Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

04 sie 2009, 23:48

Hej.

to pomalutku zacznie się znowu u nas ruch :-D wszyscy wracają z wakacji będzie co czytać :-D

Lato w pełni,komary tną i sił na nich nie ma.Gdzieś wyczytałam,że trzeba jeść dużo wit B6 (chyba chleb razowy,otręby itp.),nienawidzą zapachu czosnku i cebuli i zapachu waniliowego.

A u nas z dzieleniem nie ma problemów.Oczywiście bardziej bawi się zabawkami innych dzieci niż swoimi,ale z zabawą dzieci jego zabawkami nie ma problemów.

A co tam znowu u was Mery? Pisz nam szybciutko jak Kornelek po wizycie.

Chloe ja zdjęć nie dostałam. aaneta25@interia.pl
poproszę :ico_oczko:

dobranoc

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

06 sie 2009, 09:04

witam
Chloe dzięki za fotki ale Maciuś się fajnie bawił nad morzem, ale rodzice chyba też :-D
Mery pisz co tam lekarz wymyslił
Aneta faktycznie z komarami to masakra u nas też jakiś wysyp :ico_zly:
u mnie trochę lepiej ale nic nie mówię żeby ... :ico_oczko:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

06 sie 2009, 19:48

hello

Mery jak maluch ok?

Edytko jak maleńka???

U nas upał :( z domu wychodzić się nie chce, na szczęście Wiki w przedszkolu cały dzień spędza na dworzu więc ja nie musze się ciągać na spacery :ico_wstydzioch:

A ja fotek nie dostałam jpanda@poczta.fm

Riterko jak się czujesz? Niedługo powinno być lepiej drugi trymestr, pamiętam, że z całej ciąży to były najfajniejsze m-ce a potem już ledwo dyszałam...

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

07 sie 2009, 08:32

Kasiu dziękuję za zdjęcia :-)
Ja zauważyłam,że Maciuś to już bardzo poważny chłopiec i z każdym przysyłaniem zdjęć jest coraz poważniejszy.
No tak w końcu to już zaraz 3 latka skończą nasze dzieciaczki,ale dla mnie czas jakoś za szybko biegnie...


Mery jak maluszek?pisz,pisz bo my się tu martwimy :ico_olaboga:

Riterko pisz nam co u Jasia :ico_oczko: i wierzę,że nadchodzi dla ciebie czas oddechu od tych wymiotów.

dzień zapowiada sie upalnie wiec dzis uciekamy nad wodę.
miłego dnia

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

07 sie 2009, 20:38

Hej!
U nas gorąco, dziś maly szalał na działce w baseniku.
Dziękuję dziewczyny za miłe słowa...
edulitko, riterko, proszę się meldować.
Wiecie moja cioteczna siostra jest w 6 tygodniu ciąży i od wczoraj leży w szpitalu- krwawienie :ico_noniewiem: Mam nadzieję, że wszystko się dobrze skończy.
Pozdrawiam

[ Dodano: 2009-08-08, 18:34 ]
Oooo, nikt tu nie zagląda??
Gorąco!

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

09 sie 2009, 23:53

pusto.no nic,dobranoc :ico_oczko:

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

10 sie 2009, 09:01

Witam po wakacjach :-D Wrócilismy wczoraj :-) Morze super, pogoda super :ico_brawa_01: Po prostu wakacje udane. Chloee dzięki za fotki byliście w Ustce ???????? Myśmy byli niedaleko koło Darłowa, do Ustki jechaliśmy 2 razy :-) Jak się troche ogarne to więcej coś napisze, teraz mam góre prania, prasowania i we czwartek dzieci jeszcze zawoże na pare dni do mamy bo zaczynamy remont. A no i zakupy musze robic do szkoły, a i do pracy się szykowac. :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

10 sie 2009, 21:19

Hej!
A c0 to? Wszystkie urlopują??
maziu, tak do 31 lipca byliśmy w Ustce...
Nam też pogoda dopisała.
Wiecie mam wrażenie, że w tym roku wakacje są taaaakie długie. Powiem szczerze: odpoczęłam i mogę już wracać do pracy :-D Pewnie za 2 tygodnie minę będę miała nieciekawą, ale cóż.
No co jest dziewczyny, zajrzyjcie tu..
W piątek jedziemy na kilka dni do rodzinki na wieś :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Ale się cieszę :-D

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

11 sie 2009, 08:52

Wpadam na chwilę dopóki Joachim świnkę Peppę ogląda :ico_oczko:

Chloe udanego pobytu :-) jak ja lubię wyjazdy na wieś.Powietrze inne i raj dla dziecka.Zwierzątka i swoboda...nic lepszego mu nie trzeba.

Maziu to se odpoczeliście.Czekamy na zdjęciową relacje :ico_oczko: Współczuje tego prania,ale po takich wyjazdach to zawsze tak jest.

U nas dziś chłodno.Pochmurno,ale gdzieś tam pomiędzy słoneczko się przebija.

uciekam.miłego dnia :-)

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

12 sie 2009, 08:45

Witam !!!!! Mąż poszedł do pracy, koniec urlopu. A tak było fajnie :-D :-D :-D Ale cóż wkońcu trza się brac za robote. Mnie teraz też czeka kupa pracy, zaczynamy remont dwuch pokoi. Jak na razie szukam jakiejś inspiracji, jak tu wytapetowac pokój dziewczynek :-) Kupiliśmy biurko, troche półek wiszących. aaaaaaaaa No i wpadliśmy na fajny pomysł co do spania Matyldzi, taki jedno osobowy fotel rozkładany :-) Co wy o tym mysalicie, zajmuje mało miejsca. Kiedyś z moim bratem mieliśmy takie, teraz to robią śliczne kolorowe.


A co do wakacji to było suuuuuuuuuuuuuuuper, pogoda fantastyczna. Jestesmy opaleni jakbysmy z Majorki przyjechali. Mąż w drugi dzień wczasów już miał tak plecy po pażone, że reszta plażowania odbywała się w koszulce :ico_olaboga: Matyldzia zaraz w pierwszy dzień wpadła do morza w dresie :-D :-D A Martynce strasznie przeszkadzał piasek, ale jak przyjechała kolezanka to razem się sypały i zakopywali w nim. :-) Nawet udało mi się z mężem iśc na dyskoteke, i spedzic wieczór tylko we dwoje :ico_brawa_01: o 2 w nocy na plaży, jest ciemno i cicho, jak by się ktoś pytał :-D

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość