Awatar użytkownika
megi5566
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3536
Rejestracja: 04 lis 2008, 12:04

13 sie 2009, 09:01

Dobry :-D
mariquita, Ty zamowilas sobie 13 sierpnia, wiec nie swiruj ze boe przechodza tylko zacznij rodzic :ico_sorki:
:-D

olala, Kochana Madzia, a tata nie dobry cyca nie dal :-P
betina, śliczna prezentacja, Tomaszek ma rewelacyjne wlochacze :-)

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

13 sie 2009, 09:28

hej dziewczęta :-D
właśnie podziwiam foteczki Waszych Maleństw :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

macie wielkie szczęscie że już możecie się do nich przytulać :ico_oczko:

moja wiercioszka ma właśnie czkawkę straszną, juz pół godziny :ico_olaboga: a ja wsuwam kasze manne z kakao :-D

wczoraj zrobilismy z Przemciem sobie wycieczke do lasu z Hakerem, a wieczorem wieczór filmowy - Chłopiec w pasiastej piżamie -piękny film

Awatar użytkownika
mariquita
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2870
Rejestracja: 05 sty 2009, 14:44

13 sie 2009, 09:40

betina pieknie :ico_brawa_01: :-D
megi no co ja moge za to, że rano wszystko wygląda inaczej :ico_oczko: :ico_noniewiem:
musze się bardziej przyjrzeć tym skurczom :-D :ico_szoking:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

13 sie 2009, 09:43

mariquita, może poprostu Zuzia jest tak leniwa ze jej sie nie chce ruszyć :ico_oczko:
herbatke pijesz? po schodach wchodzisz? sprzątanko robisz? wiec chyba nic innego nie pozostaje jak tylko prosić i błagać Zuzię o wyjście

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

13 sie 2009, 09:49

I ja się dziś melduję

Betina po kim on takie włoski ma :ico_oczko:

Awatar użytkownika
mariquita
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2870
Rejestracja: 05 sty 2009, 14:44

13 sie 2009, 09:55

mariquita, może poprostu Zuzia jest tak leniwa ze jej sie nie chce ruszyć :ico_oczko:
herbatke pijesz? po schodach wchodzisz? sprzątanko robisz? wiec chyba nic innego nie pozostaje jak tylko prosić i błagać Zuzię o wyjście
no właśnie nie wiem, z tego wszystkiego nie pije tylko herbatki :-D
ale wczoraj to myślałam, że padnę jak sie zaczęła wiercić po 20.00 to skończyła po 22.00

dzis mam wrażenie, że rozpycha mnie w kroku ;-)

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

13 sie 2009, 09:59

Renia0601, tatusiowe geste i ciemne jak jego
kurcze wszystko ma jego,jego usta,jego wloski,w ten sam sposob marszczy czolo a co ma moje hmm moja ma milosc najwieksza i najsilniejsza jaka moge dac :-D

mariquita, moze ty juz masz rozwarcie a swiadoma tego nie jestes tak czy inaczej niedlugo bedziesz musiala zglosic sie na wywolanie Zuzia nie chce wyjsc wiec trzeba jej pomoc

ps.dzis w nocy pobudka razy 4 glodomorek moj brzdac jest i tyle od godz spi jak aniolek ja wykorzystam sytuacje i troche posprzatam w domku K pojechal do pracy cos zalatwic potem papiery i wnioski potrzebne do becikowego i rodzinnego odebrac wiec jestem sama z moja mala iskierka

[ Dodano: 2009-08-13, 10:02 ]
dziewczyny z mojego 10kg plusika na wadze zostalo tylko 2 :ico_brawa_01: a brzusio niewiarygodnie maly troche skory wisi ale spodziewalam sie takiego jak w 6mc a jest o niebo lepiej

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

13 sie 2009, 10:03

mariquita, moze Cie nie pociesze ale moja kruszynka wierci mi łapkami w kroku już od tygodnia :ico_haha_01: :ico_haha_01: normalnie czuje ją baaaardzo nisko i co... guzik :ico_placzek: wcale nie chce ani czopa wypchnąć ani pęcherza przebić...

tylko pretensje ma o ciasne majtki :ico_puknij: że niby ją gniote :ico_haha_01: :ico_haha_01:

no nie wiem, moze cos już sie zaczyna dziać powolutku bo Przemek twierdzi ze już nie jest tak "ciasno" jak do niedawna wiec moze szyjka już mi zmiękła do końca i zanikła? wariat wczoraj bał sie ze ją w głowe uderzy :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij:
no i nic nie ruszyło, raptem dwa skurcze z kręgosłupa :ico_noniewiem:

pozostaje cierpliwie czekać :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
mariquita
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2870
Rejestracja: 05 sty 2009, 14:44

13 sie 2009, 10:17

tylko pretensje ma o ciasne majtki :ico_puknij: że niby ją gniote :ico_haha_01: :ico_haha_01:
no ładnie...co ty jej robisz :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_oczko:
wiesz to nie tyle smyranie czuję , co ból jakby mnie rozwierało właśnie...tak sobie myślę,że chyba przejdę sie dziś do szpitala na ktg, może coś wykaże :-D
bo tak czy siak to jutro muszę iść do lekarza, bo dzis kończy mi się zwolnienie :ico_zly:
także mam nadzieję,że juz rodzę i jutrzejsza wizyta mnie ominie :-D

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

13 sie 2009, 10:31

mariquita, ona jest tak nisko ze każde majtki jakie załoze sa ciasne :ico_olaboga:

no jak cie tak rozwiera to moze coś ruszy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: idź na te ktg :ico_oczko: zobaczysz czy coś ruszy

moja lekarka wraca po urlopie 24 sierpnia, wiec gdybym tak długo chodziła to dopiero wtedy bede miała wizytę :ico_noniewiem:

ide jeszcze poleżec, bo Haker tak smacznie śpi pod kołderką ze mi sie też chce :ico_spanko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Thomasbulty i 1 gość