Awatar użytkownika
Pantofelek_84
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 07 cze 2009, 14:53

10 sie 2009, 11:14

a ty sama wychowujesz dziecko? Nie mowilas o tym mezowi??? a może jestes znowu w ciazy , i to jakis jednorazowy wypadek????

Niunia291
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 30 sie 2009, 12:00

22 lis 2009, 00:49

moze to byc cos z sercem, albo po prostu jestes przemęczona. w tym drugim przypadku polecam picie Floradixu- jest specjalnie dla przepracowanych i przemęczonych kobiet. Uzupalnia zelazo i in witaminy i chce sie po nim znow zyc, wraca energia. Pewnie duzo sie zajmujesz synkiem, prowadzisz dom- to męczy, wiec sproboj pic te witaminki, jesli przyczyna jest zmeczenie na pewno ci pomogą (tak bylo w moim przypadku dom+praca=przemeczenie) a jesli masz klopoty z sercem to do lekarza- pewnie zleci EKG i Echo serca...zycze zdrowia i tego zeby bylo to tylko przemeczenie. pomaga tez porządne wyspanie się, choc to czasem przy dziecku niemozliwe...

Natty
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 34
Rejestracja: 30 lis 2009, 16:16

02 gru 2009, 15:20

Oj traumatyczne przeżycie. Ale każdemu się zdarzyło w życiu zasłabnąć, czasem to stres, przemęczenie. Na wszelki wypadek poszłabym do lekarza ogólnego. Ale to mogło się zdarzyć także w innej sytuacji. Nie bój się spacerów z synkiem. Lepiej w sumie zemdleć w parku niż samemu z dzieckiem w domu..Ja też ostatnio spadłam z krzesła bo mi pociemniało w oczach, ale przynajmniej wiem, że to ze zmęczenia.

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość