Katherine
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 25 cze 2009, 23:01

25 cze 2009, 23:22

A czy można mieć anoreksję gdy lubi się gotować? Moja znajoma często zaprasza wszystkich do siebie na obiady, kolacje, jak gdzieś wyjeżdzamy to ona przygotowuje posiłki bo to uwielbia. Naprawdę widać, że jej sprawia przyjemność. Ale jeszcze nigdy nie widziałam żeby jadła to co zrobiła. Ale chyba czasem coś skubnie bo wszystko jest zawsze pyszne. Jest coraz chudsza, ale ona nie widzi problemu, bo twierdzi, że gdyby miała jakiś problem to chyba by nie mogła w ogóle patrzeć na jedzenie. Czy rzeczywiście?

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

23 lip 2009, 14:13

Katherine, osoby mające bulimię lub anopreksję lubią gotować i przyżądzać dania ale nie jedza ich czytałam wypowiedz psychologa

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

30 lip 2009, 17:41

Tosiu odezwi sie to pogadamy, ja przeszlam to sama i wyszlam z tego. Moje siostra nadal sie z tym meczy, im wczesniej i im wiecej chcesz wyjsc z tego tym lepiej dla ciebie slonko.
ODEZWI SIE !!!!!!!! :ico_oczko:

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

07 sie 2009, 13:49

witam dziewczyny :-)
Ja przy wzroście 164 waże 56 kg także teraz nie jest już tak źle ale to dopiero tak po ciąży.
Przed ciążą moja wago nie przekroczyła 45 kg a było nawet mniej :ico_olaboga: :ico_olaboga:
Strasznie z tym się czułam.Wyglądałam jak szkielet,zero biustu zero tyłka tragedia.
Ja nie miałam anoreksji ani bulimii po prostu za nic nie mogłam przytyć pomimo tego że jadłam :ico_olaboga:
Jak byłam dzieckiem byłam zawsze taka chuda.Jeździłam z mamą po lekarzach bo mnie wysyłali,podejżewali różne choroby :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
Do tego zawsze byłam malutka dopiero w ogólniaku urosłam sporo ale za to bardzo schudłam znowu.Pewego momentu moja waga spadła nawet do 39 kg :ico_olaboga:

NIE ODCHUDZAJCIE się dziewczyny.Chude nie znaczy ładne!!!!!!!!!!!!!!!!
Szkoda zdrowia.
Tosia_84 też uważam że powinnaś wybrac sie do lekarza.Porobić sobie wszystkie badania,może zacząć zażywać jakieś witaminy i coś na poprawienie apetety skoro go nie masz :ico_sorki: :ico_sorki:

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość