Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

26 mar 2007, 16:44

Cześć dziewczynki !!! :ico_ciezarowka:
Martunia moje gratulacje i życze powodzenia na obronie. :-)
Wisienko ja tą wanienkE używaną, w bardzo dobrym stanie widziałam w tym Bumerangu u mnie wczoraj za 9$ z podatkami, osobiście kupiłam już najzwyklejszą wanienkę, jak moja mama miała. Toy"R"us ma taką bialutka i tu kosztuje ok 19$ nowa, ja kupiłam za 7$ :ico_brawa_01: używaną, najśmieszniejsze bo od Polki, znlazłam na internecie. Wiem wszystko by się przydało nowe, ale jak wygląda w super stanie to poco wydawac 2lub3 wiecej. Nie wiem może jestem szalona.
Ale jutro w Łodzi moja siostra będzie szaleć w jakimś sklepie, gdzie kupujesz na kilogramy i masz nowe rzeczy, to są jakieś końcówki sklepowe i kg-40zł. Chyba dobra cena?? :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-03-26 ]
Yvone a w którym tygodniu jesteś, bo nie masz suwaczka i nie wiemy nic. :ico_oczko:

beata84
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 114
Rejestracja: 12 mar 2007, 00:37

26 mar 2007, 18:38

witam yvone :ico_brawa_01:
:ico_prezent:

[ Dodano: 2007-03-26 ]
koniecznie wstaw suwaczek

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

26 mar 2007, 19:38

Czesc Dziewczyny!
Dzieki za pocieszenie :-) !Dodam jeszcze ze moj mezus wyjezdza na 4 miesieace czyli 3 przed urodzeniem dzidziusia :ico_placzek: !Niestety nie bedzie go przy porodzie. Mielismy bardzo trudna decyzje do podjecia jesli chodzi o wyjazd!Planowalismy juz go od dawna i jakby teraz zrezygnowal to duzo pieniedzy bysmy stracili za zerwany kontrakt, a na to nie mozemy sobie teraz pozwolic!Na szczescie moja Mama wezmie dlugi urlop i przyjedzie do mnie, moje przyjaciolki tez zamieszkaja ze mna, tesciowa pomoze wiec samam nie bede. Ale nie wiem jak sobie poradze z teskonota bo ja nie umiem zasnac bez mego A., on tez to przezywa bardzo!ale trzeba myslec odpowiedzialnie....Ciezkie to bardzo, ale na pewno sie oplaci!!!
Wiem ze wprowadzilam ciezki temat, ale latwiej mi jak o tym mowie!
teraz na poprawe humoru dodam ze jestem najszczesliwsza na świecie dzieki mojej kochanej rodzince :-) !
Trzymajcie sie cieplo!!!!

beata84
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 114
Rejestracja: 12 mar 2007, 00:37

26 mar 2007, 21:10

oj biedna martunio szkoda mi ciebie. ja bez mojego s bym dlugo nie wytrzymala. no chyba zebym musiala. zobaczysz jak wam szybko zleci ten czas no i zawsze masz nas-sierpniowki. a to na pocieszenie
:ico_buziaczki_big:
:gitara:

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

26 mar 2007, 21:38

dzieki Beatko za pocieszenie :-) ! Zawsze bede mogla sie Wam wyzalic!!
Wiem ze to szybko minie i tlumaczymy sobie caly czas ze to dla naszej rodzinki!!!Potem juz go niegdzie nie puszcze!!!! :-)
Spijcie dobrze!!!Buziaczki!

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

27 mar 2007, 01:17

Martuniu ja też bez mojego spać sama nie umię, budzę się co 2 godzinki, a to nie jest spanie. Raz pojechałam na 2 tygodnie do Polski bez mężunia i wyłam każdej nocki, ale teraz z perspektywy czasu wiem, czas mija nieubłagalnie szybko, dasz radę z rodzinką i znajomymi na 110%. :ico_ciezarowka:

mala-mysz
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 232
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:04

27 mar 2007, 07:02

Martunia trzymaj się dzielnie. Mój Sebek wyjecchał dzis na targi, wróci jutro, nie ma porównania, a ja i tak przeżywam. Mimo, że ja tez dość często wyjeżdzałam w różne delegacje, zawsze było mi jakoś przykro. Ale, jak mówiłaś, zawsze możemy sie tu wyżalić.

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

27 mar 2007, 08:31

Witam z rana moje :ico_ciezarowka:
słoneczko świeci pięknie wiec mam nadzieje ze dzisiaj będą nam dopisywały dobre humorki.
martuunia1 najważniejsze że masz na kogo liczyć i nie zostajesz sama a kasa przecież się przyda trzymam kciuki żebys dobrze ten okres przetrwała a jak ci bedzie smutno i źle to pisz do nas

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

27 mar 2007, 10:11

Witam drogie Mamusie!!
Dziekuje wam za slowa otuchy!!!!! Na pewno uda Nam sie przetrwac te 4 miesiace bez siebie mimo ze bedzie ciezko! Ale dzis swieci piekne sloneczko i nie bedziemy sie smucic :-) !
Znowu robie sobie dzien wolny od nauki i spotykam sie jak co wtorek z moimi przyjaciolkami!!
Milego dnia sierpniowe ciezarowki!!!

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

27 mar 2007, 11:11

Witam, pogoda naprawdę wspaniała, tak więc i myśli śiwietne. Suwak wstawię, ale musze najpierw nauczyć się, jak to zrobić. Jestem obecnie w 21. tygodniu, a termin obliczany i ten z wcześniejszego USG nieco się różnią, ale na szczęście tylko o 4 dni :ico_oczko:
Będzie ciężko z wyjazdem, ale dasz radę. Takie czasy i tego typu wybory teraz to niestety norma. Na szczęście nie będziesz sama, a to najważniejsze. Ja też nie lubię być sama, chyba jak każda kobietka, ale cóż taka praca. Mój mąż czasem przyjeżdża do domu, by wziąć nową koszulę i krawat i w drogę. Trochę się buntuję, ale niestety coś za coś. Na szczęście na poród i okres zaraz po zaplanował urlop z czego się bardzo cieszę, bo później będzie pracował normalnie, a moje przyjaciółki jeśli wpadną, to na chwilę. Tak więc korzystajcie teraz z czasu spędzanego wspólnie. Trzymam kciuki za obronę, ale pewnie będzie to tylko formalność. :ico_haha_01:
Ten sklep w Łodzi to super sprawa, jeśli macie jakieś informacje o takowym we Wrocławiu lub okolicach to dajcie znać.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość