Agusia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 128
Rejestracja: 08 mar 2007, 11:52

04 maja 2009, 09:26

Witajcie dziewczyny, długo sie nie odzywałambo znów zapomniałam hasła :ico_puknij:
U nas wszystko w porzadku tylko teraz Filip znów chory, od półtora msc był spokój i znowu go złapało, oczywiscie 30kwietnia wieczorem czyli na długi weekend, jakos sie przemęczylismy te 3 dnia. Gorączka, kaszel i dzisiaj jakby lepiej ale wybieram sie do lekarza, niech go obejży. Z nowych widomosci to to ze juz pożegnaliśmy pieluche-w końcu. Byłam w domu i zbarałam sie do tego, musze przynzac że bardzo łatwo poszło. Po ok 3 dniach to juz całkiem ładnie. Przez te pierwsze 3 dni moze ze 3 wpadki miał. jestem bardzo zadowolona. Ponadto Filip dostał sie do pzredszkola. Jestem super szczęśliwa, tak cięzko u nas o dostanie się do państwowego przedszkola a jednak sie udało-od września mam przedszkolaka-wiecie ten czas leci jak szalony :ico_szoking: juz takie duże te nasze dzieciaczki!!!
Ja czuje sie nieżle, od połowy marca jestem juz na L4, ponieważ 28 tyg bardzo skróciła mi sie szyjka musiałam duzo leżeć. Teraz juz ok ale filip nadal chodzi do żłobka zebym nie musiała za duzo za nim biegac i dotrwac do tego 38 tyg. Wysiada mi kregoslup i mam problemy z chodzeniem ale nie jest żle. nadal jest to dziewczynka choć ja uwierżyc nie moge i ciągle mam "czuja" na chłopca. Jak zobacze to uwierze :-D
Moniś mam nadzieje ze Kuba już zdrowy i czekam na wieści od alergologa.

Awatar użytkownika
moniś
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 210
Rejestracja: 14 kwie 2007, 00:25

07 maja 2009, 23:03

Kuba dostał wkoncu antybiotyk bo juz za długo ten kaszle i katar do tego a alergolok przesunoł wizyte i bedzie dopiero 30 maj jestem wscikła bo nie dosyc ze jest to jedna wizyta to jeszce miesiac pozniej trudno bedziemy musilei poczekac a w poniedziłek jdezimy do oklulistki bo oczko prawe uceika mu coraz bardziej . Powiedzcie mi dziweczyna jak to jest u waszych chłopaków ze stulejka bo mi lekraka powiedziła ze kuba ma i kurcze za chiny ludow nie che dac sobie cos z tym robic . Kurcze cigle cos i cigle cos z tymi dzieciaczkami .
Agusia ty juz ku koncowi sie zblizasz ja cie krece fajnie ale mnie nadal przeraza porod hihi.
A co do pieluszek to z mojm Kuba bedzie ciezko go odzwyczajc bo on mi mowi ze siku jak juz sie zesika w majtki juz probuje jakis czas ale jak mi juz majtek brakuje to papersa zakłądam juz nie mam siły do tego mojego smyka

Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

08 cze 2009, 23:34

Witajcie!!!

Strasznie długo mnie tu nie było, ale wiecznie coś :(, kończymy własnie remontować swoje mieszkanko i tak jakoś czasu brak, ale mam nadzieję, że jak skończymy to częściej się odezwę. Agusia dużo zdrówka Ci życzę i zbieraj dziewczyno siły bo przy dwójce jest już naprawdę sporo pracy. Tzn u mnie na początku było extra jak mały spał, a teraz Adrian ma już prawie 3 l., Martynka 8l. i kłócą się strasznie, biją i wogóle 0 szacunku do siebie już ręce opadają :ico_placzek: . Mam ochotę już iść do pracy ale przez kryzys moja firma się rozlatuje i nie ma do czego wracać, muszę więc się zebrać i szukać nowego miejsca. Siedze jednak już 3 l. w domu i zebrać się jest bardzo ciężko.

Moniś a co z tą alergią??? Jestes już po wizycie u Alergologa? Moja córa ma alergię dosłownie na wszystko i astmę, ale dzięki lekom opanowaliśmy chorobę i mała funkcjonuje całkiem normalnie.
Co do siusiana to mały opanował już wszystko także spokój z pieluchami mamy już z 3 m-ąc. Praktycznie z dnia na dzień opanował tą umiejętność, więc spodziewać się że lada dzień Kupuś również cię zaskoczy :) :-D . Co do stulejki to ja również miałam skierowanie do chirurga z podejrzeniem stulejki, ale nie poszłam bo wiem że zakończyło by się to odciąganiem napletka na żywca i potem trzeba już cały czas pilnować. ktoś kiedyś napisał mi na forum że ma 3 synów i ani jednemu nic nie robiła przy siusiakach. 2 z nich jest już dorosłych i wszystko jest ok. Wiem tez że u niektórych dzieciaczków zabieg jest potrzebny jeśli są częste zapalenia i przy siusianiu robi się balonik, jednak u nas jest ok więc nic nie ruszam.

Pozdrawiam was gorąco, ucałujcie dzieciaczki :-D

Agusia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 128
Rejestracja: 08 mar 2007, 11:52

11 cze 2009, 08:15

Dzięki Maju! Majeczka ur sie 02,06,2009, naturalnie w ciągu godzinki, bolało okropnie ale juz po wszystkim i jestem zadowolona bo nawet mnie nie nacinali więc czuje sie świetnie :-D
Na razie jest dobrze malutka bardzo grzeczna, je i spi (jak narazie), wiem ze praca zacznie się wtedy gdy będzie juz na tyle komunikatywna ze bedzie zabierac zabawki itd no ale teraz juz nie ma wyboru...oby tylko cierpliwości starczyło.... :ico_noniewiem:
Filip ostatnio ma okropne humory, o byle co się wscieka, wszytko ma byc po jego myśli a jak nie to sie drze i wyprawia jakies cyrki.. Nie ma to w związku z siostra bo już wcześniej tak było. Znowu mu się włączył bunt dwu/trzy latka :ico_olaboga: Narazie jakos sobie radzimy z nim i muszę przyznac ze juz troche sie orientuje ze jak powiem nie albo się zdenerwuje na niego to wie ze nic nie wskóra :-D Często i tak nadal próbuje :ico_oczko:
Aha siostra zafascynowanay i nie widac zazdrosci, tak na dobra sprawe mała prawie non stop śpi wiec on prawie nie czuje ze jest . traktuje ja jak ciekawostkę i cigle chce całowac i przytulac i gada ze to jego kochana siostrzyczka :ico_brawa_01: Słodkie to jest. Oby tak dalej. A co tam u Was dziewczyny?

Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

11 cze 2009, 22:33

Ojej Agusia jak ja pisałam ostatnio to ty juz byłaś po wszystkim :ico_szoking: , ale ten czas zleciał :ico_noniewiem: . Wielkie gratulacje :-D :ico_brawa_01: :ico_tort: z okazji narodzin córeczki. Dużo zdrówka Wam życzę, przespanych nocy i wogóle wszystkiego naj naj naj :-D Wybraliście śliczne imię :-) . Na zdjęciu jest taka malusia przy Filipku. Ale ślicznie wyglądają. Mój Adrian też ma ten paskudny okres i o wszystko się wścieka, także wiem przez co przechodzisz :). Jeszcze raz wszystkiego najlepszego :)

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

15 cze 2009, 08:11

Hallo dziewczyny.
U mnie skapo z czasem.Jestem od miesiaca w Polsce jest fajnie nie ma to jk u siebie w domu.Tylko zajec wiecej bo i ogrodek jest wiec trzeba sie nim zajac.
Wiktoria nareszcie odpieluchowana poszlo nam to dosc szbko w ciagu tygodnia zalapala ze trzeba wolac :ico_brawa_01: wiec pieluche zakladamy awaryjnie do spania i na podroze. Jula zaczela wstawac i raczkuje na caalego wiec wszedzie jej pelno.Wiec czasu na neta acoraz mniej .

Agusia ogromne gratulacje :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

15 cze 2009, 08:42

Szkrabuniu chyba u Wszystkich Mam krucho teraz z czasem, dziewczynki śliczne , pozdrawiam.

Awatar użytkownika
moniś
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 210
Rejestracja: 14 kwie 2007, 00:25

19 cze 2009, 12:47

Agusia GRATULACJIE wszytkiego naj lepszego

Ja tez długo tu nie zagladałm byam u arelologa i wszytko jest oki jak narazie jest zamały na jakiekolewiek testy powiedziała ze łąda ma skorke a co do tych obiawaow to byałchyba spowodowane jakims wirusem sama nie wim ale jak dostał antybiotyk to wszysko przeszło tearz znow ma katar cigle co mu jest i chyba juz wim od czego kupilismy auto z kimatyzacja i to chyba jet głaowna przyczyna tych przeziebien bo przeciez on tak czesto nie chorował a od stycznia cigle cos moze mi sie wydaje ze od tego
A co do pieluch to jeszce nadla chodzi w pampersach sam juz nie im jak go odłuczyc .
Maju dziekuje za rade o tej stulejce bo sma juz nie wiedziął co robic
pozdrawiam was

[ Dodano: 2009-08-04, 23:39 ]
dziewczyny pustki u nas od 1,5 miesiaca nik niew pisal co u was
u nas zapalnie ucha koljnie zreszta bylismy nad morzem i nie wim czy go tam nie zawiaol od 1,5 miesiaca walczylismy z uczuleniem połowicznym dopiero j poszm do lekrki prywtnie to przepisal leki po ktorych uczulenie zniknelo po 3 dnich . napiszcie co u wsas

Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

05 sie 2009, 20:41

Oj krucho z czasem ostatnio :(, lato bez urlopu, w nonono w kratkę, po ostatnich wichurach w Polsce zerwało nam pół dachu ! Także nie ma zbytnio o czym pisać.
Mam jednak pytanie jak z nóżkami u waszych pociech? Mam wrażenie że mój mały ma płaskostopie, jak wychodzi z basenu na suchy beton pozostawia ślady bez charakterystycznego wgłębienia. Ciekawa jestem jak jest u Was?

Chyba nie chwaliłam się wam jeszcze, ale od października w domu mamy pieska. Jest to mieszaniec rotweilera z wilczurem. Rodzice dostali go od wujka. Troszkę się bałam bo jednak to duży pies ale jest już po szkoleniach i jest słodki. Do dzieci nie przejawia wogóle agresji, mały może z nim robić dosłownie wszystko a jak płacze to ten duży pies chowa się do budy :-D . A wy macie jakieś zwierzątka w domu? Zresztą sami zobaczcie

Obrazek


pozdrawiam cieplutko :-)

[ Dodano: 2009-08-05, 20:43 ]
moniś a co to za uczulenie? Jakie leki dostałaś?

Margot
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:10

06 sie 2009, 20:24

Hej dziewczyny, u nas wszystko ok :)
Ania od września idzie do przedszkola i boje sie tego co bedzie... a jak Wasze dzieci ?
Co Wy o przedszkolu myslicie ?

Obrazek

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość