Awatar użytkownika
mariquita
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2870
Rejestracja: 05 sty 2009, 14:44

29 lip 2009, 13:49

Dobrze, że papier jest lekki :-D bo byś się zadźwigała :ico_oczko: :-D

Zrobiłam sobie parę fotek samowyzwalaczem i znowu rozmazane :ico_zly:
teraz ładuję akumulatorki, może to przez słabe baterie :ico_zly: kiedys robiłam to ładne wychodziły :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2009-07-29, 13:55 ]
Obrazek
38tc i 3dni :-D

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

29 lip 2009, 13:56

teraz ładuję akumulatorki, może to przez słabe baterie :ico_zly: kiedys robiłam to ładne wychodziły :ico_noniewiem:
mój aparat też swiruje bardzo :ico_zly: wczoraj chciałam zrobić fotki Hakerowi na polance jak sie bawił z Przemkiem i trawa wychodziła niebieska a zdjęcia poruszone :ico_puknij: a robiłam tym ustawieniem co zawsze... do tego akumulatorki też mam do bani :ico_zly: :ico_zly:

[ Dodano: 2009-07-29, 13:57 ]
mariquita, ślicznie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ojej a ta kiecka :-D :-D :-D cudnie

Awatar użytkownika
mariquita
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2870
Rejestracja: 05 sty 2009, 14:44

29 lip 2009, 14:18

Mam ja powieszona na wierzchu i tak patrze na nią imówię do niuni, żeby wychodziła to ją w nią ubiorę :-D a ona nic :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

29 lip 2009, 14:48

Ja już się napchałam obiadkiem.
Zaraz znów na dwór lecę z tym swoim dzieciem. Zastanawiam się jak on wytrzyma te dwa tygodnie w domu jak się dzidzia urodzi :ico_noniewiem: bo mimo przecież że będzie ciepło to nie mogę wychodzić odrazu na całe dnie na dwór :ico_nienie:

Mężu mi dziś kupił klapeczki do szpitala :ico_brawa_01: tylko kurde z tym allegro coś sobie w kulki leci, jak jutro nie będzie to jej tam pojadę po spódnicy :ico_oczko:
i trawa wychodziła niebieska a zdjęcia poruszone :ico_puknij: a robiłam tym ustawieniem co zawsze...
może Ci się przesunęło kawałek dalej i robiłaś jednak w innym trybie
kupiłam zestaw mega-pocieszacza (słodycze)
hehe, ja mam jeszcze kilka batonówi wsuwam codziennie :ico_haha_01:

Biedna megi, jednak wylądowała w szpitalu, byle było miło, jeżeli wogóle może być :ico_noniewiem:

mariquita, no zdjęcie cudo :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

29 lip 2009, 15:20

może Ci się przesunęło kawałek dalej i robiłaś jednak w innym trybie
niee... :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: kurcze juz raz tak było i mineło dopiero po sformatowaniu karty... ale powiedzcie mi szczerze co ma karta pamięci do jakosci zdjęć????
mówie wam ten aparat mnie do sząłu doprowadza :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

nastawiłam na najwyższa jakość i robiłam w trybie "krajobraz" bo zawsze w tym trybie wychodzą naturalne kolory, bez naświetlania lampą...
i wyszło zupełnie jakby zabrakło zółtego koloru, nie było zbyt ciemno, nie było za jasno... nie było deszczu... poprostu popołudniowa pogoda a wyszło jakby szaruga za oknem

no i do tego zbyt poruszone wychodziły te foty, musze zanieść ten aparat do naprawy, tylko czym ja bede foty małej pstrykać :ico_noniewiem:

no nic... zwijam sie bo kumpela idzie do mnie na kawusię :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

29 lip 2009, 15:42

jestem
mam mieszane uczucia bo gin mowi zupelnie co innego niz w szpitalu i nizeli polozna :ico_noniewiem:
powiedzial ze rozwarcie jest ale ladnie sie wszystko trzyma i jeszcze jest czas na rozdwojenie i lozysko niby tez ok a wiem dobrze ze tak nie jest -moze to wina jego aparatu do usg bo ma stare pruchno
waga mlodego to 2450 -wychodzi 2 tygodnie opoznienia :ico_olaboga: (moze i z waga sie myli :ico_sorki: )
wspominalam mu o tych silnych bolach brzucha powiedzial ze to normalne
ze jeszcze mam czas i nie musze sie tak oszczedzac wiec ja zamiast taksowka do domu poszlam na tranwaj bo pogoda ladna a przez park przechodze to jak mnie bol po 10 min chwycil to myslalam ze padne -i komu tu wierzyc :ico_olaboga:

[ Dodano: 2009-07-29, 15:43 ]
ZACZYNAM 38 TYDZIEN :ico_sorki:

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

29 lip 2009, 17:13

byłam na KTG, o 18 obejrzy lekarka to sie dowiem co ze mna. Dałam rade tylko 15 minut wyleżeć a i tak sie ciagle kręciłąm z boku na bok. Wyszły chyba ze 2 albo 3 skurcze 100%.
Położna zapytała mnie, który to tydzień a jak powiedziałam, ze skończony 37, to mówi'łe, to możemy już rodzić'.

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

29 lip 2009, 17:39

betina, jestem zdania ze będzie co ma być :ico_oczko: i tak bedzie dobrze, a ty sie nie zamartwiaj tak bardzo na zapas, Młody moze śmiało wychodzić z brzuszka, mniejsze dzieci sie rodzą i są zdrowe... nie zamartwiaj sie wiec ze za mały, bo tylko sie nakręcasz, nabierze masy na cycu :-D :-D zobaczysz ze jeszcze pulpecik z niego będzie :ico_oczko:

olala, no nic tylko czekać na wiesci od Ciebie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: trzymam kciuki aby poszło szybko, sprawnie i w miare bezboleśnie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Tweety123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2358
Rejestracja: 20 sie 2008, 08:08

29 lip 2009, 17:57

jestem
po wczorajszej wizycie mam spokojną głowę, młody waży 3 kg bez 4 gram, pomierzył go najnowszym aparatem i stwierdził 4 dni różnicy, że niby mniejszy jest niż powinien o 4 dni, ale to nie jest żadnym problemem, wszystko mieści się w normie, widzieliśmy buźkę na 3d i mój M. stwierdził, że ma jego profil!!!no, może... :ico_oczko: zobaczymy jak się urodzi, taki kochany, słodziutko wyglądał, z rączkami pod główką... moje Słoneczko...
dzisiaj byłam na badaniu krwi, a w przyszłym tyg na kontrole,
mnie też brały dzisiaj skurcze, chwilami regularne, co 5 min, ale to jeszcze raczej nie "to"
Tagar gratulacje i trzymam kciuki za zdrówko dzidzi!!!

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

29 lip 2009, 18:02

Tweety123, no zuch chłopak :-D :-D Tobie też niewiele zostało :ico_oczko:

hehe ja sobie podśpiewuję pod noskiem do was:
"już za parę dni za dni parę, rozpakujemy olalę..." itd... :ico_haha_01:

dziewczyny głowa w górę, niebawem nasze wiercioszki będą wisieć na cycusiu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość