Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

27 lip 2009, 15:28

rybcia82, ty już lada dzień kochana :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: rozpakuj sie nam na dniach bo chcemy zobaczyć już pierwsze sierpniowe dziecię :ico_brawa_01:

u mnie kolorek to Nobiles- pory roku- wiosna leszczynowa :ico_oczko:

mariquita, tez tak miałam na ktg w szpitalu, położna przyszła i mi brzuch targała zeby mała obudzić, a tak poza tym to rusza sie bez przerwy prawie, teraz znów czkawke biedaczka ma :ico_sorki: a ja nie lubie tego uczucia, jakoś dziwnie mi sie wnetrznosci trzęsą :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Beata_Tychy mamusiu jakie ty masz te nakładki do karmienia? tzn jaki rozmiar? uniwersalny czy do małych sutków?

Awatar użytkownika
rybcia82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2068
Rejestracja: 22 wrz 2008, 12:26

27 lip 2009, 15:28

Beata_Tychy, hehe moze i tak sie zdarzyc,bo wolalabym trafic na porodowke przed weekendem,wiadomo jak jest w weekendy w szoitalach

[ Dodano: 2009-07-27, 15:29 ]
izuś_85, tez juz chce!!! :ico_oczko:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

27 lip 2009, 15:36

zrobiłam sobie popcorn i wsuwam własnie :-D

już posprzątałam i teraz czekam na Przemcia mojego, na obiad rozmroziłam bigos z wesela bo mi sie robić nic nie chciało :-D :-D

Awatar użytkownika
Tagar
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 413
Rejestracja: 14 mar 2007, 00:34

27 lip 2009, 15:49

a wy myslicie ze ja mam choc jedna fotke brzucha w tej ciazy????????????????
ANI JEDNEJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! straszne...

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

27 lip 2009, 15:55

dziewczynki tez wam tak ciagnie brzuchol na dol??
zapowiada sie upalny tydzien ciekawa jestem jak go zniose z tym brzuchem w domu :ico_noniewiem:
dziewczynki ubieracie posciel do lozeczka od razu bo w sumie taka pogoda jest ze chyba nie bedziemy na razie z niej korzystac ja wypralam wyprasowalam i schowalam do szuflady do lozeczka i chyba na poczatek bedziemy uzywac mieciutkiego kocyka
ah i jak jest z rozkami ma ktoras z was i jak to jest z ich uzytkowaniem warto zawijac dzieciatko czy nie

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

27 lip 2009, 16:04

Tagar, to na co czekasz? bierz aparat i sama sobie pstryknij w lustrze albo samowyzwalaczem. zebys zdążyła przed rozpakowaniem.

betina, z pościeli to mam tylko prześcieradło i ochraniacze w łózeczku rozłożone. Na początku asie zawijałam w kocyku tak jak w rozku i tak spała. Rożek miałam, ale położna powiedziała, ze te rożki to są ze sztucznych materiałów i lepiej dzidzie w cienki kocyk owijać. A jak juz małej nie będe owijac w kocyk to będzie spała w śpiworku.

[ Dodano: 2009-07-27, 16:05 ]
rybcia82, a ja wole własnie w weekend rodzic, bo jest spokojniej w szpitalu. Nie ma kolejek na Izbie przyjęć, nie ma zaplanowanych cesarek ani wywołań porodów czy innych zabiegów.

[ Dodano: 2009-07-27, 16:07 ]
rybcia82, ja ci daje trzy dni i sie rozpakujesz.

Awatar użytkownika
mariquita
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2870
Rejestracja: 05 sty 2009, 14:44

27 lip 2009, 16:08

Ja tez sie tak zastanawiam, jak moja niunia będzie spac, ponieważ nie bedzie mieć łożeczka :ico_placzek: będzie spała ze mna w łóżku :-D najwyżej mąż pójdzie w odstawkę :-D :ico_oczko:
ale tez myślę, że owinę w cienki kocyk a tak to chyba może pod moja pościelą co?? :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

27 lip 2009, 16:15

mariquita, Asia ma łózeczko a częściej spi ze mną w dużym łózku, więc sie nie martw. Jak była malutka to co noc miała kolki i tez spała z nami w dużym łózku zamiast w łózeczku a łózeczko puste stało obok. Tylko wtedy spała na naszych brzuchach i na swoim brzuszku, bo tylko wtedy ją brzuszek tak bardzo nie bolał.

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

27 lip 2009, 16:19

Tagar, to pstrykaj foty :-D :-D i nam też wklej

betina, mi ciagnie brzuchol strasznie :ico_olaboga: do tego bolą mnie pachwiny :ico_placzek: :ico_placzek: na szczęście po tej luteince i po wapnie brzuch mniej sie stawia :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: ale to moze przez to ze siedze na tyłku, bo jak gdzieś wyjde albo coś robie to czuje że brzuch sie napina :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

rozek mam :ico_brawa_01: z tego samego materiału co pościelke, ponoć dzidzia w rożku czuje sie bezpiecznie jak brzuchu bo jest owinięta :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: nie wiem tak słyszałam :ico_oczko: :ico_oczko:

mi rozek posłuży też do wózka, bo mam taki bez usztywnienia, albo jako podkładke gdybym miała małą przebrać na ławce albo u kogoś :ico_oczko: :ico_oczko:

olala, też bym już ubrała poscielkę najchętniej :ico_oczko: :ico_oczko: ale jeszcze poczekam, chyba zdązę "miedzy skurczami"

Awatar użytkownika
Tagar
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 413
Rejestracja: 14 mar 2007, 00:34

27 lip 2009, 16:21

mariquita - gondola od wozka! swietnie sie sprawdza!!! i wszedzie mozesz przenisc :D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość