Awatar użytkownika
Tagar
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 413
Rejestracja: 14 mar 2007, 00:34

07 sie 2009, 21:48

Olala! To juz chyba lada minute! Nawet nie lada dzien!
Moja bratowa tez nie czula skorczy a miala juz porodowe... nie wiem jak to mozliwe :)
Ja pojechalam do szpitala bo mnie cos bolalo - jak wyrostek, ale w samochodzie sie zaczelo. W szpitalu mialam juz 5 cm. Wiec faktycznie idzie to szybko. Uwazaj na siebie i nie jedz za pozno, bo drugie dziecko idzie znacznie szybciej!!!

A ja dzis malego do domku przywiozlam!!! Spi sobie smacznie w lozeczku. Hania fajnie zareagowala - caly czas glaskala go po glowce. Za to maz mnie tak zdenerwowal ze mialabym ochote sprac go na kwasne jablko. Faceci czasami mnie tak zaskakuja ze mi dech zapiera :ico_puknij: Nie bede pisac co wywinal, bo tylko na nowo sie zdenerwuje, ale gdyby nie byl moim mezem, tylko chlopakiem to wiecej by mnie nie zobaczyl po takim zachowaniu grrrrrrrrrrrrrrrrrr

Awatar użytkownika
Beata_Tychy
Wodzu
Wodzu
Posty: 14131
Rejestracja: 20 lis 2008, 23:20

07 sie 2009, 21:56

Tagar, Samuel juz domku superr :ico_sorki: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a siostrzyczka sie bedzie dzielnie opiekować :)

dawaj co nawywijał Twoj , pochwal sie :-D oni maja czasem takie pomysly
wczoraj znajoma wpadla i Krzys spal
a ona ze chce zeby nie spal tylko oczy otworzyl no to T. wielce madry lap go na rece i gada by wstawal jak sie wydarlam
dobrze ze Krzys nie zwarza uwagi na Krzyki
ale z dziecka nikt młpki w ZOO nie bedzie mi robił :ico_zly:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

07 sie 2009, 21:57

hej dziewczęta, niedawno wróciliśmy do domku :-D byliśmy na boisku ze znajomymi, ich bliźniakami i z psami :ico_haha_01: było świetnie :ico_oczko:

brzuch mi sie stawia raz na jakiś czas i puszcza, miałam dziś pare skurczyków :ico_brawa_01:
wracałam do domu autem (jak wiecie jeszcze nie mam prawka) no ale trzeba było przypomniec sobie jak sie jeździ, i jak wsiadłam do auta to ze stresu dostałam takiego skurczu od kregosłupa ze na chwile zamarłam... potem sie wyluzowałam, objechałam kółeczko w parku i fru trasą do domku ze 100 na liczniku :ico_oczko:

wykąpałam Hakera bo wytarzał sie w jakiejs padlinie, zamówiłam pizze na kolację i ululałam już naprutego Przemka do snu

ach, byłam w billi na chwilkę i kupiłam kocyk do wózka taki grubszy za 19,90zł :ico_oczko: śliczny :-D

Becia przyzwyczaisz sie :ico_oczko: ale nie mozesz tak reagować... musisz zaufać swojemu T, przecież on Krzysiowi krzywdy nie zrobi, nie mozesz odsuwać go tak bardzo od opieki, musi wiedzieć ze mu ufasz... jak sama go odsuniesz od opieki nad małym to zobaczysz ze niebawem tego pozałujesz, bo mały jak zechcesz wyjsć na solarium to będzie panikował jak bedzie miał zostać z ojcem, bo poprostu nie bedzie miał z nim więzi i nie bedzie sie czuł bezpiecznie, bedzie mamisynkiem a tego chyba nie chcesz :ico_nienie:

wiem, ze łatwo sie mówi, ale dostalam takie rady od doswiadczonych mam i zamierzam pod byle pretekstem zostawiać małą z Przemkiem, z resztą on powiedział że on rano zajmie sie wychodzeniem z psem ale jak wróci z pracy to zostaje w domu z małą a ja wtedy wyprowadzam Hakera i chodzę na zakupy, a wiem ze on sobie poradzi, bo ma większe doświadczenie ode mnie, wychował prawie siostrę...
poza tym chce wrócić na basen po porodzie :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-08-07, 22:05 ]
Tagar, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: super ze Maluszka masz już w domku, dawaj fotki słodziaczka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Żaba
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1001
Rejestracja: 06 lip 2007, 22:19

08 sie 2009, 06:41

Zaglądam do was która jestem w kolejce, ale widzę, że na razie nic się nie ruszyło.

Tagar, super, że dzidzia już w domku. Teraz to już z górki. I fajnie, że Hania tak zareagowała. Ciekawe jak będzie u mnie. Pewnie będzie zazdrość, bo niby Oliwka kocha dzidzię, ale wszędzie chce z nią na chwilkę, na kocyku dzidzi na chwilkę, na krzesełku na chwilkę, pewnie do cyca też będzie chciała na chwilkę :-) . Zobaczymy za miesiąc.

Beata_Tychy, izuś ma rację. Trzeba zaufać mężowi , bo to 2 osoba po mamie, która wie najlepiej. Facet oczywiście strasznie panikuje, ale trzeba go zachęcić i będzie super. Ja do kąpieli Oliwki zmusiłam męża wmawiając mu, że strasznie boli mnie kręgosłup. W końcu się zdecydował. Chyba tego bał się najbardziej a ona czuła się bardziej bezpieczna w dużych dłoniach. Jak wróciłam do pracy to opiekowaliśmy się małą na zmianę (bo pracowaliśmy wtedy obydwoje na zmiany). Bał się oczywiście jak to będzie, ale poradził sobie świetnie, łącznie z odgrzewaniem mojego mleczka.Mój mąż jest osobą, której najbardziej ufam przy opiece nad dzieckiem. Nie babci :ico_nienie:

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

08 sie 2009, 07:31

Witam sierpnióweczki!!!! Widze ze Rybcia juz w szpitalu wiecie co u niej ?

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

08 sie 2009, 07:51

witam sie z :ico_kawa: .
Moja mała w nocy znowu robiła mamusie w balona. Musze z nią poważnie porozmawiać bo tak dalej być nie może.

Awatar użytkownika
megi5566
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3536
Rejestracja: 04 lis 2008, 12:04

08 sie 2009, 08:26

Witam sie i ja.
Tagar, super wiesci, czekamy na fotki Samuela!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

izuś_85, wariatko Ty jedna, 100 na godz!!!!! :ico_nerwusek: :ico_nerwusek: w 9 miesiacu?! Chcesz szybciej urodzic, czy co? :-P

olala, ale sie meczysz, a ta mala to taka uparta, ciekawe po kim??? :ico_oczko:
moim zdaniem jak masz juz rozwarcie i skurcze, to powinni Cie zatrzymac i dac kroplowke a nie tak w balona robic! W takim tempie to do pazdziernika nie urodzisz :ico_sorki: :ico_puknij:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

08 sie 2009, 08:30

cześć kobietki :-D

ja również witam się ze śniadankiem i kawusią :ico_kawa:

wieczorem dopadły mnie dwa skurczybyki i znów cisza, w takim tempie to ja bede wrześniówką :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

olala, ja z moją codziennie rozmawiam poważnie i jak narazie zero reakcji na moje prośby :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: nawet szantażowałam ją troszkę że ma taki śliczny pokój a nie chce do niego sie wprowadzić :ico_oczko:

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

08 sie 2009, 08:31

megi5566, całą noc co chwile sobie mówiłam, ze jeszcze jeden skurcz i wstaje i jade do szpitala. I w ten sposób kolo godz. 3 zasnełam i jak sie przebudzałam to juz skurczy nie było. A były od ok.godz. 21 co 7-10 minut. Troche żałuje, ze w końcu nie pojechałam, bo mysle, ze by mi przebili pęcherz i byłoby juz po. Jeśli dzisiaj w nocy to sie powtorzy to od razu chce do szpitala. Juz wczesniej zapobiegawczo Asie odstawie na noc do siostry.

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

08 sie 2009, 08:32

izuś_85, wariatko Ty jedna, 100 na godz!!!!! :ico_nerwusek: :ico_nerwusek: w 9 miesiacu?! Chcesz szybciej urodzic, czy co? :-P
jakbym trasą jechała 50km/h to by mnie pały zwineły, tam jest zakaz jazdy poniżej 40 :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

[ Dodano: 2009-08-08, 08:33 ]
olala, no plan dobry moze sie zlitują :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość