Awatar użytkownika
rybcia82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2068
Rejestracja: 22 wrz 2008, 12:26

31 lip 2009, 09:00

(przeciez nie widac bedzie tego dodatkowego cm w brzuchu :-D )
ja od 1,5 tygodnia juz nic nie przytylam

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

31 lip 2009, 09:03

nasze brzdace najlepiej wiedza kiedy to ten czas
no ja wiem, ale Tobie to chyba najgorzej eraz, cały czas Ci mówili że to już, że teraz a tu nic :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

31 lip 2009, 09:05

hej kobietki :-D

stawiam kawusię :ico_kawa: :ico_kawa: bo muszę się rozbudzić odrobinkę :ico_spanko:

w nocy kręciłam sie, wierciłam, znów spać nie mogłam, ale jakoś skurczy nie czułam, tylko z boku na bok cieżko się obrócić :ico_olaboga:

wczoraj byliśmy po wózek, nosidełko i przewijak :ico_brawa_01: już mam w domku to co potrzebuję :-D jeszcze dziś pojedziemy po te tetry do sklepu i będzie lux :ico_oczko:

no i wieczorem czekała nas poważna rozmowa, która jakby nie było wypadła bardzo pomyślnie dla mnie... postawiłam sprawe tak jasno ze Przemek aż miał łzy w oczach tak mu głupio było, sam nie wie czemu tak napisał tym koleżankom, miał chwile słabości, zatęsknił za moim dawnym wyglądem, również z tego powodu że moje koleżanki które niedawno urodziły ogłaszają całemu światu jak to trudno dojsć do siebie po porodzie itp.
ważne ze wytłumaczyliśmy sobie wszystko od A do Z...

no a teraz moje Panie czas na kolejną sierpnióweczkę :-D
która pierwsza?
Rybcia może rozpakujesz sie i pokazesz nam pierwszą sierpniowa królewnę?

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

31 lip 2009, 09:10

Renia0601, powiem ci szczerze ze tak myslalam pare dni ale doszlam do wniosku ze powinnam przystopowac nacieszyc sie tym co jest teraz i tyle-uspokoilam sie wiedzac ze mlody juz ma ponad 2500 teraz wiem ze bedzie wszystko dobrze i ze sam wybierze sobie pore kiedy wyjdzie na ten swiat

izuś_85, dobrze ze pogadaliscie szczerze -szkoda ze faceci czesto mniewaja takie slabosci :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Beata_Tychy
Wodzu
Wodzu
Posty: 14131
Rejestracja: 20 lis 2008, 23:20

31 lip 2009, 09:11

rybcia82, dokladnie tak jak piszesz powinni byc bardziej wyrozumiali i zdjęciem na poczatek sie zadowolic :)


No dziewczyny ostatni dzien Lipca i od jutra zaczynacie ;)

Awatar użytkownika
mariquita
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2870
Rejestracja: 05 sty 2009, 14:44

31 lip 2009, 09:13

a ja od samego rana szaleję, znowu wstawiłam pranie...teraz piorę kołdry :ico_puknij:
ale mnie wzięło wczoraj też prawie cały dzień pralka chodziła :ico_oczko:
To przez to czekanie mnie nosi :ico_haha_01: zaraz lece na miasto...
mam ochotę pojechac nad morze połazić sobie po plaży....ale ja mam pomysły :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Tweety123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2358
Rejestracja: 20 sie 2008, 08:08

31 lip 2009, 09:16

betina, w końcu się dobrze czujesz, należy ci się! :ico_haha_02:
izuś_85, dobrze, że sobie wszystko wyjaśniliście :ico_brawa_01:
a ja mam ochotę dzisiaj na kluski kładzione z jagodami, zaraz idę na poszukiwanie jagód, mniam, mniam, ale mam smaka :ico_brawa:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

31 lip 2009, 09:16

izuś_85, dobrze ze pogadaliscie szczerze -szkoda ze faceci czesto mniewaja takie slabosci :ico_noniewiem:
ech... dobrze ze mój Przemek ma bardzo rzadko takie "napady" :ico_sorki:
ważne ze wszystko jest już ok :ico_oczko: :ico_oczko:
Renia0601, powiem ci szczerze ze tak myslalam pare dni ale doszlam do wniosku ze powinnam przystopowac nacieszyc sie tym co jest teraz i tyle-uspokoilam sie wiedzac ze mlody juz ma ponad 2500 teraz wiem ze bedzie wszystko dobrze i ze sam wybierze sobie pore kiedy wyjdzie na ten swiat
świete słowa :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
ja też wiem ze mała jest bezpieczniejsza wiec wrzucam na luz, chce wykorzystac ten ostatni okres :ico_ciezarowka: na to na co nie pozwolimy sobie zaraz po urodzeniu małej :-D

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

31 lip 2009, 09:17

mariquita, nad morze tez bym pojechala :-D

powiem wam szczerze ze dostalam jakiejś energii ze tez bym wszystko robila mam sto pomyslow na minute nosi mnie wszedzie-dzis ide na zakupy posprzatam troche w domku upieke ciacho energie mam trzeba korzystac teraz to juz moge spokojnie sie przemeczac donosilam swoje malenstwo teraz moge troche poszalec :-D

[ Dodano: 2009-07-31, 09:19 ]
i od razu pomyslalam sobie ze przede mna 6 tyg pologu wiec chyba trzeba odswierzyc sobie pamiec i podkusic swojego mezczyzne do igraszek -ah tak dawno sie nie kochalismy :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

31 lip 2009, 09:19

betina, a moze Ty z Kubą mielibyscie ochote jechać do sztolni czarnego pstrąga?
byliście tam kiedyś?

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość