Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

27 lip 2009, 10:01

Ostatnio slyszalam,z e im wieksze mdlosci tym madrzejszy bedzie potomek
moj boszzzz kto takie bzdury opowiada :ico_olaboga: to ja chyba powinnam zaczac sie powaznie bac bo ja nie mialam ani jednej mdlosci i ani jednego wymiotu :ico_smiechbig:
no to chyba :) bo nie opowiadaja, a pisza ;)
http://www.osesek.pl/ciaza-i-porod/ciaz ... iecka.html

zborra, jagodka witajcie i gratulacje :)
ale spodnie powoli ciasne!
no wlasnie :ico_noniewiem: w pierwszej ciazy prawie do 5 mc chodzilam w normalnych spodniach, a teraz juz sie w jeansach nie dopnam :ico_olaboga:

szczesliwa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 01 lip 2009, 19:41

27 lip 2009, 10:35

no to chyba :) bo nie opowiadaja, a pisza ;)
http://www.osesek.pl/ciaz...ja-dziecka.html

:ico_smiechbig: rzeczywiscie informacja powalajaca wooow i az 120 kobiet badania jak najbardziej wiarygodne :ico_haha_01: wszczegolnosci ze we wszystkich czasopismach, programach i ksiazkach na temat ciazy jest powalajac a ilosc informacji tak jak np ta ze sluchanie muzyki klasycznej w okresie prenatalnym i przez noworodki i dzieci rzeczywiscie wplywa na poziom inteligencji, no ale coz nie od dzis wiadomo ze lozysko chroni m.in. mozg :ico_brawa_01:

sorki nie odbierz mnie zle, nie chce byc zlosliwa ani bron boze psuc atmosfery ktora tu panuje ale mam prawo wyrazic swoje zdanie i kazdy wierzy w to co chce. pozdrawiam i zycze inteligentnych cieci bo ja niestety nie bede miala takiego szczescia :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

27 lip 2009, 11:10

:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: szczescliwa, OMG, :ico_szoking: :ico_szoking: , przeciez od poczatku do konca moje wypowiedzi na ten temat to byl zart i twoje risposty po emotkach tez tak odbieralam :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: nie miaalm pojecia, ze sie tak przejmiesz informacja z jakigos oseska. Nie wiem, czy zauwazylas, ze pierwszy raz tak zazartowalam jak pisalam, ze nie mam mdlosci.

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

27 lip 2009, 12:00

witam nowe koleżanki :ico_brawa_01:

hormiga
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 14 cze 2007, 19:10

27 lip 2009, 12:07

no cześć dziewczynki!!!!!!!!!!!!!
Wróciłam wypoczęta po urlopie tygodniowym w domku w lesie, spędziłam cudowny czas z mężem, pies się wyhasał na powietrzu a teraz do pracy!!!

Serdecznie witam nowe koleżanki zborra i jagodka im nas więcej tym weselej :-D Wracać z nowinami od doktorków i sie meldować. I jak widzę na razie jestem chyba jedyną, dla której to będzie pierwsze dziecko... Chyba że cos przeoczyłam... :ico_oczko:

U mnie ok, mdłości trochę mnie nawiedzają, poza tym spaaaaaaaaaaaaać mi się chce. Ale cudownie jest być :ico_ciezarowka: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D :-D

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

27 lip 2009, 12:10

hormiga, czytam Twojego posta i buzia mi sie smieje :-D tyle w nim radosci. Ciesze sie ogromnie Twoim szczesciem :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

27 lip 2009, 12:12

hormiga, takze odpoczywaj ile wlezie bo tak jak jasnie pani napisała w drugiej ciazy to juz nie jest tak kolorowo
moja kumpelka ktora ma termin na wrzesien twierdzi nawet że czasem zapomina że jest :ico_ciezarowka:

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

27 lip 2009, 12:12

jagodka24 teraz doczytalam - WIELKIE GRATULACJE :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Zborruś Tobie także gratuluje z całego serduszka :ico_brawa_01:

szczesliwa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 01 lip 2009, 19:41

27 lip 2009, 14:06

szczescliwa, OMG, , przeciez od poczatku do konca moje wypowiedzi na ten temat to byl zart i twoje risposty po emotkach tez tak odbieralam nie miaalm pojecia, ze sie tak przejmiesz informacja z jakigos oseska. Nie wiem, czy zauwazylas, ze pierwszy raz tak zazartowalam jak pisalam, ze nie mam mdlosci.
a to przepraszam nie sledze wszystkich postow i myslalam ze to wszystko serio bylo dlatego bylam w szoku ze ktos moze wierzyc w takie bzdury :ico_haha_01: nie gniewaj sie nie chcialam byc niemila :ico_prezent:

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

27 lip 2009, 17:56

hormiga, no witamy :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość