Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

17 sie 2009, 12:34

wiola85, no to pewnie ne 2 ale i 4 dasz rade odchowac w tym czasie :-D
a zawsze pozostaje opcje ze bedziecie spac w goscinnym na rozkladanej kanapie a dzieciaki w 2 pokoju :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

17 sie 2009, 12:41

mmarta81, no masz racje, dzieci pewnie pojda do szkoły a my oni nadal beda mieszkac.

Tak tez by mozna zrobic, ale wolała bym miec dziecko przy sobie w pokoju zeby zawsze słyszec i sprawdzac co robi, chodzi mi głowie o malenstwo.

A nie wiecie moze czy jak jestem na wychowawczym to potem jakbym znowu urodziła przxysługuje mi macierzynskie płatne??

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

17 sie 2009, 12:44

wiola85, kurcze nie wiem...moja kumpela miala tak prawie jedno po drugim dziecko ale ona wrocila na 3 miesiece do pracy pozniej l4 i znowu

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

17 sie 2009, 13:46

Witam

wrocilismy w sobote do domu, nie mialam kiedy napisac, juz pomalu dochodze do siebie po podrozy.
Pozniej napisze cos wiecej.
Widze , ze troche sie dzialo.

U nas wszystko ok, maly chodzi jak perszpig przy czyms, puszcza sie i stoi chwile i kilka razy zrobil sam trzy kroczki,mamy kolejnego zabka i 3 w drodze, jest nieznosny, marudny i placze strasznie nocami.

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

17 sie 2009, 15:48

Pati85, witaj :ico_brawa_01: brawa za zebole :ico_brawa_01: ale mu smiesznie powychodzily :ico_haha_01:
my po spacerku i zakupach jeszcze po poludniu skocze na plac zabaw kolo nas a teraz lece dac cos do jedzenie Igolinie

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

17 sie 2009, 15:51

Pati85, witaj :ico_brawa_01: brawa za zebole :ico_brawa_01: ale mu smiesznie powychodzily :ico_haha_01:
witaj, no strasznie smiesznie mu ida, teraz ida trzy na raz dwie gorne jedynki i druga dwojka gorna wiec marudzi i placze w nocy

mmarta, po zjedjac na n-k widac, ze urlopik udany, Igunia fajna dziewczynka i jaka juz duza, podobna do Twojego meza, normalnie kropla w krople :-D pewnie dumny jest, co?????
A co podajesz jej juz do jedzenia, bo ja Erikowi daje juz to co my jemy i nic mu nie jest

[ Dodano: 2009-08-17, 15:57 ]
Dziewczyny robicie jakies wielkie imprezki z pompa, z jedzeniem czy tylko po prostu rodzinnie i tort????
My tutaj jestesmy sami, jest tutaj tylko mama mojego P. i jego wujek wiec nie bedziemy wyprawiac jakiejs mega imprezy, z reszta Erik i tak nie bedzie wiedzial o co chodzi.
Kupimy torcik i pewnie ten dzien spedzimy sami.
A co do prezentow to maly juz dostal w Pl od chrzestnej samochodzik, a od nas dostanie rowerek albo konika na biegunach.

Zabawkami nie chce za bardzo sie bawic, interesuja go inne rzeczy typu piloty, kable, plyty, olej, itd itp

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

17 sie 2009, 16:42

Pati85, :ico_sorki: dzieki :ico_sorki:
ja Igolinie daje prawie to co nam -np.jak robie ogorkowa to jej tez ale odlewam zanim dodam ogory bo jej robie bez skorki i tak raczej z wszystkim bo nie daje jej doprawionego-ale od nas nie raz troche chapsnie :ico_oczko:
Mnie niestety czekaja 2 imprezy :ico_olaboga: jedna tu a 3 dni po roczku Igi w Polsce :ico_olaboga:
ale jeszcze dokladnie nie wiem co bedzie no na bank torcik jakis serniczek a co dalej to nie wiem bo Marcin stwierdzil ze to impreza dla dzieci i on nie bedzie robil kolacji :ico_noniewiem: noa le nasi znajomi poprzynosza prezenty i troche to nie wypada zeby glodni wyszli :ico_olaboga: musze z nim pogadac :ico_noniewiem:

Dziewczyny ile razy w dniu-ile i oktorej godzinie spia wasze malenstwa ???

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

17 sie 2009, 19:15

Pati85, ja tez daje juz filipkowi to co my jemy i tez swietnie to znosi :-) \

A z roczkiem to ja robie taka impreze jak w chrzciny, z obiadem kawa i kolacja. Idziemy do koscioła na msze a potem do domku na obiad.

Mam tylko 11 osob wiec spoko, moja siostra jako chrzestna z mezem i szwagier jako chrzestny z zona, nasi rodzice i moja babcia.

No a jestem teraz po spotkanku z tymi kumpelami co rodziłysmy razem, były u mnie spoko bylo. Okazuje sie ze Fillp jest najwiekszy i najciezszy i robi najwieksze postepy, raczkje i chodzi z jedna raczke.
Od jednej dziewczyny mały nawet nie raczkuje, a od drugiej dziewczyny corka raczkuje ale nie lubi na nozkach stac.

mmarta81, Filip spi dwa razy, raz przed południem ok 10.30 i po południu ok 15 i tak nie dłuzej niz godzinke, praktycznie zawsze rowno godzina.
Chociaz dzisiaj pisałam ze spł mi do 9 rano i spac poszedł dopiero o 13 i spał do 14.10 i od tego czasu nie spi, ale jest juz kaprysny wiec zaraz ide go kapac :-)

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

17 sie 2009, 21:37

witam dziewczyny! jestem i nawet was poczytuje ale jakoś tak nie mam weny na pisanie,zresztą przy tym moim diable nie mam jak pisać a jak śpi to wtedy sprzątam dom bo tak to nie mam jak,albo broi a jak mu nie pozwalam to wrzeszczy że musze się nim zająć!!!! :ico_olaboga: :ico_olaboga:

ogromne brawa za nowe sukcesy naszych maluszków! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

mój mały też chodzi za jedną roczkę narazie tak śmiesznie bo jakby tańczył kujawiaka czy coś tam bo tak jedną nóżką bardziej do przodu tupie :ico_brawa_01: śmiesznie to wygląda,no i odkrył że ma ząbki u góry więc nauczył się zgrzytać też zabawne minki strzela jak babcia bez ząbków :ico_brawa_01: no i już mi zaliczył fikołka,tak sie wygupialiśmy a siedziaąłm przy nim tylko nie zdąrzyłam go złapać i fiknął przez oparcie w narożniku i wylądował na plecach :ico_placzek: :ico_placzek: masakrycznie to wyglądało zrobił się siny i nie mogł złapać oddechu ,boże jak ja sie wystraszyłam,a potem płakałam razem z nim, na szczęście nic mu się nie stało i jest ok!
ale i tak ten upadek go niczego nie nauczył :ico_nienie: dalej broi i na tej kanapie szaleje przy tym oparciu :ico_olaboga: jak ja to mówie to jest mój sztan i diabełek bez rogów w jednym! :ico_szoking: niczym nie umie się zająć tylko broić potrafi :ico_haha_01:

co do spanka to wsumie mój ma jedno popołudniu ok.11 i śpi ok.3 godzin nawet do 4 zależy o której się budzi rano ,najczęściej jest to 7 ,a z jedzonkiem to różnie zależy co my mamy na obiadek,ale dostaje do próbowania już wszystko
a moja córcia ma już za sobą pierwszy dzień w szkole-2 klasa! jest szczęśliwa bo wkońcu jej się nie nudzi :ico_brawa_01:
ale się napisałam
buziolki dla was :-)

[ Dodano: 2009-08-17, 21:41 ]
a nasze urodzinki też będą bardzo samotne :ico_placzek: bo będziemy tylko my i nasi znajomi z synem w wieku naszej Natali ,sama upieke super torcik rozwiesimy balony tradycyjnie zrobimy wybieranie pieniążków,bibli,kieliszka ( :ico_nienie: ) i coś do pisania,a dzieci są malutkie i jeszcze nie świadome tego co się wookoło dzieje,od nas dostanie taki motorek do jeżdzenia na akumulator :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

17 sie 2009, 22:01

wiola85, no to iga spi podobni-ale czasm spi godzine czasem 2 -chcialam ja przestawic na 1 drzemke ale jeszcze troche bo nie doczyma mi i zamarudzi sie :ico_oczko:
:ico_brawa_01: za udane spotkankono i dla Filipka za takie postapy a on najmlodszy z naszych dzieciaczkow :ico_brawa_01:

Agusia1982, super ze jestes :ico_sorki: i wspolczuje upadku :ico_olaboga: dobrze ze nic sie nie stalo ale na bank wygladalo nie ciakawie :ico_olaboga: :ico_placzek:


ale nuda...Marcin zaraz wroci z silowni to pogadamy bo normalnie odezwac sie nie amma do kogo przez caly dzien(no jest Iga ale ona to jeszcze za wiele nie mowi :ico_oczko: )

[ Dodano: 2009-08-17, 22:04 ]
Agusia1982, jEZU JAK SIE NICOLASEK ZMIENIL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
i te wloski krecone :-D :-D :-D :-D szok !!!!!! przystojniak !!!!!!!!!!!!!

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość