Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

15 sie 2009, 16:59

czesc Dziewczyny :)) Ale dluuugie posty :DD

Zirca powiem Ci ze mnie tez zachecilas do chusty :D ja tez z checia bym teraz taka przyodziala - tzn przy drugim dziecku, bo moja Nina nawet w wozku nie chce siedziec, ani na rekach, tylko lata i rozbija sie o wszystko (ma sliwe pod okiem o srednicy 2cm - byla fioletowa, a teraz jest zolto-zielona :/) ale te kolory chust cudo! :) Sasiadka ostatnio przyniosla swoja mala w chuscie i tez byla rewelacyjnego koloru :)) i powiem Ci ze nawet kolczyki mi sie podobaja (a ja nienawidze bizuterii i nosze tylko obraczke nic poza tym i krzywie sie niemilosiernie na widok - a u Ciebie cudo - zwlaszcza to zdjecie na NK no piekne!!! :)

A co do postepow, to Iga naprawde duzo umie :ico_szoking: :ico_szoking: moja chodzi i powtarza NIE ale nie wie co to znaczy - na wszystko odpowiedz ma NIE - jak mowie "Kochanie chodz mama Cie ubierze" to odwraca sie na piecie mowi NIE i tyle ja widzialam ... robi sie taka samodzielna, zaczyna tez mowic sama do siebie mnostwo - siedzi bawi sie zabawkami i rozmawia i rozmawia i rozmawia - czasami do nich pyskuje :D wyglada to komicznie, bo z taka zloscia mowi z podniesionym glosem... a poza tym bawi sie sama - chociaz uwielbia jak taka zaklada z nia koleczka na drąg :P ale to jedyna zabawka ktora sie chce bawic - tak to czyta ksiazki - ktore uwielbia i wszystkie chce nam z rak wyrwac (na szczescie tesciowa jej kupuje ksiazeczki regularnie wiec ma swoje ;)

Ostatnio nic tylko chodzi i mowi MAMA :) ale juz nie MAMAMMAMAMAMAA tylko MAMA :D:D:D ale nie pokazujee na nic, jak chce jesc to przychodzi i wiesza sie na mojej nodze mowiac amamamm (co brzmi podobnie do mamamama ;) wiec nie wiem czy jak mowi MAMA to chodzi jej o mnie czy o jedzenie? Zadnych odglosow - zadnych kosi kosi, zadnego mniam mniam (jak jej smakuje to mruczy jedynie jak kot tak mmmmmmmmmmmmmmmmrrrrrrr ;) Ale przyznam Wam racje, ze dorosleje z dnia na dzien coraz bardziej - jak patrze na zdjecia tego malenstwa po urodzeniu to wierzyc mi sie nie chce ze byla taka mala :ico_szoking:

A co do picia to Nina pije wode. Niestety nie moge sie przerzucic na dawanie jej wody w nocy, bo wiem ze jej to nie pomaga i po 5 minutach musze biec z mlekiem - chociaz raz chyba woda poskutkowala.

Co do mycia zebow - to ostatnio zjadla troche loda tacie z czekolada i dala sobie po tym wyszorowac ladnie zabki - ale normalnie tak jak u Was - 10 sekund pomyje jej, a potem chwyta szczoteczke i wyjada paste ..

A ja sie pakuje wlasnie - jade na tydzien do rodzicow a pozniej na 2 do Chorwacji :) mam nadzieje, ze pojedziemy - bo teraz musze dbac o Nine zeby byla zdrowiutka i gotowa do podrozy - poki co zostawiamy tate samego, bo ma urlop i za czesto siedzi przed kompem i gra i zero z niego pozytku :ico_oczko: :ico_oczko:

A co do sukienek na allegro to dzis koles mi napisal, ze przeprasza za utrudnienia zwiazane z allegro - ze pisze wyraznie w aukcji ze przesylka moze isc do 19 dni roboczych (14 dni + 3 dni dla nich na pakowanie + 2 dni czekanie na przelew) wiec jakby nie patrzec to miesiac :) ja zamowilam ja kolo 10 sierpnia wiec nawet jak nie przyjdzie mi na wesele, to pragne aby w ogole doszla bo naprawde mi sie baaaardzo podoba :) ale troche mnie uspokoil ten mail :)

W ogole dzis moj M wrocil z imprezy o 4 rano, a ja obudzilam go o 8 i kazalam sie dzieckiem zajac zeby moc sie wyspac :D i ten nonono wstretny byl taki zly caly dzien, bo nie dosc ze spiacy to jeszcze z zakwasami i nie pomogl mi komody przenosic z pokoju do pokoju - wiec podwinelam rekawy, podlozylam koce pod spod, i przesunelam sama :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: trzeba to bylo zrobic dawno temu! Teraz planuje sama wywiercic dziury w scianie na moje zdjecia, bo nie doczekam sie nigdy (chociaz przedwczoraj cale popoludnie wieszalismy szafke na scianie ;) wiec chwali mu sie ze znalazl wreszcie na to czas :D nie wiem czy to moje zbyt duze wymagania? Czy jego lenistwo ;) ?

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

15 sie 2009, 19:49

czesc Dziewczyny :)) Ale dluuugie posty
no ale ty nas pobiłaś :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
my byliśmy na spacerze troche pokropiła ale bylo przyjemnie nawet kacper byl grzeczny bo na długie spacery się z nim nie da iśc po 30 minutach juz wycie :ico_olaboga: na powrocie zaszliśmy do marketu mielismy kupic chleb i pizze a wyszlismy z cala sitą i tak szlismy jak te wielbłady do domu :ico_haha_01:
Kacper robi teraz w domu masakre :-D wszystko jest do góry nogami normalnie dostał szału :-D :-D

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

15 sie 2009, 21:08

yoanna, :ico_brawa_01: za przenoszenie komody :-D
powiem Ci ze moj by nie wsyal o 8 jakby o 4 z imprezy wrocil :ico_nienie: nie ma takiej opcji :ico_nienie: wiec chyba z sumie to masz meza bardzo wspanialomyslnego :-D

adia26, Iga oststnio na spacerach tez sie burzy :ico_zly:
no i do tego po poludniu szopki odstawiala jak nie wiem :ico_olaboga: spala dzis 2 h do 12 i pozniej juz nic a do tego zeby znowu jej ida wiec mnie wkurzala :ico_zly:

jeszcze jej sie skapla nowa zabawka :ico_noniewiem: http://www.ceneo.pl/844401 zastanawialam sie czy nie kupic jej na roczek ale byla po takj niskiej cenie ze nie moglam zaspokoic swojej ciekawosc czy Igolinie sie spodoba :-) i sie spodobala :ico_brawa_01: wkleje foty jutro :-D skacze na niej jak czubek :ico_haha_01: ale nie za dlugo :ico_nienie: mysle ze za 2 miesiece bedzie dla niej juz wogole idealna :-D ...teraz tylko musze coa na roczek wymyslic :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
CO WY KUPUJECIE NA ROCZEK ??????? ja myslalam moze o takim namiocie z tunelem :ico_noniewiem: bo Iga lubi wlazic w taki kosz na zabawki :ico_haha_01: albo o koniku na biegunach-no ale teraz na ta zebra...

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

15 sie 2009, 23:34

Witam dziewuszki !!!
A sie rozpisalo tu nadarzyc z czytaniem nie moge :ico_oczko: Cierpie na mega braaaaaaak czasu a wieczorami padam i jeszcze ten moj 3 cycek co sie jak przyssie to juz z lozka nawet uciec nie moge bo sie budzi jak ja zostawie i o dziwo ze teraz spi jak dlugo nie wiem wiec korzystam puki moge :ico_oczko:
mmarta81, Poprostu ci zazdroszcze ze tak Igol ci spi ja juz mam dosc :ico_placzek: :ico_olaboga: Weronika budzi sie po kilka razy w nocy jak jest w lozeczku to jest masakra i tak konczy sie ze laduje przy cycu juz nie powinna go doic w nocy ale jak jej nie dac to ryk na cala chate a ten moj M wscieku dostaje i sam mi mowi zeby jej dac zeby mogli spac i nonono zbita chyba do 18 bedzie z nami przy cycu spala :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: Bo oni nie chca paru nocy pswiecic a moze wtedy by przestala Daje jej o 20:00 czasem po kaszke ale taki kicur gesty ze lycha staje i co z tego jak po tym i tak do spania cycuje na potege Super ze cycuje ale troche przesadza ta moja zaba

A w ogole to skladam najlepsze zyczonka dla wszystkich malych solenizancikow ktorych ominelam :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

yoanna, Kochana jak ogladalam pierwsz kroczki Niinulki to sie poryczalam ze takie malunie stworzonka tak przecunie sobie chodzi nasza mala mega zdolniacha
Wiwi chodzi przy scianach i meblach i mysle ze juz niebawem tez ruszy sama w swiat :ico_oczko:

Co do jedzenia to Weronia juz bardzo duzo wyprubowala i duzo je przeroznych potraw chociaz widze ze warzywa bardziej jej smakuja niz owoce i lubi miecho pod rozna postacia jogorty i serki typu danonki nie podchodza bynajmniej narazie chlebus w malych ilosciach czy bula chyba ze jak tatus jej w sosie zamoczy to baaardzo smakuje

Musze znalesc czas zeby wkleic fotki z nad jeziorka jak plywala i filmik uwielbia jezdzic nad wode nawet jak jest chloniej to jej tez pasuje

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

16 sie 2009, 00:08

bez kitu...mmarta zapodala temat roczkowych prezentow...ja tez mam metlik w glowie...myslalam o klockach albo drewnianych albo Duplo-tych duzych lego...albo o jakims cwanym rowerku....kurcze...nie wiem....
dana, ja tez cycuje w nocy....a pamietacie ze Al byl grzecznym Bejbikiem i kimal elegancko do 6 rano od drugiego miesiaca zycia....od czasu porostu zebow-nonono blada.... :ico_olaboga: kiedys to moze jeszcze dalo sie go zasmokowac, bo lezal spokojnie i po jakims czasie zasnal, a teraz-stoi w lozeczku i wrzeszczy jakby go ze skory obdzierali :ico_olaboga: a najgorsze jest to ze tylko mnie w nocy toleruje, u nikogo innego sie nie uspokoi :ico_olaboga:
dobranoc!!!!

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

16 sie 2009, 08:02

dana, witaj :-D i czekamy na zdjecia :ico_brawa_01:
powiem Ci ze niestety pewnie Weronka dobrze wie ze jej dasz cyca i wymusza :ico_noniewiem: gdybys zrobila tak jak mowisz odkladala ja do lozeczka bez cyca nawet 20 razy to by juz pewnie po kilku dniach sie nie domagala-no ale to musisz meza gdzies wyslac :ico_haha_01:
ja wiem ze ci ciezko bo przeciez tez tak mialam :ico_noniewiem: jeszcze o wiele czesciej niz Ty wstawalam.
No ale mam nadzieje ze u Ciebie tez to sie skonczy :ico_sorki:

zirca, kocham drewniane klocki-wogole zabawki-ale Iga wlasnie przedwczoraj dostala od znajomych duzy worek klockow :ico_noniewiem: rowerek tez juz na nia czeka w szopce bo Marcina szef nam dal :ico_noniewiem: wiec u mnie to odpada ale generalnie super prezenty !!!
co do spania to chyba tylko rade mojej siostry moge Ci dac tak jak Dania- nie karmic-glodny nie jest-2-3 noce i masz spokoj
mi dzis Iga sie obudzila o 5 :ico_szoking: :ico_szoking: stala w lozeczku i wyla i chyba myslala ze ja wezme i dam cyca :ico_nienie: mam zasade przed 6 nie daje :ico_nienie: klade ja a ta w ryk :ico_puknij: no i znowu wstajwe wiec ja znowu polozylam i zasnela w 3 sekundy :-) oczywiscie o 6:30 juz wstala na dobre :ico_chory:
nie mam pomyslu jak to zrobic zeby spala do 7 30 np. ale niby z wiekiem sie wyduza :ico_noniewiem:

Do ktorej spia Wasze maluchy ???

teraz wyciaga z worka kazdy klocek osobno :ico_olaboga: juz 20 minut zeszlo :ico_haha_01: pozniej bedzie je wkladac wiec spokoj jeszcze przez 30 minut :ico_haha_01:

[ Dodano: 2009-08-16, 08:08 ]
yoanna, dopiero teraz doterlam do filmiku jak Ninka chodzi :ico_brawa_01: S U P E R wielkie :ico_brawa_01: dla niej :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

16 sie 2009, 09:47

Witam, co prezentow roczkowych to ja chce kupic inny wozek, ładna mniejsza spacerowke.

Wszystkie dzieciaczki robia niesamowite postepy, Filip tez z dnia na dzien coraz madrzejszy, tylko tak jak piszecie ze spaniem kiepsko.
Woła na przemian MAMA i TATA, umie pokazac gdzie jestesmy i w kazdym pokoju pokazuje na sufit ze tam jest lampa, bo go uczyłam. Pokazuje na misiu gdzie ma oczko czy nosek, ale tak to zabawek do spania nie tuli w ogle ich nie potrzebuje. Wie i umie pokazac gdzie mam zegarek na rece i wtedy mowie "pokaz Filipku gdzie mama ma tik tak" i on pokazuje i czasmi tak po cichu jakby chciał powiedziec tik tak :-D

Niestety nie umie bic brawo czy pokazywac pa pa ani tez mniam jak je, jakos nie chce sie nauczyc tego.

Wczoraj bylismy w takim dinolandzie niedaleko nas, bardzo fajnie pokaze wam fotki :-D

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

I tu moi mezczyzni :-D
Obrazek

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

16 sie 2009, 10:43

wiola85, super zdjecia !!! Ale z ciebie LASKA !!!!!!!
a to na dole gdzie sa Twoi maszczyzni to Filipka usmiech mnie rozwalil :ico_haha_01: :ico_haha_01: slodas na maxa :ico_brawa_01:
no i wielkie :ico_brawa_01: dla Filipka bardzo duzo juz umie a jest przeciez najmlodszy :ico_brawa_01:
ja dopijam kawe i widze ze pogoda sie robi :ico_brawa_01: ciekawe czy bedzie bardzo cieplo bo jak tak to jedziemy z Igolemna odkryty basen a jak bedzie tak sobie to do zoo :ico_brawa_01:
narazie Marcin i Iga spia :ico_haha_01: -no i po co wstawala po 6 jak teraz juz spi

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

16 sie 2009, 13:36

mmarta81, brawa za twarde postanowienia :ico_brawa_01: ja tez bylam taka konsekwentna wczesniej, teraz mi znacznie gorzej wychodzi.... :ico_olaboga: ale jak Al budzi sie o 1, to tylko go przytulam i odkladam. Ok 4-5 leci juz do naszego wyrka na cyca i spi do 7;30-8
wiola85, swietne foty, przystojniakim z twoich chlopow!!!! :ico_brawa_01: a TY wygladasz rewelacyjnie!!!

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

16 sie 2009, 14:19

zirca, no to Ty kochana nie masz nocnego wstawania -to raz o 1 tylko a pomysl jak ja kladlam Ige o 8 to wstawalam o 9,11:30 ,1,3,4,5,.6 :ico_olaboga:
jenak nie jedziemy do zoo :ico_noniewiem: jedziemy na grila do znajomych :-)

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość