Awatar użytkownika
Street_man
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 68
Rejestracja: 21 lip 2008, 08:12

Blogujące rodzinki

18 sie 2009, 15:11

Cześć,
Szukam mamy i tatusiów, którzy wspólnie ze swoimi pociechami blogują o swoich codziennych dokonaniach.
Nie owijając w bawełnę chcielibyśmy takim blogowym rodzinom wysłać mazaki, kredki i długopisy, żeby nam coś namalowali (wszystkie pisaki zostają dla Waszych pociech).

Rodziny już w taki sposób się z nami bawią, dostaliśmy 6 obrazków, jednak myślimy o stworzeniu większej galerii (Wasze małe arcydzieła będą widoczne w sieci, dzięki czemu będziecie się mogli pochwalić, że Wasze dziecko było najbardziej uzdolnione ze wszystkich bawiących się z nami )

Jeśli więc, prowadzisz bloga pochwal się nim w tym wątku.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Street_man
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 68
Rejestracja: 21 lip 2008, 08:12

27 sie 2009, 08:34

"Jeszcze kilka miesięcy temu czekałam z utęsknieniem na pierwsze zdanie Emilki. Nie minęło zbyt wiele czasu i mam w domu gadułkę nawijającą od rana do wieczora. Wkroczyłyśmy w etap pytań: co to?, dlaczego?, jakiego to koloru jest?, jak się to nazywa? Kazdy dzień przynosi nowe słówka, powiedzonka, przejęzyczenia, neologizmy, wierszyki, dialogi i prawdziwe "złote myśli" autorstwa Emilki:) Takie perełki chcę sobie zapisać "ku pamięci".
" - prawdziwe. Świetny blog!

Informacje wysłałem Ci jako prywatną wiadomość.

[ Dodano: 2009-09-01, 12:05 ]
Paczuszka już niebawem trafi do Ciebie :)


ps. dla wszystkich Mam i Tatusiów: W jakim stopniu możecie wpływać na formę zagadnień poruszanych przez nauczycieli w trakcie lekcji ?

Czy interesowaliście się kiedyś w jaki sposób wiedza przekazywana jest przez nauczycieli Waszym dzieciom?

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości