Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

18 sie 2009, 19:25

megi5566, biedactwo, nie przejmuj sie nim... olej go i te jego ktg :ico_zly:
ja ostatnią wizytę miałam 27 lipca a ktg miałam tylko raz 28 lipca... i nie chodze, bo moja gin jeszcze na urlopie, mam wizytę na 25 sierpnia zeby sprawdzić stan szyjki i tętno dziecka- czyli miesiac bez wizyt

a cały miesiac nie byłam, ważne że czuję ruchy małej to wiem ze jest oki... a co ma niby być nie tak zeby latać na te ktg? przecież to skurczy nie przyspieszy a kasy ubędzie :ico_zly: olej te ktg :ico_oczko: jak bedą skurcze porodowe to już sama dobrze bedziesz wiedziec ze to jest to :ico_oczko: :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-08-18, 19:48 ]
a tak w ogóle kochana to ja bym na Twoim miejscu uspokoiła sie i poprostu czekała na to co będzie :ico_oczko: a czeka cie co najwyzej poród, wiec to chybanapawa optymizmem :ico_oczko: i nie denerwuj sie tak, bo Maluszek to czuje

a szyjka moze ci sie rozewrzeć w każdej chwili, ze mna na patologii lezała dziewczyna która przyjechała ze strachu bo czop odszedł jej z krwią, miała jakieś tam słabe skurcze to ją zostawili na obserwacji, w nocy dostała skurczy co 10 potem co 5 minut a rano miała dopiero 1,5 palca rozwarcia no wiec położne wymasowały jej szyjke i trafiła na porodówkę :ico_oczko: wiec wszytsko moze sie zmienić w ciagu jednej godziny

a skad niby ten Twój House ma wiedzieć ze twoja szyjka nie zacznie jutro sie rozwerać?
głowa do góry :ico_oczko: :ico_oczko: poczekam na Ciebie :-D

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

18 sie 2009, 19:53

Ja słoneczka tak tylko co chwila zglądam i podczytuję bo mam siostrę u siebie i jej dwójkę dzieci (półtora roku i 6lat), więc tylko daję znak życia żebyście się nie denerwowały :ico_oczko:

megi dokładnie, w każdej chwili może się coś zacząć dziać, więc głowa do góry, tyle czasu minęło to poczekamy jeszcze chwilę, już tak nie dużo ...

Piękne zdjęcia dzisiaj też widziałam sierpniowej księżniczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

18 sie 2009, 20:28

my po bioderkach wszystko ok za dwa m-ce do ponownej kontroli
ale gdyby Igor był dziewczynką to musiałąbym go seroko pieluchować na szczescie nie jest :ico_sorki:
właśnie wyszła fryzjerka heh mamusia i tatuś ostrzyżeni na chrzest :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
megi5566
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3536
Rejestracja: 04 lis 2008, 12:04

18 sie 2009, 21:52

izuś_85,Renia0601, macie racje. humor mi sie poprawil a w zasadzie to moj A mi go poprawil :ico_wstydzioch: :-D
Nie bede sie przejmowala, w koncu moje Dziecko tez kiedys wyjdzie :ico_brawa_01:
A z tym KTG, to przeciez jak cos bedzie nie tak, czy cos sie zacznie to pojade na izbe przyjec i tam mnie zbadaja za free.
No a House sie nie upiera, ze wtedy i wtedy urodze, tylko mowil, ze na dzien dzisiejszy sie nei zapowiada. Jak mu powiedzialam, ze ja nie chce 3 tygodni czekac, to powiedzial, ze az tak zle to nie bedzie. No ja mam taka nadzieje.
Tylko najbardziej dobija mnie ta dieta. juz to czekanie to pikus ale te cholerne zasady zywieniowe mnie doprowadzaja do szalu. Juz mi sie nei chce wstawac o 7.00 zeby wstrzyknac sobie isnuline, zjesc sniadanie, czekac godzine, mierzyc cukier, zjesc 2 sniadanie i tak w kolko :ico_sorki:

No nic pogledzilam i mam spokoj :-D
Dzieki za wysluchanie :ico_haha_01:

malutkaniunia88, dobrze, ze z Igorkiem wszystko oki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

18 sie 2009, 22:55

megi5566, nie wiem czy cie pociesze
ale ja byłam we wtorek na wizycie i lekarka powiedziala mi ze to w zyciu na termin nie wyglada ( a bylam juz dzien po) i ze rodzic to ja nie bede conajmniej przez tydzien
a za 2 dni na porodowce wyladowałam :ico_sorki: :ico_sorki: Wiec nie ma sie co przejmowac tym co oni mowia bo przeciez nigdy nic nie wiadomo
A co do wagi dziecka to ponoc po terminie dzieciatka juz nie przybywaja na wadze a czesto zdaza sie nawet ze na niej minimalnie traca
wiec do 5 kg nie dobije :ico_oczko:

Jeszcze troszke dziewczyny!! Wiem co znaczy czekac zwlaszcza ze od poczatku czerwca sie nakrecalam ze to bedzie wczesniej przed terminem
a jednak musialam jeszcze 4 dni dłuzej pochodzic to juz tylko dni was dziela do spotkania z dzieciaczkami! Jest ciezko :ico_sorki: ale niebawem wszystko minie jak reka odjął :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-08-18, 23:00 ]
a co ma niby być nie tak zeby latać na te ktg?
no dokładnie, mi lekarka mowila ze po terminie owszem, bardziej chodziło o tetno dziecka niz skurcze
ale przed terminem po co :ico_noniewiem: i co za cena :ico_szoking: :ico_szoking: 30 zł :ico_puknij: :ico_puknij:

Awatar użytkownika
megi5566
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3536
Rejestracja: 04 lis 2008, 12:04

19 sie 2009, 05:15

A ja znowu nie spie :ico_sorki:
I mowie Dzien dobry :ico_brawa_01:

Mam zamiar wyciagnac dzisiaj mojego chlopa na Harrego Potera, hrehrehre. obiecal mi to juz 2 tygodnie temu, wiec teraz sie nie wywinie :ico_nienie:
Jeszcze troszke dziewczyny!! Wiem co znaczy czekac zwlaszcza ze od poczatku czerwca sie nakrecalam ze to bedzie wczesniej przed terminem
No wlanie, chyba to nakrecanie jst w tym wszystkim najgorsze :-P Postaram sie teraz tak intensywnie o tym nie myslec i jak najwiecej wypoczywac, o ile sie da z takim wielkim, cizacym brzucholem :ico_haha_01:

Hmmm... i jednak dokupie 2 kompleciki w rozmiarze 62, zeby miec do szpitala na wszelki :-D

[ Dodano: 2009-08-19, 06:06 ]
Czy nikt tutaj kawy nie pije z rańca?!
No to ide do lozka :-D

Ps. Mialam dzisiaj rodzic :-P

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

19 sie 2009, 07:33

Ps. Mialam dzisiaj rodzic
dzien sie dopiero zaczyna :ico_oczko: do polnocy daleko :-D

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

19 sie 2009, 07:55

megi5566, jeszcze mozesz dzisiaj urodzic. Mi się skurcze zaczęły o godz. 8,30 a koło 7 rano wam jeszcze pisałam ,ze znowu nic z tego.
A lekarzom potwierdzam, ze nie ma co im wierzyc co do tego kiedy urodzimy, bo nie są jasnowidzami ani wróżkami. Przy Asi mi powiedzial, ze jeszcze poltora tygodnia na pewno a trzy dni pozniej ja urodzilam.

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

19 sie 2009, 08:00

Bry :ico_kawa:

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

19 sie 2009, 08:21

ciekawe co u sierpniówki.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość