Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

17 sie 2009, 22:06

wkleje kilka fotek :-D
dopadłem się do kiełbasy :-D
Obrazek
Obrazek

tak bawię się zabawkami tatusia :-D
Obrazek

a to ja
Obrazek

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

17 sie 2009, 22:35

Agusia1982, super fotki :ico_brawa_01: a ta z kielbasa wypiata :ico_brawa_01:
sliczny synio !!!!!!

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

17 sie 2009, 22:39

marta masz racje zmienia się i to z dnia na dzień,włoski ma kędziorki po tatusiu,mój A jak był mały tez miał takie zresztą moja Natusia też :-D :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-08-17, 22:41 ]
Marta Igunia też śliczna lalunia i też mi się wydaje że bardzo podobna do tatusia:)

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

17 sie 2009, 22:52

Agusia1982, wydaje mi sie ze on sie tak wyciagnol bo buzke mial taka bardzie pyzata a teraz taka szczuplajsza :-)
Marta Igunia też śliczna lalunia i też mi się wydaje że bardzo podobna do tatusia:)
:-D no co zrobic

[ Dodano: 2009-08-18, 08:21 ]
witam poranna pora
my juz na nogach :ico_noniewiem: Iga obudzila sie przed 7 :ico_noniewiem: ale kolejna przespana nocka :ico_sorki:
wydudlila 2 cyce i bawi sie juz a ja wlasnie popijam :ico_kawa:
widzialam wczoraj kilka rzeczy ktore moglabym kupic Igolinie na roczek - cos na biegunach moze ...
ale ciagle nie jestem zdecydowana :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

18 sie 2009, 09:33

Witam sie i ja :-)

Agusia1982, wspołczuje upadku, musiałas niezle sie nastaszyc, ale najwazniejsze ze wszystko juz dobrze.
JEju rzeczywiscie mienia sie te dzieciaczki niesamowicie, taki niewinny słodziak z niego :-D a naprawde łobuz :-D

mmarta81, wyobraz sobie ze moj Filip jeszcze spi :ico_szoking: nie wiem czy go obudzic czy co?? Od wczoraj jakos tak długo spi, niby o 6.30 juz był obudzony ale mnie sie nie chciało wstawac i zasnał znowu.
JEzeli dopiero teraz wstanie to pewnie bedzie znowu tylko jedno spanie w dzien ok 13 tak sobie mysle.
W ogole spi w dziwnych pozycjach, na brzuszku jak nigdy tak nie spal :ico_szoking:
troszke sie boje i ciagle sprawdzam czy oddycha, czyzby taki przeskok rozwojowy czy co??

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

18 sie 2009, 10:31

wiola85, no to masz super :-D jakby Ci tak codiennie spal to nic tylko sie za 2 bobo zabierac :ico_brawa_01:
Iga tak z 2 miesiace temu zaczela czsto spac na brzuszku i boku i tez sie denerwowalam ale juz mi minalo :ico_oczko: w koncu to juz nie noworodek wiec moze spac :ico_oczko:
my dzis na grupe na 1 juz sie nie moge doczekac bo tak dawno nie bylam przez te wakacje w Polsce-Igusia tez sie pewnie za kolezankami i kolegami stesknila :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

18 sie 2009, 10:36

Dzien dobry :)) ja sie witam z Wami i lece bo mala marudzi :( napisze pozniej jak dorwe kompa, milego dnia!

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

18 sie 2009, 10:56

Witamy

ja wlasnie wcinam sniadanko, a maly buszuje i rozwala ten moj terrorysta :-D
U nas nocka super, zero pobudek i maly wstal po 8 wiec nawet sie wyspalam.

Co do imprezy to ja juz sama nie wiem- za duzo znajomych nie mamy, ale pewnie ich zaprosimy i trzeba bedzie zrobic zarcie :-D szczerze powiem, ze mi sie nie chce, wolalabym bez jedzenia

Agusia1982, sliczne foty a Nicolasek jest przesliczny, caly czas przypomina mi Erika nie wiem czemu :ico_noniewiem:
Widze, ze psoci dokladnie tak jak Erik :-D

No nic ide dac malemu danonka i pewnie spac pojdzie

mmarta, pytalas sie ile spia nasze dzieciaki, otot Erik zalezy o ktorej wstanie, jesli pozniej to idzie spac pozno okolo 12-13 i wtedy spi juz tylko raz bo pozniej juz go nie klade bo nie spi do 22, a jak wczesnie to ma dwie drzemki, roznie po 1, 1,5 a zdarzaja sie po 30 minut

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

18 sie 2009, 11:17

yoanna, witaj :-D
Pati85, to dobrze ze nocka ok :ico_sorki: pospalas sobie o godzine wiecej niz ja :-D
mi sie tez jedzenia na roczek nie chce robic :ico_noniewiem:
w PL jak bede robic to zamawiem kataring bo to u rodzicow i nie chce zeby oni musieli cos robic :ico_nienie: i tak u nich znowu impreza :ico_noniewiem:
juz chce u siebie w domu w PL robic imprezy a nie ciagle u rodzicow :ico_noniewiem:
mamy nawet fajne mieszkanko na oku ale wiecie dopiero teraz patrze ze 6,5zl za metr :ico_noniewiem: a np w swarzedzu zaraz pod poznaniem 3,5 zl :ico_szoking: no wiec za ta sama kase mozna miec 2 razy wieksze takei 2 poziomowe np :ico_brawa_01:
to duza odpowiedzialnosc kupic chate wiec pewnie jeszcze z 5 lat bedziemy kupowac :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

18 sie 2009, 13:39

no to witam się i ja ! :-)

dziękujemy za miłe słówka o Nicusiu :-D
Pati wiesz z tym podobieństwem masz troche racji :-D mi też się zdaje że są do siebie podobni :-D no i rozrabiaki :-D :ico_olaboga:

a co do spanka na brzuszku to w sumie mój urwis tylko tak śpi :ico_noniewiem: dupką do góry :-)
no i dziś pospał do 8.30 jak nigdy :ico_brawa_01: szkoda że w niedziele jak ma mój A wolne nie pośpi dłużej tylko zrywa nas o 6-7 :ico_olaboga: ,a ja nadal jeżdze sprzątać domek u tej babki co poprzednio,i chociaż pracuję to sobie tam odpoczywam :ico_brawa_01:
a no i uczę się jeździć z moim A no i z dziećmi bo nie mam ich komu podrzucić,na szczęście tu można tak się uczyć wystarczy że mój ma prawko i może mnie uczyć,wiecie co nawet mi to wychodzi,umiem już ruszyć i jechać narazie na 2 biegu,ale pomału myślę i się nauczę :-D do tej pory to w ogóle sądziłam że to nie dla mnie a teraz uważam inaczej najważniejsze że odpalam ,ruszam i nie gaśnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
mój mały rozrabiak śpi a ja biore się za kończenie obadku i zaraz wyskoczę na przystanek po moją większą rozrabiare :-D

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość