszek Mojej Kochanej Myszeczki :ico_brawa_01:

jak samopoczucie z ranka?
u mnie w miare spoko, noc przespałam calutką :ico_sorki: :ico_sorki: ale cudnie spać we własnym rozwalonym materacu :ico_sorki:
w nocy skurczy z krzyża nie miałam, ale brzuch mi stwardniał wieczorem, teraz tez jest twardy... nie wiem czy brać no-spe :ico_olaboga: magnez jeszcze nie zadziałał, bo dopiero wziełam :ico_noniewiem:

Przemcio poszedł do pracy, bo biedoki nie mają ludzi do roboty :ico_puknij: a ktoś musi jechac kto sie zna na rzeczy...

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

25 lip 2009, 09:43

hej
wczorajsza wizyta tesciow -pozytywna
padlam chyba juz o 21 bo troche sie wczoraj nachodzilam
w nocy wstalam o 2 z bolami kregoslupa i macicy masakra po jakis 30 min minelo
teraz jest ok rano mlody sie powiercil troche ja ide sie kapac zjem sniadanko i jedziemy z K do tej ciotki do szpitala,potem dam znac co i jak :-)

[ Dodano: 2009-07-25, 09:45 ]
ps.lozeczko stoi ale nie poskladane :ico_oczko: dzis K obiecal je zlozyc ah tak sie ciesze ze mam juz wszystko dla mojego synka :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

25 lip 2009, 09:45

megi5566, przechodziłam dopiero infekcje gardła, powiększone migdały i miałam zawaloną krtań ze nie umiałam mówić, tylko szeptałam... niestety musiałam przeżyć, troszke płukałam szałwia te gardlo ale czy pomogło... no cóż, raczej przeszło samo...

rybcia82, ja prawie od 7 miesiaca mam luźniejszy stolec :ico_haha_01: :ico_haha_01: od kiedy mała mocniej kopie moje jelita i budze sie w nocy i musze biegiem lecieć do wc :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
rybcia82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2068
Rejestracja: 22 wrz 2008, 12:26

25 lip 2009, 09:49

izuś_85, hehe przynajmniej ci hemoroidy nie groza:)
betina, fajne uczucie miec juz wszystko dla dziecka:)
ale teraz bedzie ci sie dluzylo czekajac na synka...a tak zawsze czegos jeszcze brakowalo
ja nie mam jeszcze wanienki ale u mnie juz wiedza ze ma byc zielona opd kolor łazienki no i laktatora bno nie kazdej jest potrzebny,a tak poza tym to juz wszystko :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość