Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

29 lip 2009, 21:16

Myśle że to najlepsze wyjście jak na razie...
_________________
nie martw się Adia dobrze ze macie jeszcze jakieś wyjście , dacie rade mąz znajdzie napewno jakąs dorywczą prace a ty u mamy z głodu nie padniesz :ico_oczko:
Ja wpadłam wam powiedziec ze Antek zrobił swoje pierwsze kroczki :ico_placzek: :ico_placzek: ale się wzruszyłam a pozatym to przebieram pampersa za pampersem tyle kup :ico_olaboga:
Czekam na Jarka i ide spać bo oczy mi sie same zamykają

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

29 lip 2009, 21:34

slonko2008, gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: jeju juz sie nie moge doczekac jak zobacze Filipka pedzacego po nozkach :-D
Itak sie dziwie ze on tak do chodzenia sie rwie, najchetniej to by sam juz latał, myslalam ze z jego waga to ciezko bedzie z chodzeniem, a tu prosze jakie zaskoczenie :-D

Pati jeju dzieki :-D jestes chyba pierwsza osoba ktora pisze ze Filip jest podobyny do mnie :-D wszyscy mowia ze to cały tata :-)

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

29 lip 2009, 23:59

Witam !!!
Wlasnie wrocilismy z Zakopca!!
:ico_brawa_01:
Bylo fajnie ale z M niestety nie moglismy sie soba nacieszyc z wiadomych powodow i plus prezencik urodzinowy w postaci spuznionej o pare dni@

wiola85, kochana dzieki za pamiec i zyczonka

A teraz najwazniejsze Życzenia dla wszystkich małych solenizantów i oczywiscie Dużych tez :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Wszystkie dzieciaczki coraz wspanialsze maja osiagniecia

Wercia zaskakuje nas kolejnymi tez

nauczyla sie krzyczec Atak!!!!i leci co sil w nogach przy tym smiechu co niemaiara


Agusia Ta uroczystosc byla zapewne przepiekna widzac to na zdjeciach sie wzruszylam cudne przezycie Ślub i chrzciny razem W ogole gratuluje i zycze wszystkiego Najlepszego!! :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:
Pati Super filmiczek z basenku w ogole Niunieczek jest supcio
zirca kochana Liczylysmy sie z Wercia ze konkurencja duza :ico_oczko: :-D :-D Ale Alto przystojniaczek wiec bedzie coraz wieksza liczba kandydatek :ico_oczko: :-D :-D
Ja wpadłam wam powiedziec ze Antek zrobił swoje pierwsze kroczki
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: No to gratuluje!!!Oj wiem kochana ze mozna sie wzruszyc tym ze nasze maluszki robia te swoje cudne postepy To tak jak Weunia sama stanela bez nikogo puscila sie stolika i sama stala przez chwile a ja patrzylam z niedowierzaniem zresta kazdy gest kazde slowo jest czym wyjatkowym

[ Dodano: 2009-07-30, 00:17 ]
No to sie jeszcze dokladniej doczytam co u was A Miszka Natalie jest cudna bardzo sie zmienila yoanna a nasza mala ksiezniczka jak zawsze jest niezwykla :ico_oczko:

Ciekawe co u Martunii igusi?Jak tam dziewczynki w Pl szaleja? :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

30 lip 2009, 14:45

witam witam!
tylko się melduję że żyję!!! jetseśmy już na miejscu w norwegi! jest super!!!
I WSZYSTKIM POLECAM LOT! BYŁO ZAJEB....! NORMALNIE SZOK :-D :ico_szoking:
tak się bałam a tym czasem to super przeżycie i extra sprawa! szybko i bez problemowo na szczęście!!!!

dla wszystkich naszych dzieciaczków wielkie brawa za postępy!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
spadam bo mały zasnął więc trzeba jeszcze rtobić,dużo mam roboci,ale lubie to moge sobie po swojemu!
buziolki dziewczyny ! pa
p.s potem coś jeszcze nastukam

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

30 lip 2009, 19:26

Dzien dobry :)

Dana gratulacje dla Weroniki za stanie brz trzymanki :D
Agusia fajnie,ze lot spokojny - ja panicznie boje sie latac :/ niestety mam bujna wyobraznie i za duzo naogladalam sie o katastrofach lotniczych - a po rozwaleniu Concorda - ktory rozwalil sie przez mala plytke ktora lezala na pasie startowym - boje sie potwornie :D przez kilka dni chodze do kosciola i sie modle zeby bylo OK, a jak tata lata to tez panikuje dopoki nie wyladuje....

A Nina juz chodzi wszedzie - dzis wychodzila po schodach sama :D:D:D mala cwaniara dzis nad jeziorem poszla do wody na nozkach :D a tam do wody tak szybko ze ledwo co nadazalismy :) bardzo jej sie podobalo chociaz jezioro brudne - bo piasek i mnostwo dzieci biegajacych :/ wiec balam sie troche zeby sie czyms nie zarazila :) Jak siostra wsadzi fotki to moze Wam wysle - chociaz ja w porownaniu do mojej przyszlej Bratowej albo siostry wygladam tragicznie!!! Ona opalona - miesien na brzuchu - duze jedrne piersi - jedrna pupa MASAKRA! :) Ale ona trenuje taniec - Ale bylam najbledsza osoba na plaze - no za wyjatkiem Niny ;) dobrze ze to wies jakas to nie przeszkadzalo mi to tak strasznie - przy znajomych pewnie byloby gorzej :)

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

30 lip 2009, 21:02

No dziewczyny fajnie nasze dzieciaczku ucza sie chodzic, a niektore juz lataja :-D

yoanna, moze i jestes blada, ale figurki nie jedna moze ci pozazdroscic :-)
Ja mam na szczescie ostatnio złapalam troszke słonca, bo mam ogrodek i czesto w basenie z Filipkiem siedze :-)

Zreszta musiałam nabrac kolorow, bo ide do siostry na wesele wiec musze sie jakos prezentowac, a nie blada jak sciana.

Agusia1982, ciesze sie ze juz jestescie razem, tak bardzo na to czekalas, a lot no coz ja nigdy nie leciałam samolotem :ico_wstydzioch:

Dana no zazdroszcze wakacji, pewnie sobie odpoczelas :-D

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

31 lip 2009, 14:52

Uwielbiam ciemne wlosy! to tak na poczatek :) jasne wlosy nigdy nie beda blyszczec tak jak ciemne! :)) super sa!
A zaraz Wam pokaze zdjecia z nad jeziora :)

[ Dodano: 2009-07-31, 16:13 ]
Na zdj sa moj brat, przyszla bratowa, siostra i ja ze zmanierowana mina :P
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2009-07-31, 16:13 ]
No i Nina oczywiscie i strasznie brudna woda :/

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

01 sie 2009, 22:04

:ico_szoking: :ico_szoking:
Co to nikogo nie ma :ico_szoking: :ico_szoking:
Więc stawiam :ico_kawa: :ico_tort: :ico_tort: tak na zachęte :-D
jetseśmy już na miejscu w norwegi! jest super!!!
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: no to teraz pełnia szczęscia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: miodowy miesiąc :-D :-D :-D :-D a za 9m miesiecy kolejny maluch :ico_oczko:
Yoanna super fotki nogi masz niesamowite :-D :ico_brawa_01:
u nas znowu awantura z teściem zgadnijcie o co ?? komary powiedział mi dzień dobry a potem zdjoł czapek antka i zapytał czy byłam z nim u lekarza a ja ze nie byłam tak spokojnie no i sie obraził Jarek mu powiedział ze Co lekarz powie ze go komar ugryzł i zeby z dzieckiem na dwór nie wychodzic okna nie otwierać normalnie :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: no i znowu mamy przewalone u teścia a ja jestem niedobrą matką :ico_olaboga: . Ide już spać bo nie mam już siły cały dzionek biegam za małym bo jego ulubioną zabawa jest branie ziemi , kamyczków, listków do buzi :ico_olaboga:

[ Dodano: 2009-08-01, 22:09 ]
a kupiłam Antkowi fotelik samochodowy ale ma radoche http://www.allegro.pl/item695421880_bri ... _reki.html

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

01 sie 2009, 22:52

witam z wieczorka!!! myślałam że coś mi szwankuje net że nie przychodzą wiadomości,ale jednak nie bo tu faktycznie pustki! :ico_szoking: :ico_olaboga:
slonko super ten fotelik,my tez juz sie przymierzamy do zmiany,ale narazie funduszy brak,ta przeprowadzka kosztowała nas majątek!!! :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: \
a co do teścia to :ico_puknij: sorki ale jakiś ten tendyś!!!! do lekarza z komarami!
kurcze ja bym musiałą cały czas chodzić! mój mały ciągle pogryziony,dopiero tu mniej! a w polsce miał całą buźkę pogryzioną!

u nas pogoda super,byliśmy nad wodą,ale tu jest pięknie,te widoki-niesamowite! cieszę się że znów tu jestem,chociaż mówiłam co innego!
jutro wrzuce fotki,bo dzis juz mi sie nie chce

dziewczyny meldować sie! :-D

[ Dodano: 2009-08-01, 22:53 ]
yoanna super foteczki a niunia -słodka księżniczka!

[ Dodano: 2009-08-01, 22:56 ]
a lot no coz ja nigdy nie leciałam samolotem
ja tez nie aż do teraz,i bardzo sie bałam ,przy stracie aż się popłakałam,ale to chyba pusciły mi nerwy,a teraz wiem ze nie ma czego się bać,tyle ze zimą to na pewno bym nie wsiadła~!!

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

02 sie 2009, 08:39

hej dziewuszki.

U nas nocka straszna mały płakał i płakał bo ta jedynka dalej sie przebija, juz jest ale taka kropeczka, wiec reszta wychodziła i tak go bolalo, wieczorem miał goraczke, i dałam mu czopka a dzis juz od rana lepiej :-D

slonko2008, dziwny ten twoj tesciu, jakis niepowazny chyba :ico_noniewiem: Agusia1982, ja moze dzis gdzies nad wode pojade bo słonko od rana prazy :-D

Miłego dzionka :-)

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość