Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

05 sie 2009, 21:26

Agnies bardzo wspólczuję , a co do dziewczynki to radzę się brać do roboty :ico_oczko:

Ja tez mam za soba pracowity dzień. Mielismy z mężem jechać na zakupy, ale oczywiście rno mu się odechcialo i poszedl do pracy, wiec wzięłam się za sprzątanie. Umyłam okna w 2 pokojach, odkurzyłam, wyszorowałam łazienkę, ugotowałam obiad, pozmywałam i poprasowałam, popsrzątałam sypialnię, a teraz padam na twarz :ico_noniewiem:

ania25
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 534
Rejestracja: 22 mar 2007, 20:09

05 sie 2009, 21:44

kilolek tobie nie wolno się przemęczac :ico_nienie: a ty tyle sprzątasz, skąd bierzesz siły?

Nie było mnie dawno bo nie miałam siły pisać, Alicja ma znowu dużo bakteri w moczu i leukocytów i po raz drugi mamy 6-cio tygodniową kurację ANTYBIOTYKAMI i na końcu idziemy na 1 dzień do szpitala na badania czy ALA nie ma wady wrodzonej - refluksu, bo dlaczego ciagle jej sie to nawraca .
Ucze małą siusiać na nocnik, ale ona wcale nie chce usiąść i tak biegam za nią z mopem i wycieram . Ciekawa jestem czy tylko moja Alicja jeszcze siusia w pampersy, czy wasze słonka już robią i wołają na nocnik?

aniawlkp dopiero teraz zobaczyłam zmianę fryzurki :ico_oczko: ładnie i praktycznie super fryzurka na lato.

Pozdrawiam i przesyłam buziaczki.

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

05 sie 2009, 21:56

kilolek tobie nie wolno się przemęczac :ico_nienie: a ty tyle sprzątasz, skąd bierzesz siły?
z ochłodzenia :ico_haha_02: no i syyndrom budowania gniazda. Przy okazji stawiamm :ico_tort: bo dziś weszłam w 7 miesiąc a więc 3 trymestr :ico_haha_02:

Jutro ide na usg 3d to wieczorkiem będzie co pooglądać :ico_brawa_01:
Mam nadzieje, ze wieści ty razem będa llepsze, bo chyba Wam nie mówilam, ze mam cukrzyce ciążową i przez to malec wcale nie jest malcem tylko dużym chlopem, a biorąc pod uwagę zakleszczenie Kuby lekarz na razie nie wyraża zgody na poród naturalny :ico_noniewiem: :ico_placzek:

myszka105
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1223
Rejestracja: 27 kwie 2007, 20:30

06 sie 2009, 00:00

tylko moja Alicja jeszcze siusia w pampersy, czy wasze słonka już robią i wołają na nocnik?
moja Dominika juz od dawna sika na nocnik,nie musze nawet jej się pytać,siada i woła sama w nagrodę dostaje poł gumy mamba i bijemy jej gromkie brawa.Pampersa zakładam do spania i na spacer,od przyszłego tygodnia jak bedę na urlopie zamierzam wyjść na podwórko bez pampersa i uczyć ją chodzić bez niego nawet na podwórku,pożyjemy zobaczymy
ze mam cukrzyce ciążową
nie nic nie mówiłaś ale wszystko bedzie ok.nie tyn pierwsza i ostatnia z cukrzycą ciążową.
oki spadam spać bo rano czeka a mnie praca

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

06 sie 2009, 00:16

Ciekawa jestem czy tylko moja Alicja jeszcze siusia w pampersy, czy wasze słonka już robią i wołają na nocnik?
ja Kubie do wózka zakładam pampersa. W pam
w nagrodę dostaje poł gumy mamba i bijemy jej gromkie brawa
persie też wołą, ale ja nie zawsze go wysadzam, bo potem nie chce mi wrócic do wózka, ale jest bardzo niepocieszony jak się zsiusia w tego pampersa. Poza wózkiem mu sie nie zdarza się zsikać w majtki
w nagrodę dostaje poł gumy mamba i bijemy jej gromkie brawa
oj to niexle się tych gum obje w ciągu całego dnia :ico_haha_02:
ja Kuby tez nie pytam czy chce, sam mnie informuje

[ Dodano: 2009-08-06, 08:54 ]
witam z poranną :ico_kawa:
szlak mnie zaraz trafi, mówię Wam :ico_zly: od 20.00 wczorajszego ieczora wyje u sąsiada alarm :ico_zly: to juz ponad 12 godzin, a gorąco nie da się okien pozamykac

U nas zanosi się na upał. Duchota straszna. Ja jestem ledwo żywa. Czyli od dzisiaj do odwolania mieszkanie zarasta brudem, bo jak upał to ja nie mam siły nawet kurzy zetrzeć.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

06 sie 2009, 09:16

witam z :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa:

u mnie pogoda do d*** :ico_placzek: wczoraj było gorąco a dzisiaj szaro na dworze :ico_placzek: może się jeszcze wypogodzi :ico_noniewiem:

Agnieś81 współczuję [*]
tak mi się zachciało córeczki...
no to do dzieła :-D :-D :-D

kilolek to się napracowałaś :ico_sorki: a nie powinnaś aż tyle robić :ico_noniewiem: nie zamęcz się tylko :ico_sorki:
Alicja ma znowu dużo bakteri w moczu i leukocytów i po raz drugi mamy 6-cio tygodniową kurację ANTYBIOTYKAMI i na końcu idziemy na 1 dzień do szpitala na badania czy ALA nie ma wady wrodzonej - refluksu, bo dlaczego ciagle jej sie to nawraca .
:ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: oby się już to wyjaśniło i było dobrze :ico_sorki: :ico_sorki:
czy wasze słonka już robią i wołają na nocnik?
moja na początku niechciała w ogóle nocnika widzieć :ico_nienie: nawet płakała na jego widok :ico_olaboga: póżniej próbowałam ją sadzać zaraz po przebudzeniu,ale też nie :ico_nienie: w końcu puszczałam ją tylko w koszulce lub sukience w domu i na dworze bo już ciepło było,to osikała się nie raz :-D pytałam się jej jakoś co pół godziny czy chce siku,było nie :ico_sorki: a potem zauważyła,że my robimy na sedes to ona przez miesiąc wołała że chce na kibelek to musiałam ją sadzać :ico_noniewiem: teraz nocnik stoi w pokoju,a ona jak lata to jak chce jej się siku to sama sobie siada a potem się chwali że zrobiła siku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: na dworzu to kucnie i zrobi,a czasem na stojąco,ale ważne że już robi i idzie mniej pampersów :ico_sorki: :ico_sorki: jeszcze jak jedziemy gdzieś dalej samochodem,bądź na dłuższy wypad do sklepu to ma pampersa i do spania też :ico_sorki: ale myslę,że już niedługo nie będą potrzebne :ico_noniewiem:
ładnie i praktycznie super fryzurka na lato
dziękuję :ico_sorki: :ico_sorki:
weszłam w 7 miesiąc
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
mam cukrzyce ciążową i przez to malec wcale nie jest malcem tylko dużym chlopem, lekarz na razie nie wyraża zgody na poród naturalny :ico_noniewiem: :ico_placzek:
:ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: na pewno będzie dobrze :ico_sorki:

[ Dodano: 2009-08-06, 14:49 ]
pogoda się poprawiła,jest gorąco :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

drugie pranie się kończy prać,jeszcze 1 dzisiaj zrobię,a Hani ciuszki zostawię na jutro :-D

kolega A dał nam ogórki to dzisiaj muszę znowu z nimi walczyć :ico_sorki: ale jeszcze chyba w sobotę i koniec z nimi :ico_noniewiem:

na razie mam troszkę spokoju bo Hania śpi od godzinki i chyba z pół jeszcze pośpi :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

06 sie 2009, 20:53

Obiecałam Wam zdjęcia z usg 3d ale niestety nie będzie. Niestety czekalo nas rozczarowanie, bo raz że Michas sał w najlepsze, a dwa, ze spał zwiniety w kłebuszek - buźkę zaslonił prrzedramionkami, a brzuszek podciągniętymi nózkami. W rezultacie pooglądaliśmy sobie tylko pięknie ulozone raczki i nózki w jedne lini, łokietki i kolanka szkoda mi, no ale cóz tak bywa. Na kolejne już raczej nie pójde, bo to jednak sporo kasy. Ale na zwykłym przynajmniej sobie troszkę pooglądałam.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

06 sie 2009, 21:39

kilolek szkoda :ico_sorki: :ico_sorki: ale widać że mały psotnik ci rosnie :-D :-D

a ja dopiero skończyłam robić ogóreczki :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: zeszło mi z nimi :ico_sorki: :ico_sorki:

Hania teraz zjada kolacyjkę i zaraz ją chyba położę spać :ico_noniewiem: w końcu cały dzień szalała z psinką :-D

myszka105
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1223
Rejestracja: 27 kwie 2007, 20:30

07 sie 2009, 00:06

stawiam . bo padam na ryjek.
jutro sie odezwe

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

07 sie 2009, 10:02

dzień doberek :-D

[ Dodano: 2009-08-07, 10:22 ]
kilolek wszystkiego najlepszego :ico_tort: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2009-08-07, 19:19 ]
witam
ja tylko na chwilkę :ico_sorki: :ico_sorki:

zapraszam na grilla :-D
Obrazek

a tu moje dziecko podczas zabawy
Obrazek

ten z prawej bez koszulki to mój brat :-D a ta w zółtej koszulce to kuzynka :-D
Obrazek

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość