Awatar użytkownika
megi5566
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3536
Rejestracja: 04 lis 2008, 12:04

12 sie 2009, 19:44

mariquita, oby Ci sie udalo :-P
Ja chyba nie planuje, bedzie co ma byc i tyle :-D byle nie przenosic 2 tygodnie :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
mariquita
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2870
Rejestracja: 05 sty 2009, 14:44

12 sie 2009, 20:00

megi5566, to przenoszenie jest bardziej stresujące niz całe 9 miesięcy :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Tweety123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2358
Rejestracja: 20 sie 2008, 08:08

12 sie 2009, 20:11

mariquita, żebyś wiedziała, ja też wydaje mi się przenoszę, bo nic a nic sie nie szykuje żeby było w terminie a przed to już wogóle, jutro wizyta u gina, zobaczymy jak tam moja szyjka...
a dziś sobie zrobiłam włoski - na ciemną czekoladę, żeby mój synuś piękną mamusię zobaczył :ico_oczko:

Awatar użytkownika
mariquita
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2870
Rejestracja: 05 sty 2009, 14:44

12 sie 2009, 22:08

Moje dziecię strasznie ruchliwe od ponad godziny...czuję je od samych żeber po krok... :ico_olaboga:
i znowu pobolewa dół brzucha- ból coraz większy, juz pachwiny, krzyż i w ogóle...chyba cos sie święci powolutku :ico_noniewiem:
jeszcze zdążyłam męża wykorzystać seksualnie :-D :ico_oczko:
no nie wiem oby do rana :ico_sorki:

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

12 sie 2009, 22:20

wklejam fotki Madzi:
12 godzin po porodzie:
Obrazek

5 godzin później:
Obrazek
Obrazek

popołudniowa wizyta tatusia:
Obrazek

za godzinke wychodzimy do domu:
Obrazek
Obrazek

a to juz w swoim łóżeczku:
Obrazek

i ze starsza siostrą:
Obrazek

[ Dodano: 2009-08-12, 22:21 ]
mariquita, a boli cie cały czas równo czy tak trzyma z minute i puszcza i za jakis czas znowu?

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

12 sie 2009, 22:44

Ja się melduję że żyję cała i zdrowa :-)
Dzisiaj trochę samochodem pojeździłam ażeby się może coś zaczęło :ico_oczko: mała bardzo lubi jak jeżdżę bo kręci się tedy niesamowicie :ico_haha_01:

olala [/b]tagar[/b] Wy to mnie nei straszcie że drugi poród gorszy :ico_nienie:

Super że Madzia już z nami cała i zdrowa :ico_brawa_01:

mariquita, Ty i tak długo bez stresu wytrzymałaś :ico_oczko: a teraz to już nie dziwne nic

Dobra uciekam poczytać resztę i spać bo o tej godzinie na pierwsze siusiu już wstaję a nie :-P

[ Dodano: 2009-08-12, 22:45 ]
boskie zdjęcia, ale coś córcia u taty płakała :ico_oczko:

Awatar użytkownika
mariquita
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2870
Rejestracja: 05 sty 2009, 14:44

13 sie 2009, 06:57

wstałam i nic.. :ico_zly:
olala, zdjęcia cudne :ico_brawa_01:
no właśnie łapie ból w samym dole brzucha i tak przez chwilę trzyma i przestaje....ale juz teraz coraz częściej....to chyba dobrze, co :ico_oczko:
od wczoraj wieczora pobolewa mnie w okolicach krocza, chyba mała sie pcha....nawet nogi bolą :ico_chory:
Renia0601, no właśnie, za to teraz nadrabiam :ico_chory: :ico_oczko:

Żaba
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1001
Rejestracja: 06 lip 2007, 22:19

13 sie 2009, 07:58

mariquita, ja już tu przez ciebie zaczęłam codziennie zaglądać. Tak sobie dzisiaj pomyślałam, ze ty chyba wrześniówką chcesz zostać :-D . Ale te bóle już cię chyba przybliżają do godziny 0.
olala, piękne zdjęcie uśmiechniętych siostrzyczek. Bardo podobne są na nim do siebie. Czy Asia pokazuje już swoją zazdrość?

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

13 sie 2009, 08:12

mariquita, no to masz skurcze. jezeli masz je tylko jak lezysz a przechodza jak siedzisz albo chodzisz to sa przepowiadajace a jesli nie przechodza przy zmianie pozycji to znaczy ze porodowe.

Żaba, wczoraj dwa takie nagle napady złosci Asia miała z wybuchem płaczu i rzucaniem tym co pod reką. nigdy wczesniej tak nie robila. ale generalnie jest ok, czesto ja przytulam, caluje, mowie, ze ja kocham itd.

[ Dodano: 2009-08-13, 08:13 ]
Renia0601, płakała, bo przed chwila znalazla taty cycek i sie rozczarowala, ze nic nie leci. tatus mial az koszule mokra tak chciala u niego ciagnac.

[ Dodano: 2009-08-13, 08:16 ]
jestem bardzo szczesliwa, bo udało mi sie kupke zrobic. ulga nie do opisania. a cyce mam wielkie jak arbuzy i tez takie twarde. mleko pełno, jak Magda pije z jednego to z drugiego samo leci.

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

13 sie 2009, 08:40

olala, cudowna masz coreczke gratuluje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
mariquita, ja tez nerwicy przez te niewiadoma dostane :ico_nienie: :ico_oczko:
olala, u mnie z kubka bez wiekszego problemu a tak sie balam tyle sie nasluchalam

moje szczescie....................

Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie.
Obrazek
Dzieciństwo jest dobre dlatego, że każdy dzień zaczyna życie na nowo, bez ciężaru dnia wczorajszego.

Bezinteresowna przyjaźń....
Obrazek
Najważniejszy obowiązek wobec dzieci to dać im szczęście.
Obrazek
Tam, gdzie nie ma dzieci, brakuje nieba.
Obrazek
Gdyby na wielkim świecie zabrakło uśmiechu dziecka, byłoby ciemno i mroczno, ciemniej i mroczniej niż podczas nocy bezgwiezdnej i bezksiężycowej - mimo wszystkich słońc, gwiazd i sztucznych reflektorów. Ten jeden mały uśmiech rozwidnia życie
Obrazek
Okaż dziecku trochę miłości, a odbierzesz w zamian znacznie więcej
Obrazek
Jako rodzice zawsze musimy mieć skrzydła wystarczająco duże, aby otoczyć nimi dzieci i osłonić je przed krzywdą czy bólem. To figuruje w naszym kontrakcie z Bogiem, kiedy bierzemy na siebie odpowiedzialność za ich życie.
Obrazek
Wyczekiwany z wielkim utęsknieniem,
wśród tylu dni i tylu godzin,
a jednak krzykiem, nie milczeniem,
ogłasza światu cud narodzin.
Obrazek

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Thomasbulty i 1 gość