julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

11 sie 2009, 20:05

zubelku ale wam zazdroszcze:) my tez wlasnie staramy sie o dzidzie dopiero miesiac ale juz brakuje mi cierpliwosci i jak @ przyszla to sie wscieklam :ico_haha_01: no ale coz trzeba sie uzbroic w cierpliwosc i dzilac ...mam nadzieje ze za kilka tygodni zapisze sie na majoweczki :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

11 sie 2009, 20:32

dzięki kobiety :-D
idę oblukać inne brzuszki..
zubelek dokładnie jak piszesz...jak za dużo pomocników to też niedobrze...każdy ma swoje rady, gorsze, lepsze.......człowiek od nadmiaru informacji w końcu nie wie co robić. Fajnie jest, jak ktoś może pomóc...ale czasem chyba lepiej samemu. Ja miałam bardzo wspaniałą sytuację, bo mieszkamy w 1domu z moimi rodzicami, oni na dole, my na górze. I jest super! a na początku to w ogóle była bajka....mama nie wtrącała się...była jak jej potrzebowałam...a tak to się usuwała i dawała nam pole do popisu....wszystkim tego życzę.

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

11 sie 2009, 21:25

zborra, no to świetna sytuacja ale rzadko kiedy jest tak fajnie,gdy się dzieli dom z rodzicami nawet na pół.No szczęście ,że masz taką super mamę :ico_brawa_01:

julie_377, na pewno się uda,cierpliwości i spokoju bo w nerwach to też nic z tego nie będzie.Jeszcze trochę i na Twoim profilu zobaczymy ładny nowy suwaczek :ico_oczko:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

11 sie 2009, 22:05

julie_377 spokojnie.........to na pewno jest frustrujące...ale mam nadzieję, że się Wam szybko uda!!! trzymam kciuki &&&
zubelek oczywiście, nie zawsze jest różowo...wiadomo, każdy jest tylko człowiekiem i u nas także są sytuacje, że ma się ochotę uciec...Ale generalnie to moi rodzice są cudowni, bardzo pomagają i żyją swoim życiem.... :ico_sorki:

hormiga
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 14 cze 2007, 19:10

12 sie 2009, 12:10

witam!!!

zubelek dzięki, za pocieszenie :-) W sumie też myślę że jakoś damy radę, naprawdę, mieliśmy juz parę trudnych chwil i dawaliśmy radę sami, i chociaż bycie rodzicem to chyba najtrudniejsza rola w życiu, to wierzę że nam się uda dobrze wychować dzieci :-)

zborra z tymi rodzicami to masz super. Moi są kochani ale mieszkanie z nimi byłoby dla mnie katastrofą, w ogóle sobie tego nie wyobrażam. Moja mama zawsze wszystko wie najlepiej i uwielbia się wtrącać :ico_puknij:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

12 sie 2009, 20:40

drogie laseczki
jest jeden prawodłowy płód w macicy z bijącym serduszkiem :)
7 t termin na 27 marca :-D

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

12 sie 2009, 21:05

jagodka24, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
wspaniale nowiny :)

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

12 sie 2009, 21:28

ja tez sie ciesze

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

12 sie 2009, 21:28

hello!
no widzisz Jagódko, ale radość!!! :509: :509: hurrrrrrrrrrrraaaaaaaaa!!!
teraz zamknij drzwi przed teściami i spokojnie!
hormiga kochana, każdy daje radę!!! i każdy, choćby nie wiem jak był pozytywnie nastawiony, popełni jakieś błędy...przy dziecku to ruletka...nawet święty czasem traci cierpliwość........więc wiesz, nastaw się na to, że nie będzie zawsze pięknie i różowo...ale będzie dobrze! jakby co, to masz tu kogo pytać o pomoc :-D Ja jestem od rozwiązywania problemów z kolką, więc pamiętaj :-D
Jaśnie Pani a jak się dziś czujesz???
ja w porządku...po pracy spacerowanie z Hanią, bo inaczej bym zasnęła jak betka...J dalej tapetuje...więc ja na pełnych obrotach, spacerek nad jezioro, huśtawki, plac zabaw...a potem kolacja, bajka, kąpiel, spanie...teraz chwila dla siebie, herbatka lipowa z miodem i cytryną...katar mam nadal jak diabli, martwię się, żeby młoda nie złapała...
no lecę na majówki i życzę miłego wieczoru...

hormiga
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 14 cze 2007, 19:10

12 sie 2009, 21:35

Jagódka wielkie gratulacje!!!!!!!!!!!! Strasznie się cieszę! Teraz dbać o siebie ze zdwojoną siłą :-D

zborra będę pamiętać :-D A Ty pij te herbatki i uważaj żeby się mocniej nie przeziębić...Skąd ci się katar latem wziął???

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość