Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

26 mar 2007, 20:05

Sosna nasze też jakieś obalające się kaczki :-D
Dzięki za gratulacje dla Jaśka :ico_haha_01:
dzisiaj jestem skonana Młody ma takie nerwy, że szok nawet mnie ugryzł i to mocno w buzię :ico_szoking: niby się tulił a jak mnie za włosy pociągnął a za chwilkę capnął tymi wielgaśnymi zębolami :-) normalnie w szoku błam

Mosob Oleńka prześlicznie wygląda w tym krzesełku i Kocicy też cudne, takie wiosenne :-D

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

26 mar 2007, 20:12

Agata86--placek Kówka jest z pudełka i nabędziesz go w każdym super- lub hipermarkecie.

Awatar użytkownika
kasiula 84
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 212
Rejestracja: 08 mar 2007, 11:52

26 mar 2007, 20:19

Ja tylko na sekunde bo smigam ogladac M JAK MILOSC.Bylysmy dzisiaj caly dzien poza domem,jak wyszlysmy po 11 to wrocilysmy o 17:30 szwedacz mi sie wlaczyl :-D ja tez zamowilam krzeselko do karmienia i jutro mam dzwonic czy juz przywiezli,mam nadzieje ze bedzie bo to karmienie w tym nosidelku to mnie dobija.Mala nie chce w nim lezec i sie wygina na wszystkie strony.Aha i musze kupic gabke do wanienki bo jak ja kapalam dzisiaj to nie moglam jej utrzymac tak sie pluskala :ico_szoking: po kapieli wypila mleczko z kaszka i od razu zasnela,w koncu mam czas dla siebie :ico_brawa_01: no to uciekam bo zem sie rozpisala :ico_szoking: ale jeszcze tu wroce :-D

Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

26 mar 2007, 21:05

Mdlosci sie skonczyly wiec moze zacznie sie cos tu dziac wkoncu

jak wasze dzieci reaguja na zmiane czasu u nas spoko Ola usnela o 20 bez problemu i ciesze sie bo chodzila o 19 i bylo to troche za wczesnie

Mery co z toba???

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

26 mar 2007, 21:11

100 setka... ! (jak ktoś ma 30 na str)
u nas też na plus z tym przesunięciem bo mała budzi się na nocne jedzenie o 5(stara 4) i ja się cokolwiek wyśpię...

Awatar użytkownika
kasiula 84
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 212
Rejestracja: 08 mar 2007, 11:52

26 mar 2007, 21:20

Moja Olcia tez szla spac ok 19,probowalam ja przetrzymac troche dluzej ale byla taka marudna ze rece mi juz opadaly.Dzisiaj zasnela o 19:45 i sadze ze ok 3-4 sie obudzi na jedzonko.

[ Dodano: 2007-03-26 ]
dziewczyny czy robilyscie juz zakupy w leomarkt??bo weszlam dzis na ta str i chce malej cos zamowic ale nie wiem czy nie bedzie zadnych problemow z dostawa??

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

26 mar 2007, 21:40

hej hej hej

Kasiula84- ja nie pomogę bo nie zamawiam przez internet nic - jakoś korzystam z wypadów na zakupy, bo jakbym pokazała, że internet mi wystarcza to mężusiowi w to i graj by było a po co :ico_oczko:

Lila zasypia normalnie ok. 20 stary czy nowy bez różnicy dla niej czas :-D

Sosna - uważaj ze szpinakiem - podobno wypala pupkę dziecku - tzn. taka kobita kiedyś mi mówiła, że jej córa miała pupę jak po prasowaniu żelazkiem nie wiedziała co a to był... szpinak :ico_szoking: a to nowe danio jadłyśmy mniam mniam

Dziś dałam Lili Hippa ryż z cielęciem i czymśtam te duże słoje - i dziecko moje biedne miało odruch wymiotny bo takie gęste normalnie mi buzię skleiło - rozrobiłam odrobiną wody i soku jabłkowego - i luz - poszedł cały :ico_brawa_01:

Witaminko- cieszę się że już Ci lepiej :-)

Riterko - gratulacje dla Jasia zębasia - chyba po raz drugi - no ale w końcu to dwa zęby nie jakiś tam jeden :-D Lila ma zero :ico_noniewiem:

No chyba tym razem tyż się nie udało :ico_placzek: bo coś mi tu gmera w dole na @ trudno próbujemy dalej :ico_oczko:

Jola - co do wieczoru panowie od cholery biorą bo 500-600 zł za występ (KRÓTKI) to odpuściłyśmy sobie za to panna młoda przyszła ubrała się w prezent od nas (gorset + stringi + pończochy w kolorze bordo) i tańczyła nam na krzesle - fun był zarąbisty :-D

AniuK- spoko, że spoko :-)

Luteina jest też na poprawę wzroku :-P

Jak mi się przypomni coś jeszcze to napiszę - wybaczcie jak pominęłam kogoś

p.s. Mery dzięki, ja też tak robiłam i to rzeczywiście wystarcza na trochę - co nie zmienia faktu jak mnie to :ico_zly:

[ Dodano: 2007-03-26 ]
a Sosenko - odkryłam dziś filmik z Zuzią jak bawi się stojaczkiem super jest :ico_brawa_01: no ale ale - Ty masz głos inny niż w moich wyobrażeniach - niższy trochię :ico_oczko: wcześniej nie mogłam tego otworzyć a dziś tak :-)

Awatar użytkownika
kasiula 84
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 212
Rejestracja: 08 mar 2007, 11:52

26 mar 2007, 21:51

jaki filmik??ja tez chce zobaczyc!!moge??? plis!!!!!!!!! :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

26 mar 2007, 21:55

Hej, hej, hej.

Jestem, żyję, piesi cali, samochód cały :-D Dzisiaj mi się baaaaardzo podobało, chociaż jeżdżę jak ostatnia oferma, ale luuuuuuuuziiiiiiik :ico_haha_01:

Maritko, eeeeeee, a ja myślałam, że macałyście wyoliwkowane ciało..... Ale jak fun był, to super. No i mam nadzieję, że te bóle @ to jednak nie na @ :ico_oczko:

Anetko, ja ten kolorek krzesełka uwilbiam. Zresztą na wściekły zielony walnęliśmy sobie przedpokój. Taka dziwna zboczenica ze mnie :ico_puknij:

Mosob, a ja zdjęcia krzesełka nie dostałam :ico_placzek: . I czytam o czym te babki nasze tutaj piszą :ico_noniewiem:

Sosna, ja o Zuzi zapomniałam. Cholerka, suwaczki nie działają i nie zuważyłam, że ona wczoraj miesięcznice miała :ico_sorki:

Wielkie buziaki dla Królewny
No i specjalny przeprosinowo-miesięcznikowy bukiecik:
Obrazek

Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

26 mar 2007, 21:59

Riterko ,super nie musisz kupowac zajaczka do koszyczka bo masz Jasia-u nas zebow brak :ico_placzek:

Marittko u Oli jest odruch wymiotny przy jablkach i prawie przy brzoskwini
mala woli miecho-jak mamusia

Kasiu ja kupuje na allegro a o tym co napisalas to nie slyszalam nic

[ Dodano: 2007-03-26 ]
Jolu to jutro poprawie sie bo teraz pisze z kompa m i nie mam tutaj tych zdiec :ico_wstydzioch:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości