Awatar użytkownika
Halucynka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 48
Rejestracja: 28 cze 2009, 01:04

17 sie 2009, 17:22

Nie ma sie co za wczasu martwic! Po prostu rosnie zdrowo a to najwazniejsze :)
Przepraszam, nie zrozumialam tego z CC i jak najbardziej zycze naturalnego porodu !

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

17 sie 2009, 19:21

Witajcie
bylam dzis u lekarza na wizycie i wszystko w najlepszym porzadku
wyniki rewelacyjne nawet ten an glukoze wyszedl dobrze :-D :ico_brawa_01:
takze ciesze sie bardzo
tylko przybralam nastepne 3kg :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: czyli mam juz 11kg na plusie :ico_placzek:
ale co zrobic lekarz nawet sobie zazartowal ze pewnie jeszcze z 20kg spokojnie przytyje :ico_olaboga: hehe ale mu sie zebralo na zarty :ico_nienie: :ico_oczko:

no usg mam za dwa tygodnie czyli 4 wrzesnia i juz niemoge sie doczekac zeby ujrzec moje malenstwo
szkoda ze moja Wiki niepojdzie ze mna bo bedzie chodzic juz do szkoly a mam usg na 8,30
no trudno niedlugo zobaczy dzidzie na zywo :-D :-D :-D

Halucynka, super masz z ta wyprawka od koloru do wyboru hehe

a ja niewiem ile moja dzidzia teraz wazy :ico_wstydzioch: pewnie dowiem sie za dwa tygodnie

jutro moja Wiki jedzie do babci do Slupska i wraca w niedziele jejku co ja bede wtym czasie robic :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: moze pochodze sobie po sklepach i odwiedze kolezanki zobaczymy
ciekawe jak bedzie sie zachowywac bo jest z niej niezla aparatka :ico_olaboga: :ico_olaboga: :-D :-D

lece bo siostra przyjechala i idziemy na spacerek buziole :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

17 sie 2009, 20:35

hej hej

U mnie ciagle cos sie dzieje i brak czasu na neta.
Dzis maz zaprowadzial Milana do przedszkola, po godzinie zadzwonila pani bo zwymiotowal, myslala ze chory moze, wiec dzis siedzial w domu, skozystalam ze jest i zabralam dokupic mu ciuchy, to maz go ledwo utrzymywal, jakis wredny dzien dzis ma.
Do tego jeczacy zabkujacy mlodszy syn, urwanie glowy.
Jutro ze straszym synem na kontrol do dentysty, bo w zeszlym roku , przywalil zebem w trampoline i babka chce obejrzec jeszcze raz tego zabka. A poszarzal troche od tamtej pory.
W srode z Milanem do lekarza po skierowanie na badanie sluchu.
i tylko latanie i latanie a w weekend troszke dokonczylismy chlopakow pokoj.

Co do dzidzi w brzuszku to chyba wszystko ok, kopie , mi nic nie dolega , a na plusie 8kg.
Usg pewnie juz nie bede miala, ale jakos sie tym nie przejmuje.
Tak samo dziewczyny wy tak te wagi dzieci nie bierzcie do siebie, bo mojej nie jednej kolezance lekarz mowil ze dziecko duze robili cesarke a dziecko 3,5 kg mialo, najnormalniejsze.
Najwazniejsza glowka, a reszte polozne wyciagna :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-08-17, 20:41 ]
kilkolek, a ty jak ta cukrzyce ciazowa masz, to przez to bedziesz miala cesarke??
Bo ja wlasnie mam 2 dobre znajome, co mialy cukrzyce i chyba nawet ze 2-3 tyg prze terminem im cesarki robili. Trzymam mocno kciuki zeby wszystko ladnie do konca dotrzymalo :-)

mikusia1, ja ty nie wiesz co ty jutro bedziesz robic to wez tych moich 2 lobuziakow :ico_oczko:
Albo nie jak bedziesz chciala juz urodzic to ci ich wyporzyce, , szybki porod gwarantowany :ico_oczko: :ico_haha_01:
Ja to i tak w szoku jestem ze tak dobrze nosze ciaze, zwlaszcza ze na prawde mam bieganie, dzwigania , i nieraz nerwow przy nich. Wez wyobraz sobie ze masz jednego roczniaka drugiego trzylatka, i to 2 strasznie zywych ciagle cos broja i robia. Jak ja sie ciesze ze o tej 8 juz spia , to wieczorem odpoczywam :ico_oczko: :-D

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

17 sie 2009, 20:44

Przepraszam, nie zrozumialam tego z CC i jak najbardziej zycze naturalnego porodu !
nie, nic nie szkodzi. Myslę, ze dobrrze zrozumiałaś. Ja od razu nie napisalam, ze sprawa nie jeste jeszcze na 100% pewna. Zobaczymy
Najwazniejsza glowka, a reszte polozne wyciagna :ico_oczko:
no mój główkę tez ma dużą, 2 tygodnie "większą" niż cala reszta.

U mnie malowanie od tygodnia. Mąż wreszcie na jutro wziął urlop zęby dokończyć i mam naparwdę nadzieję, z etego dokona. A to tylko 1 pokój i to maluttki!! :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

17 sie 2009, 20:47

My zaczynamy malowanie dopiero we wrzesniu. Trzeba odswiezyc mieszkanko i palnele w pokoju Agatki polozyc. Mam nadzieje ze za duzo syfu nie bedzie

siunia, ty to masz urwanie glowy z ta twoja dwojka a co bedzie jak trzecie dziecko sie pojaki. Szczerze to troche wspolczuje :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

17 sie 2009, 20:51

siunia, ty to masz urwanie glowy z ta twoja dwojka a co bedzie jak trzecie dziecko sie pojaki. Szczerze to troche wspolczuje :ico_olaboga: :ico_olaboga:
nie też zaczyna przerażać perspektywa dwójki dzieci.

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

17 sie 2009, 20:57

kilolek, to pomysl sobie ze siunia bedzie maiala 3 to od razu bedzie ci lzej na sercu :-D :-D

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

17 sie 2009, 23:32

heheh dobre jestescie, nie no chyba nie bedzie tak zle, bo ja sie pocieszam tym ze teraz jestem w ciazy i wiadomo, brzuch duzy, gorzej sie ruszac , nie te nerwy, ale jak juz dzidzia bedzie na swiecie to jakos bedzie wiecej sily na to wszystko. no i duzo dalo jednak ze Milan do przedszkola poszedl.
Bedzie dobrze :-D

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

18 sie 2009, 07:39

Witajcie dziewczynki z rana. Dzis do porannej :ico_kawa: stawiam bezcukrowy :ico_tort: na imieninki :-)

Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

18 sie 2009, 07:44

Witam :-)
Ja po małej przerwie forumowej. Siostra pojechała wczoraj, a że weekend był trochę męczący, bo cały czas gdzieś jeździliśmy to odsypiałam trochę.
Co do tej wagi to pewnie wiecie, że za bardzo się nie można sugerować tym, bo usg często się myli :ico_sorki:
Siunia medal dla Ciebie za wytrzymałość :ico_sorki:

[ Dodano: 2009-08-18, 07:46 ]
kilolek, to ja z miłą chęcią się poczęstuję.
Wszystkiego najlepszego!!! :ico_urodzinki: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość