Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

14 sie 2009, 19:34

torcik Tiramisu, ktory byl przepyszny, ale nie robil wrazenia wizualnego...
ładnie wygląda
widzę,że Zuzia miała pomocników w dmuchaniu :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-08-14, 19:36 ]
Jagna, wow!!!! extra Nemo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Gie, super rowerek, Su będzie zadowolona

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

14 sie 2009, 19:55

Witam wieczorowa pora.
Wlasnie siedze i czekam na mojego mezusie powinien byc za chwilke :-)

U nas tez impreza juz jutro bo wszyscy maja wolne a po 26 jedziemy do Wiednia wiec jedynie teraz byla okazja.
Ja torcik robilam dzis sama malinowy .Porobie mu zdjecia jak juz bedzie calkiem gotowy bo narazie skleja sie w lodowce a jutro go bede dekorowac :-)

I pewno bede miec mniej czasu na zagladanie do was bo maz zostaje na urlopie i mamy troche spraw do zalatwiania ale postaram sie zagladac:)

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

14 sie 2009, 21:15

O kurde Nemo rozwalilo ................ jak oni to robia? :OOO u nas co chwile tesciowa pyta jaki tort ma Ninie zrobic - powiem Wam,ze ja wole zeby byl zwykly, okragly, bez rewelacji byle bym go zjadla :D tzn nie pogardzilabym takim Nemo - ale skoro tesciowa robi i nie musze za niego placic to czemu nie ;) pyta czy chce jakiegos motylka, jedynke albo cokolwiek, a niech sama decyduje, bo widze ze ma hopla - ale najgorsze jest to,ze teraz 2 miesiace wczesniej kupila drugiej wnuczce ozdoby na tort takie zjadalne i mowi,ze zostawi reszte i bedzie na tort Niny - NO SORRY!! To za dwa miesiace dopiero, a pozniej mam jesc cos co siedzi tyle? :P Ja jak juz wspominalam po 2 dniach wszystko co otwarte wywalam (poza sloikami i ketchupem ;) no nic... duzo czasu wiec sie zastanowimy :D

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

15 sie 2009, 08:19

dzien dobry! widze, ze szalenstwo tortowe w rozkwicie :-D ja bym chciala sama jakis upiec (z pomoca tesciowej, ktora wczoraj przyleciala), ale nie wiem, czy wypali, to we wtorek (urodziny Jasperka) wybieramy sie do parku rozrywki :ico_noniewiem:
wiec pewnie kupimy jakis tort, widzialam w sklepie takie z kubusiem puchatkiem i szyszka mickey, po ok. 10-15 euro.. ale nie wiem, co to jest i nie wiem, czy ufac sklepowym (w sensie takim supermarketowym).

tesciowa przywiozla duuuuzo prezentow, m.in 2 sweterki recznie dziergane, przepiekne! zrobie pozniej foty i wkleje, oprocz tego basenik (taki do zabrania na plaze), kostium kapielowy dla Jaspiego, ksiazeczki z jego ulubiona makka pakka (z dobranocki), jakies ubranka i drobiazgi... no i to cos a'la chodzik - taki kolorowy do pchania, z guziczkami, piosenkami itp. :ico_brawa_01:

Jagna30, tort imponujacy! udanej imprezki zycze!

Iwona H, Tobie rowniez udanego przyjecia! :-)

Gie, rowerek sliczny, na pewno sie Zuzi spodoba :-)

margarita83, czekamy na relacje z urodzin :-D

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

15 sie 2009, 10:16

Jagna30, tort imponujacy! udanej imprezki zycze
dziękowac :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

15 sie 2009, 10:41

BEREK :)


NEMO jest rzeczywiscie powalajacy!!! Ile kosztowal, jesli moge spytac??

Co do dmuchania świeczki, uczylam Su, ale ona na razie wypuszcza powietrze nosem, a nie buzka... moze jeszcze sie nauczy do imprezki...

my zaraz ruszamy na dzialke do znajomych, bedzie grill i jeszcze jakas para z dzieckiem (chyba jakos w wieku Su), wiec mala bedzie wniebowzieta...

zmykam, milego dnia...

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

15 sie 2009, 11:28

NEMO jest rzeczywiscie powalajacy!!! Ile kosztowal, jesli moge spytac??
stówke :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-08-15, 11:29 ]
zmykam, milego dnia...
wzajemnie..............!

[ Dodano: 2009-08-15, 20:55 ]
Wpadłam ogłosi iz moja córcia wybrała ...KIELISZEK... :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

15 sie 2009, 21:06

Iwona H, Tobie rowniez udanego przyjecia! :-)
a dziękuję, u nas jeszcze trwa ale już mogę zaliczyć do udanych
Paulinka była w lekkim szoku, nie wiedziała co się dzieje.
Może jutro wkleję fotki
Wpadłam ogłosi iz moja córcia wybrała ...KIELISZEK... :ico_olaboga:
to sobie wybrała :ico_oczko:

Paulinka sięgnęła po ... różaniec a za drugim razem spodobała jej się 5złotówka.

Awatar użytkownika
Joanna24
4000 - letni staruszek
Posty: 4260
Rejestracja: 19 mar 2007, 17:31

16 sie 2009, 08:37

Gie, wtrące się. Można kupić śliczne nakładki na tort. Ale zalezy tez kiedy jest imprezka.

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

16 sie 2009, 08:40

witam, witam...

ja dzisiaj na kacu, bo wczoraj na grillu byla moja kolej picia... poszlismy z Zuzia po 12:00, a wrocilismy o 23:00 :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

ale Subaru miala kompanke do zabawy, potem wstawie foty...

brzuch mnie boli, suszy mnie potwornie, ale na szczescie glowa nie boli, bo polknelam przed snem 2 polopiryny S :-D
stówke
to widze, ze wszystkie te torciki sa w podobnej cenie... Tzn. zalezy jeszcze jak duzy ma byc, u nas za kilogram placi sie ponad 40 zl, a n ajm niejszy tort ma 1700 g. :ico_noniewiem:


czekam na zdjecia z imprez... :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

co do wyboru kieliszka... hhhmmmm... :ico_noniewiem: :059:

ciekawe za co moja sie zlapie... tez stawiam na kieliszek, bo jeszcze nie miala z nim do czynienia, wiec pewnie najbardziej ja zaciekawi...

kupilam Zuzi sukieneczke, ale musze dac tesaciowej do skrocenia, bo jest prawie do kostek... :ico_noniewiem:

dobra, spadam, bo Zund jeczy... pppappaaaa

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość