Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

09 sie 2009, 08:57

Witam

wczoraj wyszlismy ale tylko tutaj do nas na kolacje pierwszy raz sie w koncu zdecydowalam na potwory morskie :-D

Magda to bedziesz miala fajnie jak mama bedzie u Ciebie no i potem do polski super

my jedziemy na swieta

[ Dodano: 2009-08-10, 20:04 ]
Hallo Hiszpanki gdzie sie podziewacie

shoo juz pewnie pojechala na majorke

magda mama juz jest?

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

11 sie 2009, 14:38

witam :-) nie pojechalam jeszcze na urlop... ostatnie dni spedzilam szukajac pracy i mysle, ze moze sie z tego cos narodzic.. ale ciii, nic nie mowie, nie chce zapeszac ;-)

Iwonko, sliczne zdjecia :-) ale duza juz ta Twoja cora!

Magda, rzeczywiscie wygladasz na starsza siostre swojej coreczki, a nie na mame :-D
ale nie przejmuj sie, ja mam 25 lat, a wszyscy mi mowia, ze wygladam na nastolatke :/
pocieszam sie mysla, ze jak bede miala 40 lat, to beda mowic, ze wygladam na 20-tke :-D :ico_sorki:
shoo:gdziez ty az tam pod giblartarem sie znalazlas co ile juz jestes w hiszpanii...
zamierzacie juz tu dziewczyny zostac????????????? buziaki dla was
ano tu mnie przywialo, bo moj Adrian tu mieszkal i pracowal w Gibraltarze (wiadomo, Gibraltar jest anglojezyczny) - dlatego tu mieszkamy, od razu przy granicy... i tutaj ciagle trzeba sie legitymowac paszportami przy przekraczaniu granicy ;-)
a czy zostajemy tu na stale... hmm, na pewno tak dlugo, jak bedzie praca :-)

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

11 sie 2009, 15:07

ostatnie dni spedzilam szukajac pracy i mysle, ze moze sie z tego cos narodzic.. ale ciii, nic nie mowie, nie chce zapeszac
no to trzymam kciuki
ale nie przejmuj sie, ja mam 25 lat, a wszyscy mi mowia, ze wygladam na nastolatke
fajnie macie wlasnie w pozniejszych latach bedziecie mialy lepiej mi natomiast wszyscy mowia ze wygladam na starsza :ico_placzek:

do mnie jutro przyjezdza kolezanka wiec teraz cala chalupe musze wsyprzatac i zakupy zrobic do tego niunia mi sie troche pochorowala a mam jechac do carefura i musimy wracac na nogach a wieje strasznie u nas
Iwonko, sliczne zdjecia ale duza juz ta Twoja cora
jeszcze troche i dwa lata skonczy a co do blizniaczek to ona prawie glowa wieksza od nich tylko ze one sie male urodzily

madzik_2485
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 04 sie 2009, 15:21

11 sie 2009, 23:55

shoo, hej no to niezle z tymi paszportami :ico_oczko: ja tez mieszkam w turystycznym miasteczku takze angielski tutaj przewaza na maksa wiec trudno sie nauczyc dorze hiszpanskiego skoro wszyscy gadaja po angielsku :ico_sorki: :ico_haha_02: powodzenia w sprawie pracy mam nadzieje ze ci sie uda:-)szkoda ze tak daleko mieszkasz bo fajnie by sie bylo spotkac we trojke ja iwonka i ty :ico_brawa_01: :ico_oczko: iwona83, no mama juz doleciala bylam po nia na lotnisku wczoraj w nocy takze moja corcia juz wysciskana i po piewszym dniu pieszczot z babcia heheehhehehe chcialam sie cos ciebie zapytac jezeli sie jest na bezrobotnym to na ile mozna opuscic hiszpanie czy w ogole nie mozna czy jak to jest no bo oni chyba raczej nie maja jak sprawdzic czy wyjechlaam na wakacje czy nie troszke sie martwie a juz kupilam bilety:-)wiem ze jak mnie wezwa na rozmowe o prace to musze sie wstawic ale jak nie to chyba nie maja sie jak dowiedziec ze nie bedzie mnie przez miesiac :ico_olaboga: buziaki dziewczyny :ico_oczko:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

12 sie 2009, 09:53

Witam

Magda to jest tak ze mozesz na dwa tygodnie jechac ale przeciez nikt tego nie sprawdzi tylko ze jak zadzwonia do ciebie to jest problem ale telefonu przeciez nie musisz odbierac ja juz jestem na bezrobotnym od pazdziernika i jeszcze do mnie nie dzwonili

madzik_2485
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 04 sie 2009, 15:21

12 sie 2009, 23:25

iwona83, oj dzieki przynajmniej mnie pocieszylas super dzieki iwonko bo wiesz martwilam sie ze co ja zrobie jak do mnie dryndna no ale co to nic ci nie zrobia jak nie odbierzesz, bo chyba slyszalam ze raz mozna odmowic tak na zapas chcialam wiedziec w razie czego co robic buziaki iwoniu a jak tam kolezanka na dlugo przyjechala buzka

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

13 sie 2009, 08:03

Witam

stawiam

tak na szybko bo zaraz do pracy jade


ja wstalam z bolem gardla i glowa mnie boli maz powiedzial ze mam sie isc przebadac czy czasem czegos z lotniska nie przywiozlam

kolezanka na dwa tygodnie przyjechala

Magda ja bylam prawie dwa miesiace w polsce jak bylam juz na bezrobotnym kolezanka juz odmowila dwa razy ale ma tlumaczenie bo nie ma co z dziecmi zrobic jakby poszla do pracy

madzik_2485
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 04 sie 2009, 15:21

13 sie 2009, 15:23

aha no to troszke mi ulzylo super.mama zachwycona wnuczka takze mam troche odpoczynku :-D bylam wczoraj pierwszy raz na plazy razem z chrzesniaczka od bardzo dluuuuuuuuuuuuuuuugiego czasu heheehh super woda :ico_brawa_01: wczoraj bylismy wszyscy w ondarze na kreglach oj sie nasmialismy przynajmniej cos nowego bo takto to ja caly czas w morairze zamknieta hihi az sie czasami nudzi :-) milego dzionka wam zycze buziaki :564: :564: :564: :564: :564: :564:

[ Dodano: 2009-08-13, 15:26 ]
no i wracaj do zdrowia moja droga :ico_chory: :ico_nienie: :-)

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

13 sie 2009, 18:40

wczoraj bylismy wszyscy w ondarze
czyzby w nowym centrum handlowym my tam zawsze na zakupy jezdzimy

fajnie ze masz mozliwosc sie teraz rozerwac

madzik_2485
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 04 sie 2009, 15:21

14 sie 2009, 00:56

no w nowym w nowym czesto tam jezdzimy na kregle no i zakupy z dziewczynami :ico_brawa_01: milej nocki

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość