Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

10 sie 2009, 09:55

no bo pisałam wam, że mimo że P. jest w domu to i tak wożę Majkę do niani??? On nie będzie z nią siedział :ico_szoking: :ico_placzek:
wlasnie mialam juz kiedys zapytac o to,
a niby dlaczego nie chce z Majka siedziec? nie radzi sobie?
kobieta musi isc do pracy, a dodatkowo niemało pracy czeka ja w domu i jeszcze dziecko/ci i daje sobie ze wszystkim rade a facet tylko praca i nic wiecej :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

[ Dodano: 2009-08-10, 09:57 ]
Jagna, ooo..... nowa fotka w podpisie, fajna :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-08-10, 10:02 ]
biorę się za robotę
ja też musze... :ico_noniewiem:
ja juz od samego rana wzięlam się, juz jedno okno umyte zaraz biore sie za drugie. A jeszcze wczoraj bylismy u wujka i przywiezlismy reklamowe buraczkow i jablek, bede robila do sloikow a tak mi sie nie chce :ico_olaboga: .

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

10 sie 2009, 10:04

Jagna, ooo..... nowa fotka w podpisie, fajna

:ico_sorki: :ico_sorki:

ja juz od samego rana wzięlam się, juz jedno okno umyte zaraz biore sie za drugie. A jeszcze wczoraj bylismy u wujka i przywiezlismy reklamowe buraczkow i jablek, bede robila do sloikow a tak mi sie nie chce .

Ty to jestes pracus...

ja mam ogory do zrobienia... :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

10 sie 2009, 10:28

Iwona H, bo każdy facet to nonono, mój P. uważa że przecież ja nic takiego nie robię - nosz qrwa niby leżę w pracy i w domu całymi dniami :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Jagna30, faktycznie superowskie zdjęcie w podpisie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Emi też ma bardzo duże oczy :-)

ehh P. jak chodził do pracy to go nie było w domu całymi tygodniami więc nie wstawał do d dziecka, a ja wstaję rano do pracy i z P. spi od brzegu na kolejki - paranoja.

Wiecie co mam coraz to wieksza ochote kopnąć go w nonono, tak mnie wnerwia że mała bała.
Nic go nie intersuje tylko jego sprawy, jego pływanie, jego garaże i ogród - w domu jest dopiero po 19 a o 19,30 kapiemy Majkę - mówię mu i jak grochem o ścianę.
Ja już nie wytrzymam tego dłużej, zaczynam się podłamywać :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

10 sie 2009, 11:47

Ty to jestes pracus...
aj...., ktoś musi
bo każdy facet to nonono, mój P. uważa że przecież ja nic takiego nie robię - nosz qrwa niby leżę w pracy i w domu całymi dniami :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
u mnie jest to samo,
wiesz, póki sami tego nie będą robić nigdy nie zrozumieją
mój już powiedział,że jak będzie miał urlop to przez pierwszy tydzień będzie spał :ico_nienie: , pocieszyłam go,że przejmuje wszystko to, co ja robię codzienne łącznie z zajmowaniem się dziećmi.
A najbardziej wkurza mnie to jak wysyłam go na spacer z dziećmi a ten zamiast pójść gdzieś z nimi, pochodzić na świeżym powietrzu, to zawsze pójdzie do swojej babci dalej kisić dzieci w domu. Zawsze po takim spacerze jest kłótnia w domu :ico_zly: Ale nie przegadasz!!! Taki uparty.

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

10 sie 2009, 12:21

Iwona H, mój P. zawsze do mnie mówi - to powiedz mi co mam zrobić - a jak mówię to on na to że jest 'przynieś, wynieś, pozamiataj" - :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
O opiekę nad Majką zawsze się kłócimy, wczoraj jak gotowałam obiad musiałam ryknąć na niego żeby odszedł od komputera i pobawił się z dzieckiem, Maja cały czas stała przy bramce w kuchni i miączała do mnie :ico_zly:
dostaliśmy obraz od mojego brata na imieniny i wyobraź sobie kochana że do tej pory lezy za komodą, bo nie ma czasu wywiercić dziur - dzisiaj jak nie będzie wisiał wypierdolę go razem z tym obrazem - mam takie nerwy że szok, do tego okres i biegunkę - kurwica mnie strzeli za moment!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dobrze że szefa nie ma w biurze, chyba byśmy się zabili :-/

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

10 sie 2009, 12:51

Czesc dziewczyny :)))

Jagna, Twoja coreczka wyglada slicznie na tym zdjeciu :))) slodziutko i te niebieskie oczy :OOOO

A Majka faktycznie wyglada, juz jak maly dorosly czlowieczek :D i z tym mopem, rozwala :D:D:D

A ja wkleje Wam posta z wrzesniowek, co prawda nie lubie sie powtarzac i napisalabym do Was osobno, ale tyle sie opisalam, ze juz pewnie i tak bym sie powtarzala ;)


A ja na poczatek napisze Wam ze uwielbiam kawalek Ewy Farny Cicho (pewnie juz to pisalam ;) - nie lubie polskich wykonawcow a ten mi sie tak podoba ze moglabym go sluchac i spiewac non stop. :)))

Po drugie zwalili nam sie tesciowie z siottra mojego M i corka i mezem na weekend - wiec bylam zupelnie odcieta - znowu powiadomiono mnie dzien wczesniej i do tego ze robie impreze urodzinowa dla malej - bo konczyla 6 lat - ale wszystko oni zorganizowali, my co prawda na szybciora musielismy jechac w sobote rano po prezent i jakies zakupy no i gruntowne sprzatanie of course - ale bylo przyjemnie, duzo jedzenia no i Nina dostala duzo zabawek i co najwazniejsze sliczny stroj kapielowy zz Zary, sliczne spodnie rurki z Zary i sliczne bolerko z Zary (w ogole przecenione spodnie z 70zl na 19 i bolerko z 75zl na 19 :O) MASAKRA! :)) a wyglada cudnie, taka mala nonono z takimi waskimi nogawkami i jeszcze ta szarfa piekna mniammm chcialam jej to ubrac na wesele, ale zaczne juz w najblizsze chlodne dni, bo musi korzystac poki jest :))))

Poza tym moj M ma miesiac urlopu - wspominalam o tym? Ja przestalam chodzic na silownie bo nie mam kiedy :ico_olaboga: :ico_olaboga: teraz chcemy wyjechac na urlop, wiec nie kupuje karnetu, ale za mala nabiegam sie za kilkoro :PPPP

Przyszla moja kurtka skorzana ktora zamowilam na interencie, spoko jest ale myslalam ze bedzie bardziej obcisla - pewnie przez to ze miejsce na piersi jest puste ;) hihi

No i czekam na wozek ;( nie ma go i nie ma, a ja nie moge sie doczekac, pewnie jak przyjdzie to cos bedzie z nim nie tak - zawsze tak mam jak bardzo chce cos "dostac" :D

Mala spi, a ja mam troche dokumentow do zrobienia bo znowu dostalam partyjke, wiec popracuje troche jeszcze na moje wakacje :)

Ide pomyc podloge poki mala spi a meza nie ma Achhhhhh i przesylam Wam fotki - tesciowa zrobila tort (podobny pokazywaly dziewczyny na sierpniowkach z lalka barbie - ale znalazla przepis na banalna sukienke - z pianek marshmallows (tak sie pisze? :ico_noniewiem: ) - podgrzewa sie ja z odrobina wody, a pozniej rozrabia z cukrem pudrem - podsypuje maka ziemniaczna i walkuje, pozniej zdmuchuje make i jest - my nie musialysmy tej maki dodawac, rozwalkowalo sie pieknie, do tego mialysmy cukierki zlote do jedzenia, rozyczki, zrobilam kokardki i wyszedl cudny tort, naprawde :))) no i zdjecie Niny w nowym stroju kapielowym - ale wydaje mi sie,ze troche jak moze gryzc przez te sznurki :/

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2009-08-10, 13:57 ]
BTW: tez mam @ i tez sie wkurzam na mojego M :D ale to chyba ja jestem taka jak Wasz maz - bo ostatnio poprosil zebym wymyla malej rece, a ja bylam czyms zajeta i mowie, ze juz i stoje - no wiec sam sie wkurzyl i poszedl umyc - no ale czemu nie zrobil tego odrazu? Tlumaczyl,ze skoro powiedzialam ze pojde to czekal az to zrobie... a druga kwestia ubieral malej buty idac na spacer i sie meczyl bo wiercila nozkami, a ja stalam obok i mu nie pomagalam - dopiero pytam czy pomoc - a on do mnie ze moglam pomyslec wczesniej i to zrobic - wiec mowie ze trzeba bylo pomyslec i zapytac ;) ale nie narzekam, bo zmienia pieluchy, opiekuje sie nia, i ostatnio jak sprzatal lazienke to krzyczal na mnie, ze sciemniam i zebym sie nie wysilala i nie udawala ze sprzatam tylko zajela sie mala zeby nie marudzila, bo robiac dwie rzeczy na raz nie robie zadnej porzadnie - troche mial racje, ale ja chcialam zeby bylo czysto i pieknie i jednoczesnie Nine musialam bawic - nie zdazylibysmy posprzatac mieszkania przed przyjazdem gdybym nie robila 2 rzeczy jednoczesnie przeciez :( no i wciaz mi mowi, ze moje sprzatanie to ogarnianie mieszkanie albo uporzadkowanie rzeczy - bo nie czyszcze szafek tam gdzie ich nie widac :[ bo nie myje frontow mebli kuchennych (a nie widac na nich brudu :P wiec robie to raz na 2 tygodnie:) itd itp, a najgorsze jest to jak mnie denerwuje bo nie chce mi pomoc szukac noclegu, bo twierdzi, ze skoro ja mam kase na wakacje, to ja mam wybrac a on sie nie bedzie mieszal :ico_szoking: :ico_szoking: a jak wybiore jakis do nonono hotel/apartament/cokolwiek to tez bedzie moja wina :ico_placzek: no ale nic :D bede twarda - jest ryzyko jest zabawa - chociaz nie z dzieckiem :ico_placzek: bo przeciez tyle kwestii trzeba przy malej rozwazyc :(

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

10 sie 2009, 18:14

hej dziewczyny :-) doczytalam Was.. uff

rano mnie nie bylo, bo poszlam do Gibu z malym, na spacer i przy okazji do sklepu.. spotkalam kumpele i umowilam sie na jutro na kawe :-) w ogole, jej mala rosnie (sledze jej rozwoj od czasu narodzin) i dzisiaj sie do mnie po raz pierwszy usmiechnela :-D ale mialam radoche...

co do mamusiowych dzieci to moj maly tez taki jest, jak mu znikne z pola widzenia, to jest ryk :/ chociaz dzisiaj w autobusie zepsuly sie drzwi i byla tylko taka waska szpara, no i musialam zlozyc wozek, zeby dostac sie do srodka... jakas kobita zaoferowala sie, ze potrzyma Jasperka i nie chciala mi go pozniej oddac :-D posadzila go sobie na kolanach i sie z nim bawila, ja stalam obok i trzymalam ten cholerny wozek, w sumie bylo mi to na reke, bo Jasper to ja szarpal za wlosy, a nie mnie :P
nie plakal, chyba mu sie podobalo... co prawda widzial mnie caly czas, pewnie jakbym sie gdzies schowala, to by sie zaczelo ;-)
no bo pisałam wam, że mimo że P. jest w domu to i tak wożę Majkę do niani??? On nie będzie z nią siedział
:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
no jak to?? to co on robi calymi dniami?? ja bym sie niezle wpienila... :ico_zly:

moj tez uwaza, ze zajmowanie sie dzieckiem, to jest moja praca i nie jest jakis bardzo chetny do pomocy.. jak prosze, zeby zmienil pieluche, to pyta czemu ja tego nie moge zrobic :ico_puknij: i czasami mu mowie BO NIE, bo to tez Twoje dziecko.. wtedy jest wielce obrazony, ale to robi... w ogole, kiedys karmil Jasperka wieczorem, teraz juz nic nie robi, bo Jasper ostatni posilek je ok. 20 i oczywiscie ja go wtedy karmie.

aa i tez jestem na niego teraz cieta, bo tez go nic nie obchodzi... w weekend to on musi wypoczywac :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
ja oczywiscie nie mam prawa do odpoczynku,bo przeciez zajmowanie sie dzieckiem i domem to sam odpoczynek, relaks i w ogole slodkie nicnierobienie :ico_olaboga:

a w piatek przylatuje jego mama, bedzie mial 2 sluzace :ico_zly:

[ Dodano: 2009-08-10, 18:15 ]
aha, yoanna, torcik przepiekny!

a Nina uroczo wyglada w nowym stroju :-)

Jagna30, fajne zdjecie w podpisie, nareszcie widac "aktualna" Emilke! :-)

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

10 sie 2009, 19:22

yoanna, piękny torcik :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , teściowa ma talent
A i strój Niny jest super :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

10 sie 2009, 20:03

Witam. omalu was doczytuje zaczelam od konca :-)
Tak wiec torcik wyglada fajowo :ico_brawa_01:

Widze ze narzekacie na mezow :ico_olaboga: Ale te typy to tak maja moj tez niechetnie zostaje z dziewczynami.Chociaz teraz jak przyjezdza tylko na weekendy to mu je poprostu wpycham i nie ma gadania :-) NIech sie dziecmi zajmuje. A zreszta Wiki to juz sama leci do taty wiec sie nie moze wymigac :-D

A dzis moja tesciowa miala debiut zostala sama z Jula na 4 godzinki bo ja zalatwialam pare spraw w urzedzie. No i nawet daly sobie rade.
A ja po tej bieganinie po urzedach (przerejestrowuje samochod) padnieta jestem wiec znikam i milego wieczorku zycze.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
A i dla Pulinki
Ostatnio zmieniony 11 sie 2009, 19:47 przez szkrab, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

10 sie 2009, 23:46

szkrab, ale Twoja Jula ma już dużo ząbków :ico_brawa_01: chyba najwięcej wśród sierpniaczków

a i dziękujemy za życzonka (domyślam się,że to życzonka bo coś nie wyszło)

Jeszcze kilka godzinek i będzie roczek :ico_brawa_01:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość