Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

27 lip 2009, 07:52

Witam Kochane!!!!
Tynusz1, jak tam tesciak ?

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

27 lip 2009, 09:12

Witam z rana.
A widzę że jeszcze wszystkie czarownice śpią jak nigdy. Ja dzisiaj muszę z tym moim gamoniem jechać do teściów i na działkę bo działka wygląda jak busz taka trawa urosła więc ktoś musi ją skosić ;-)
Tynusz1, spokojnie kobietko czekam na dobre wieści z dwoma kreseczkami ;-)
Więc babolki do sklikania później jak wrócę ;-)

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

27 lip 2009, 10:47

Cześć laseczki :ico_kawa:

Ale mam do nadrobienia :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Beata_Tychy
Wodzu
Wodzu
Posty: 14131
Rejestracja: 20 lis 2008, 23:20

27 lip 2009, 10:54

:ico_kawa: witam sie ale lece pranie powiesic
nastepne puscic i pmyc podloge
powera ma :)

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

27 lip 2009, 10:57

hej hej witam z :ico_kawa: :ico_kawa: bo cos nieprzytomna jestem..my juz po rehablitacji.

kurna musze ogarnąć mieskznako i zacząc sie powoli pakowac ale uwieżcie mi nie wiem od czego zacząć..maskara jakby nigdy nigdzie nie wyjedżała,,taka pustka.. niesety musze ciuszki przeglądnac i nie wiem co sie uda wybrac..przed ciaza miałąm płasciutki brzuszek i lubowałam sie w krótkich bluzeczkach..no a teraz niestey..wypływa.. :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

27 lip 2009, 11:39

My wczoraj pojechaliśmy nad kanały wodne. Nie braliśmy wózka i się nałaziliśmy Eliza pod koniec ledwo szła :ico_oczko: Karmiła łabędzie i odejść od nich nie chciała :-D
W drodze powrotnej spała i jak ją brałam do domku i pytam się cz chce jeszcze pospać na podusi to tylko pokiwała głowką :ico_oczko:


Beata jaki Krzysiu śliczny :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: Normalnie tylko schrupać :ico_oczko: Ja chcę takiego bobasa :ico_sorki: A co do cycania to sie nie martw wszystko się unormuje :ico_oczko: Eliza jadała 10-20min ale za to często wołała :ico_olaboga: Później się unormowało.

Tynusz będzie dobrze, może miałaś później jajeczkowanie i wszystko się przesunęło :ico_noniewiem: Trzymam kciuki, żeby te II wymarzone kreseczki się pojawiły. Ja też z moim długo się staraliśmy :ico_olaboga: 10mcy. :ico_olaboga:
Ja dostałam luteinę na samym początku ciąży właśnie na takie podtrzymanie. Nie była zagrożona ale wczesna. i tak na wszelki wypadek dostałam. A co do witaminek to brałam prenatal.

Bigottka ja chyba się przejdę do Twojego :ico_puknij: to on nie wie, że ciężarówek się nie denerwuje :ico_oczko:

Aniuspóźnione, ale szczere życzenia :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Jak o kimś zapomniałam to wybaczcie :ico_sorki:

Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

27 lip 2009, 12:33

Dzieńdobry :ico_sorki:
Aniu :ico_tort: :ico_tort: za wczorajsze imieninki.
Wczoraj czułam się okropnie. Bolała mnie lewa strona głowy i czułam dziwny ropny posmak w buzi. Kupiłam sobie olejek kamforowy, nasmarowałam ucho i zatkałam watą. Mój G mnie wyciągnął do centrum na ciacho (w sumie to był mój pomysł, ale przez ból zrezygnowałam). Wzięliśmy jego mamę i było fajnie. Później do Sopotu i na koniec do orłowa na molo :-)

Dziś już głowa nie boli i mam całkiem inny dzień. Od razu mi się chce coś ze sobą zrobić. Zaraz pójdę do fryzjera zapisać się :ico_brawa_01:
Póki co zamulam jeszcze, bo zasnęłam dopiero o 4 nad ranem

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

27 lip 2009, 12:40

a ja próbuję sie zabrac za porzadki..cieżko mi idzie..cos mnie ten komp za bardzo przyciaga :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Beata_Tychy
Wodzu
Wodzu
Posty: 14131
Rejestracja: 20 lis 2008, 23:20

27 lip 2009, 13:10

doświadczone mamuśki
d pytnie
odnosnie jablek
i soków z nich tych naturalnych i w kartonie
mozna czy nie
jedni mowia ze to kwas ze beda kolki
drudzy zeby kupne z woda mieszac i pic
trzeci ze jak najbardziej


Mozna te jablka jesc i pić czy nie?

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

27 lip 2009, 13:24

Beatka moim zdaniem jak najbardziej ponieważ to witaminki po drugie pomagają się wypróżniać a po trzecie jeżeli sie je z umiarem to i wszystkiego można :ico_oczko:

A co do soczków to ja mieszałam wszystkie z wodą tak na wszelki wypadek ale dodawałam niewielką ilosć wody. a później to już wszystko piłam :ico_oczko:

Zawsze lepiej spróbować niż męczyć się w niewiedzy :ico_olaboga: :ico_oczko:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość