Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

06 sie 2009, 13:35

heja!
na początku yoanna ogromne brawa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Twojej małej zdolniachy! po prostu szok :ico_szoking: jak to superowo wyglada,jak taki malutki człowieczek sobie chodzi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

u nas superancko,byliśmy wczoraj nad wodą bo upały nas dopadły :-D mały był w swoim żywiole super się bawił w błotku i piaseczku i w wodzie,szalał na czworaka i nie przeszkadzały mu nawet kamienie na dnie które wbijały się w kolanka :-)
miałam wrzucić fotki ale jakos mi sie nie chce :ico_haha_01: lenia tu mam bo nic mi sie nie chce~! :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-08-06, 13:49 ]
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

ahhh póki mały śpi tio wkleiłam bo potem to nawet nie mam jak :-D

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

06 sie 2009, 15:16

Czesc dziewczyny :))

Wiola jaka sukienke znalazlas? Ja wciaz nic nie moge znalezc :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: no i u nas mam nadzieje, tez tesciowie zostana z Nina (tzn do 21 bedzie z nami a pozniej ja zawioze - wiec dla Niny tez szukam sukienki)

A my wczoraj musialysmy najpierw jechac na pogotowie z sasiadka bo jej maly 8 miesieczny syn wsadzil jej palec do oka i uszkodzil rogowke, no i jezdzilam z nia po szpitalach i przychodniach szukajac okulisty, a pozniej poszlam na chwile do pracy sprawdzic kilka dokumentow.
Dzis wrocilysmy od sasiadki ktora poczestowala nine zupa pomidorowa i mala zjadla cala miseczke! Wiec sasiadka zadowolona, ze zupa smakowala a ja tymbardziej bo ona w ogole nie chce jesc takich rzeczy :D
Teraz mala spi, ja rano posprzatalam cale mieszkanie, zrobilam obiad, wiec teraz jak sie obudzi to idziemy na spacer - sprzedalam wozek i zamowilam na necie spacerowke - no zobaczymy jak bedzie wygladac - troche sie boje :ico_szoking: :ico_szoking:

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

07 sie 2009, 08:02

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Filipa i Niny
Ja dzis stawiam :ico_tort: :ico_kawa: na 10 miesięcy Antka
U nas bez zmian dziś jedziemy za sukienką bo dalej nie mam :ico_placzek: a impreza coraz bliżej chiałam kupić tą ale ktoś mnie ubiegł :ico_placzek: :ico_placzek: http://www.allegro.pl/item701112504_apa ... ml#gallery
http://allegro.pl/item681628040_b_young ... ml#gallery

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

07 sie 2009, 08:51

Czesc :)))

Slonko Bardzo ladna i jedna i druga sukienka :)
Agusia naprawde fajnie ze juz jestescie razem i ze jestescie szczesliwi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Niedlugo Marta wroci nie? :)
Ja ide na sniadanie, milego dnia

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

07 sie 2009, 10:49

hej dziewuszki :-D

Sto lat dla Antosia :ico_tort: :ico_tort: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
sukienki super, chociaz ja raczej nie gustuje w długich, ale kroj bardzo ładny.

yoanna, ja sobie kupiłam taka zwykła koloru mozna powiedziec szafirowego, do kolan, na ramiaczkach. Pod biustem jest tak jakby sciagnieta paskiem i potem juz taka zwiewna :-D no mnie sie podobała, kupiłam w sklepie.

Zreszta zobaczycie fotki, a i jeszcze musze dodac, ze sie obcielam na krotko, znaczy dla mnie to jest krotko :-) tak na nie całe do ramion, no ale to tez zobaczycie po weselu.

Agus zdjecia super, ciesze sie waszym szczesciem :-D

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

07 sie 2009, 19:28

Ja nie moge sie doczekac fotek :DDD

Najlepszego dla Antka! :)

A ja szukam i szukam i znalezc nic nie moge :(
Zamowilam wreszcie moj wozek :D Silver Cross Fizz ECLIPSE ten ktory Wam pokazywalam chyba, wzielismy szaro czarny :) oby byl spoko, bo nie ogladalam go na zywo :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Poza tym musze sprzatac bo tesciowie moga jutro wpasc - w ogole moj M ma dzisiaj ostatni dzien w pracy i od jutra do 15 wrzesnia ma wolne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE :D:D:D:D

A Nina ma manie przenoszenia wszystkiego z miejsca na miejsce - wchodze do kuchni i pytam co tu robi to wiadro - a moj M mowi, ze Nina je przyniosla :ico_szoking: na tarasie dzis na kamieniach znalazlam pilota od telewizora (dobrze ze mi sie pranie przewrocilo bo wialo, bo pewnie by tam lezal na sloncu - a dodam,ze do nas na taras musi zejsc ze schodka, a zeby wejsc na niego musi przejsc przez 20cm prog...) i nie mam zielonego pojecia kiedy ona go tam zaniosla :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Buty z przedpokoju leza w calym mieszkaniu, gabki i plyny sciaga z wanny i rozwala po dywanie, dzis chwycila torebke po herbacie z mojego talerza i rozwalila cala na lozko, podloge i na siebie - a jak pozamiatalam to chwycila zmiotke i szufelke i rozwalila znowu (a ja odwrocilam zwrok na pol sekundy!!!)

Wyglada komicznie ogolnie rzecz biorac jak przenosi te rzeczy ktore sa dwa razy wieksze od niej ;)

Awatar użytkownika
myszka 81
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 254
Rejestracja: 10 cze 2009, 17:19

07 sie 2009, 22:06

zrobiłam parę fotek i wkleję zaraz

zabawa nad jeziorem
Obrazek

Obrazek
smaczny sen
Obrazek
Uwaga idę !!
Obrazek
Obrazek
broję
Obrazek


Obrazek
A to jest pchacz
Obrazek
No złap mnie
Obrazek

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

08 sie 2009, 21:39

Zamowilam wreszcie moj wozek :D Silver Cross Fizz ECLIPSE ten ktory Wam pokazywalam chyba, wzielismy szaro czarny :) oby byl spoko,
będzie fantastyczny nic się nie martw
Zreszta zobaczycie fotki, a i jeszcze musze dodac, ze sie obcielam na krotko, znaczy dla mnie to jest krotko tak na nie całe do ramion, no ale to tez zobaczycie po weselu.
czekamy na fotke pewnie bardzo ładnie wyglądasz w tych włoskach
Dzis wrocilysmy od sasiadki ktora poczestowala nine zupa pomidorowa i mala zjadla cala miseczke! Wiec sasiadka zadowolona, ze zupa smakowala a ja tymbardziej bo ona w ogole nie chce jesc takich rzeczy :D
no bardzo fajna sasiadka nie dziw się Ninie ze jej smakowało u kogoś smakuje lepiej
Antek też ostatnio u pradziadków rybe jadł i ziemniaki prababci brał a w domu ziemniaki nie są smakowite :ico_noniewiem:
zrobiłam parę fotek i wkleję zaraz
bardzo piękne fotki Oskarek jest przesłodki
Antek zrobił nam dziś niespodzianke i to wielką chodzi i to jak duzo a najlepsze ze w ręku trzyma wiaderko i łopatke i tak sobie drepta normalnie miałam :ico_placzek: i w dodatku cała rodzinka siedziała i widziała jak idzie normalnie wszyscy byli bardzo wzruszeni a Jarek to chiał płakać nawet ja widziałam jaki był wzruszony szok
A i jężdzimy na rowerku Antek ma fajny holenderski fotelik Jarek kupił mu kask i jeżdzimy narazie tylko w krótkie trasy .Troche sie boje o jego kręgosłup ale fotelik jest od 9 miesiąca (9kg - 13 kg ) taki na kierownicy zamontowany .To jest naprawde super sprawa teraz to dopiero mamy wycieczki :-D :-D Antek już nie chce siedziec w wózku , chce tylko chodzić i chodzić a mi już kręgosłup pada :ico_noniewiem:
ide spać bo padam na ryjek :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

09 sie 2009, 11:51

cześc dziewczyny no świetne zdjęcia super wasze maluszki wygladają i mamusie też :ico_brawa_01:
słonko ślicznesukienki :ico_brawa_01:
A ja bylam w pracy na treningu i bardzo się podobalo mi ylabym sekretarka :-D dwa razy w tygodniu praca u polki w takim biurze ktore pomaga innym w zalatwianiu formalnosci jakies zasili i wogle tlumaczenia przysiegle, sama mi zaproponowala prace i tak sie jakos potoczylo wiec zobaczymy czy mnie przyjma jak tak to zwalniam sie z mojej starej roboty i tak nie mam tam zadnych godzin pracy dopiero cos od wrzesnia a ne mam zamiaru pracowac do 23 tak jak kiedys, sytuacja sie posula z moja szefowa ona jakies problemy mi chore robila nie chciala dac nam zaswiadczenia za na obecna chwile jestem u niej zatrudniona ale nie mam zadnych godzin no mowie wam masakra taka nie mila sie zrobila ze na sama mysl o powrocie tam do pracy to mi az ciarki przechodza.

[ Dodano: 2009-08-09, 11:54 ]
slonko2008,
brawa dla Antosia za pierwsze kroczki ja juz sie nie moge doczekac kiedy moj maly urwis zacznie chodzic

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

09 sie 2009, 17:23

ale pustki..... :ico_olaboga:
stawiam :ico_tort: za wczorajsze 10 miesiecy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

fajne fotki, no i zbiorowe gratulacje wszystkim solenizantom :ico_brawa_01:

...mam nadzieje ze jak zaczna nam Bejbiki konczyc roczek, to sie zbierzemy do kupy, wakacje sie skoncza i zacznemy wiecej pisac :ico_noniewiem:

u nas po staremu, Al non stop wstaje i przemieszcza sie nieco przytrzymujac np lozka czy szafek. Nauczyl sie podawac raczke na przywitanie :ico_brawa_01: no i walczymy z kupsztalowaniem na nocnik :-D
pod koniec sierpnia przeprowadzamy sie do nowego mieszkania i zapisuje sie na mega silke z basenem :ico_brawa_01:

pozdrawiam goraco!!!!

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość