Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

14 sie 2009, 14:24

witam

moje dwa śpioszki właśnie usnęły :ico_oczko:

myszka105 ale smaka narobiłaś tą roladą :ico_sorki: na szczęście mam kawałek babki czekoladowej to nie będzie tak źle :ico_oczko: i :ico_kawa: też poproszę :-D

myszka105
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1223
Rejestracja: 27 kwie 2007, 20:30

14 sie 2009, 20:44

ale smaka narobiłaś tą roladą
uwierz mi że była pyszna kupiłam w mojej ulubionej piekarni-cukierni zawsze kupuje tam chleb a ciasto to mnie samo skusiło swoim wyglądem.
Dominika śpi a ja bedę chyba prasować bo dziś były 2 :ico_duzepranko: :ico_duzepranko: :ico_duzepranko: i :ico_pranko: :ico_pranko:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

15 sie 2009, 10:27

witam :-)

nie wiem co dzisiaj robić kompletnie nic mi się nie chce :ico_wstydzioch:

słoneczko świeci,ale nie wiem czy ciepło czy zimno :ico_noniewiem: jeszcze za okno nie wyglądałam :ico_wstydzioch:

myszka105 to się wczoraj narobiłaś z tymi ciuchami :ico_oczko:

miłego weekendu

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

15 sie 2009, 12:51

a ja mam za sobą ciężką noc. Mąż miał w nocy atak astmy. Wylądował w szpitalu, pod tlenem. Już jest w domu, ale wszyscy jesteśmy ledwo zywi.

[ Dodano: 2009-08-15, 20:40 ]
No mój mąz się wziął wreszcie za malowanie ale idzie mu jak krew z nosa. To jeszcze potrwa... :ico_olaboga: :ico_noniewiem: coś mi się wydaje, ze sama będę się musiała za to wziąć :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

16 sie 2009, 21:26

hej
my dzisiaj aktywnie spędziliśmy niedzielkę :-D
rano A zaproponował,że pojedziemy na Canpol zwierzątka pooglądać i pojechaliśmy po południu,a do południa spacerowaliśmy :-)
wypad się bardzo udał :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
wrzucam kilka fotek z dzisiejszego dnia

ja z Hanulką
Obrazek

moje dwa skarby
Obrazek

a tu zwierzątka

niedźwiadek
Obrazek

daniel (a raczej danielka ;) )
Obrazek

kangurek
Obrazek

lama
Obrazek

od tego stadka kóz to Hania oczu nie mogła oderwać :ico_noniewiem:
Obrazek

czarny bocian
Obrazek

jedną z tych świnek morskich Hania chciała do domku zabrać :-D
Obrazek

"mamo,kaczka" - a to zwyczajny łabądź :-D
Obrazek

kilolek :ico_olaboga: jednak wszystko się dobrze skończyło :ico_sorki: :ico_sorki:

dobrano

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

16 sie 2009, 21:43

aniawlkp86, fajnie niedzielę spędziliście :ico_haha_02: tez bym tak chciała. Od 2 miesięcy wybieramy się do zoo, alecięzka sprawa z powodu braku samochodu. Dziadek co prawda całą zime obiecywał Kubusiowi, ze jak przyjdzie lato to go zabierze do zoo i do Dinoparku ale przyszło lato i temat się urwał. Choc trzeba przznać, ze facet zawiózł nas nad morzez, a ttydzień potem po nas przyjechał czyli 2 soboty z rzędu zrobił dla nas 700 km.

Ja niestety niedzielę spędziłam na ttrzymaniu dziecka z dala od malowanego pokoju. Niestety koło południa mężowi zabrakło farby... a juz myslałam, ze dzisiaj skończy. Teraz odwlecze sę nie wiadomo o ile. Niby A. mówi, ze weźmie urlop na wtorek ale m nie wierzę, bo raz, ze on czuje odraze do urlopów i głebokie przeświadczenie, ze prrzez jeden dzień pod jego nieobecności firma padnie, a dwa, ze trzeba by się jutro udac po farbę na drugi koniec miasta, a po pracy to na pewno nie zdąży. Ja muszę jutro skoczyć na cukier więc na pewno mi się nie uda. Wszystko rozgrzebane, kazdy pokój zawalony gratami, folie, farby, rupiecie, a do tego bałagan i bród, bo się zbuntowąłam i powiedziałam, ze w czasie remontu to ja sprzątać nie będę bo to głupiego robota nic innego :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

17 sie 2009, 10:28

witam

a dzisiaj znowu poniedziałek i pełno pracy w domu :ico_noniewiem: skąd to się bierze to ja nie wiem :ico_sorki: czekają mnie ze 4 prania :ico_szoking: ale pogoda ładna to na dworze szybko wyschnie :-D

kilolek my ostatni raz tam byliśmy rok temu :ico_szoking: a teraz wybieraliśmy się juz 3 razy i zawsze coś nam przeszkodziło-przeważnie pogoda :ico_zly: a wczoraj to był taki spontan i najlepiej wyszło :-D :-D
szkoda,że pokój nie pomalowany,ale może faktycznie weźmie ten jeden dzień urlopu :ico_sorki: w końcu trzeba to jak najszybciej zrobić :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

17 sie 2009, 12:40

hej! odzywam sie i mowie ze zyje, ale nie mam kompa :-)

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

17 sie 2009, 13:33

szkoda,że pokój nie pomalowany,ale może faktycznie weźmie ten jeden dzień urlopu :ico_sorki: w końcu trzeba to jak najszybciej zrobić :ico_sorki:
no szkoda, moze kiedys skończy :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

17 sie 2009, 13:40

Janiolek w końcu jakiś znak dałaś :ico_sorki: :ico_sorki:

kilolek na pewno niedługo skończy :ico_sorki: w końcu do pojawienia się maluszka musi się wyrobić :ico_oczko:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość